המלצת היום – ראשון

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 14/01/2018 בקטגוריה ‏כללי

גירושים – עונה 2

גירושים, נופל וקם, פרויקט הבלתי אפשרי, שאלות אישיות – גילה אלמגור, מר דידס הולך העירה, פאודה, Falling Water, רליק, שבאבניקים, משלחת חיפוש, מקגיוור, פנים אמיתיות, הכוכב הבא לאירוויזיון, מהפכה במטבח, המדרשה.

שלל מהנכר: סאטרדיי נייט לייב (הפעם עם סם רוקוול והולזי), Falling Water.

בערוץ ההיסטוריה ב-22:30, פרויקט הבלתי אפשרי
שינויי האקלים בכדור הארץ, שנושאים עמם תופעות טבע קיצוניות לצד עלייה מתמדת בצריכת החשמל והאנרגיה שנובעות מהגידול באוכלוסיית כדור הארץ, מצריכים את מיטב המוחות בעולם לגלות תושיה, ולחשוב על פתרונות יצירתיים להמשך קיום האנושות. הסדרה החדשה "פרויקט הבלתי אפשרי", חושפת את הדור החדש של פרוייקטים הנדסיים אפיים ורחבי יריעה, החיוניים להבטחת עתידנו על כדור הארץ; פרוייקטים שעד לפני כמה שנים נחשבו לבלתי ניתנים ליישום וביצוע, אך עם ההתפתחויות המהפכניות שחלו בתחומי ההנדסה והטכנולוגיה בשנים האחרונות – הפכו את הבלתי-אפשרי לאפשרי. בכל פרק בסדרה מככבים פרויקטים הנדסיים שאפתניים ומאתגרים במיוחד: החל מהקמת תחנת רוח המצוידת ברוטורים ענקיים, דרך בניית מבנים מורכבים (מהקמת חומה ימית ועד למערכת ניתוב מים תת-קרקעית) שאמורות להגן על ערי חוף מרכזיות כמו ונציה, טוקיו וניו-יורק מפני עליית מפלס פני המים וגלי צונאמי ענקיים, גורדי שחקים חזקים במיוחד שנועדו לשרוד רעידות אדמה ועד רכבת-העל הסופר-מהירה שמתכנן היזם הגאון אילון מאסק, ורתימת עוצמת הנהר הארוך ביותר בעולם לצורך הפקת אנרגיה חיונית.

בכן או ב-5:30 ובשירותי ה-VOD של כן, חם וסלקום טלוויזיה, גירושים
עונה שנייה לדרמה הקומית המרירה בכיכובה של שרה ג'סיקה פרקר.

בכן או ב-5:30 ובשירותי ה-VOD של כן, חם וסלקום טלוויזיה, נופל וקם/קראשינג
עונה שנייה לקומדיה בכיכובו של פיט הולמס.

בכבלים,
בחם 8 ב-21:00, שאלות אישיות: גילה אלמגור
בפעם הראשונה, יעקב אגמון, מדמויות התרבות המשפיעות ביותר בישראל, מארח בתוכנית הרדיו הוותיקה שלו 'שאלות אישיות' את זוגתו, גילה אלמגור, כלת פרס אופיר ופרס ישראל לקולנוע, החוגגת בימים אלו 60 שנות קריירה. הזדמנות נדירה לראות את שתי הדמויות המפורסמות ביותר בתרבות הישראלית מראיינות זו את זו על הקריירות שלהם, חייהם המשותפים ועל אהבתם. התשוקות שלהם לאמנות שלהם ואחד לשנייה נפרשות כאשר הם חולקים כמה מהסיפורים האינטימיים ביותר שעד כה נשארו מאחורי הקלעים. הם מספרים את סיפורם האישי, אבל גם של ישראל עצמה, אשר נטוותה שתי וערב עם חייהם שלהם.

סרטים

בלוויין,
בכן 3 ב-22:00, מר דידס הולך העירה
סרטים שחייבים לראות. סרטו של פרנק קפרה בכיכובו של גרי קופר, קומדיה רומנטית חברתית. חייו של צעיר תמים משתנים כשהוא יורש הון ומגיע לעיר הגדולה. בעוד קרובי משפחה זוממים לגזול את הירושה, נשלחת עיתונאית חריפה לדלות פרטים על המיליונר החדש. הסרט נבחר כאחת ממאה הקומדיות הגדולות בכל הזמנים על פי מכון הסרטים האמריקני, זכה בפרס האוסקר לבמאי הטוב ביותר והיה מועמד לעוד ארבעה, כולל לסרט ולקופר כשחקן ראשי. ארה"ב, 1936.

ולא לשכוח:
מקגיוור 2 בכן VOD
Falling Water באמזון פריים וידאו
שבאבניקים בחם 3 ב-20:15
הכוכב הבא לאירוויזיון בקשת 12 ב-21:00
מהפכה במטבח ברשת 13 ב-21:00
פנים אמיתיות בערוץ עשר ב-21:00
פאודה 2 בכן קצה ב-22:00
המדרשה 2 ברשת 13 ב-22:25
רליק בכן קצה ב-22:50

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו