המלצת היום – שני

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 29/01/2018 בקטגוריה ‏כללי

סינגל מילפית

סיפורו של ג'יימס פולי, מטרופוליס, ההיסטוריה הסודית של הקומיקס, גירושים, נופל וקם, שיי טאון, מקמאפיה, מסע בין כוכבים דיסקברי, סינגל מילפית, מפורסם כמו לבן, שבאבניקים, האנטומיה של גריי, החיים עצמם, איפה אתה חי, על המשמר, ארץ נהדרת, קפיצה למחר.

שלל מהנכר: טקס הגראמי ה-60. פרקים אחרונים לעונה של חסרי בושה ו-Vera. וגם הגשר (Bron/Broen), מסע בין כוכבים דיסקברי, שיי-טאון (The Chi), גירושים, קראשינג, Hot Streets, רובוט צ'יקן, מקמאפיה, Still Open All Hours, מיילדת (Call The Midwife).

בלוויין,
ב-yes דוקו ב-22:00, ג'ים: סיפורו של ג'יימס פולי
סרט תיעודי זוכה פרס הקהל בפסטיבל סאנדנס 2016 ופרס האמי למצוינות בעשייה דוקומנטרית. מה גורם לעיתונאי לסכן את חייו באזורי מלחמה? ב-22 בנובמבר 2012 נחטף ג'ים פולי בסוריה ונעדר במשך שנתיים. אל משפחתו, שנזרקה בן רגע אל עולם של שקרים ואכזבות, נשלח דואר אלקטרוני המאיים בהוצאתו להורג אם ארה"ב לא תשלם עבורו כופר. הבמאי בריאן אוקס, חבר ילדות של פולי, מביא בסרטו המצמרר את סיפורו של צלם העיתונות ג'יימס פולי – מילדותו בוולפבורו, ניו המפשייר, ועד לעבודתו כצלם המסכן את חייו כדי לתעד את מצוקת האזרחים בחזית המלחמה בלוב ובסוריה. הסרט מביא את סיפורם של בני משפחתו, החברים והעיתונאים שסיקרו את השתלשלות האירועים כמו גם קטעי ארכיון של פולי מספר על עבודתו ועדויות קשות של האנשים שנשבו ביחד איתו. לצד כל אלה מנסה אוקס לענות על השאלה הנשאלת – למה עיתונאים בכלל יוצאים לאזורי סכסוך ומסכנים את חייהם כדי להביא את הסיפורים הללו, ביודעם שבני משפחותיהם וחבריהם נשארים מאחור ודואגים להם?

בכבלים,
ב-HOT8 ב-22:00, מטרופוליס
ניו יורק, פריז, רומא, סן פרנסיסקו, לונדון, ניו אורלינס – שש מהערים הקסומות ביותר בעולם. כל אחת מהן מעלה בראשנו תמונות איקוניות, רגשות וטעמים. הסדרה לוקחת אותנו לרגעי המפתח שעיצבו את ערים אלו כפי שהן היום. אתם עתידים לגלות סיפורים מפתיעים שטרם שמעתם על ערים אלו. הסדרה בוחנת את הרגעים בהם כל עיר התגברה על אתגרי הסביבה באמצעות הטכנולוגיה ואת האופן שבו עוצבו ערים אלו לטובת התושבים. נגלה את סיפורה של מנהטן דרך אתרי תיירות ועסקים מסורתיים המשקפים קידמה לצד כבוד לעבר. נטייל ברומא ונשמע את סיפורה, החל בימי האימפריה הרומית העצומה ועד לנפילתה וייסודה של רומא כפי שאנו מכירים אותה היום. נזכה להתבוננות מחודשת בערים המדוברות הללו, כפי שטרם נראו בעבר. ששה פרקים, ימים ב'-ד'.

ולא לשכוח:
מקמאפיה באמזון פריים וידאו
מסע בין כוכבים דיסקברי בנטפליקס
שבאבניקים ב-HOT3 ב-20:15
על המשמר בכאן 11 ב-21:00. הפעם: מה שהתחיל כרשת חברתית קטנה וידידותית הפך תוך שנים ספורות לבמה הגדולה בעולם, למעצמה עשירה ומשפיעה עם שני מיליארד משתמשים בחודש. אבל מה אנחנו באמת יודעים דרכי הפעולה שלה? ואיך היא מסכנת את הדמוקרטיה?
ארץ נהדרת 15 בקשת 12 ב-21:00
קפיצה למחר עם צופית גרנט ברשת 13 ב-21:00
ההיסטוריה הסודית של הקומיקס ב-AMC ב-21:00
חלק שני ואחרון של די כבר עם בנים ובנות ב-yes דוקו ב-21:00
האנטומיה של גריי 14 ב-yes Drama ב-21:15
איפה אתה חי 2 בכאן 11 ב-21:56
החיים עצמם 2 ב-yes Drama ב-22:00
סינגל מילפית ב-yes Edge ב-22:00
גירושים 2 ב-yes Oh ב-22:00
נופל וקם 2 ב-yes Oh ב-22:30
מפורסם כמו לבן ב-yes Edge ב-22:30
שיי טאון ב-yes Edge ב-23:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו