המלצת היום – שני

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 08/01/2018 בקטגוריה ‏כללי

שיי-טאון

שיי-טאון, גלובוס הזהב, טאבו ילדות גנובה, מסע בין כוכבים דיסקברי, סינגל מילפית, מפורסם כמו לבן, שבאבניקים, הרולינג סטון – סיפורים מהקצה, מזכירת המדינה, מקגיוור, איפה אתה חי, ארץ נהדרת, הכוכב הבא לאירוויזיון, אקס פקטור.

שלל מהנכר: שיי-טאון (The Chi; פרטים בהמשך). עונה שמינית בת ארבעה פרקים ל-Vera, הדרמה הבלשית הבריטית בכיכובה של ברנדה בלת'ין. כל ששת הפרקים של הדרמה הפוסט-אפוקליפטית הבריטית Hard Sun שעלתה שלשום כבר זמינים. טקס גלובוס הזהב ה-75.

וגם מסע בין כוכבים דיסקברי, NCIS: לוס אנג'לס, Wisdom of The Crowd, מזכירת המדינה, משפחת סימפסון, איש משפחה, Ghosted, האיש האחרון בעולם, חסרי בושה, רובוט צ'יקן, מקמאפיה, Still Open All Hours, Next of Kin.

בלוויין,
בכן דרמה ב-20:30, טקס גלובוס הזהב 2018
סת' מאיירס מנחה.

בכן קצה ב-23:00, שיי-טאון
סדרה חדשה של שואוטיים שיצרה לאנה וויית', זוכת האמי יחד עם עזיז אנסרי על הפרק "חג ההודיה" ב"מומחה לכלום", על בסיס השכונה שבה גדלה. באזור הדרומי של שיקגו ילדים מתכוננים לבית הספר בזמן שההורים שלהם יוצאים לעבודה בתקווה להביא פרנסה הביתה, והמבוגרים יושבים על המרפסת, משקיפים ושמים עין על השכונה. אבל אלו גם שכונות קשות עם סכנות אמיתיות המאיימות מדי יום לרמוס חלומות, וההחלטה הכי פשוטה יכולה להיות עניין של חיים ומוות. שיי-טאון היא בדיוק במרכז העניינים, כדרמת התבגרות על חבורת אפרו-אמריקנים ממעמד הביניים הנאחזים ברצון לחיות ולחוות, ומראים שמעל הכל הרוח האנושית והתקווה לעולם לא מתים. הבמאי הניגרי ריק פאמויווה ("באישור") מביים את הסדרה.

בכבלים,
בחם 8 ב-23:15, טאבו: ילדות גנובה
סדרה בת ארבעה פרקים. מה מביא אדם לרצוח ולאנוס 200 ילדים? עברייני המין האכזריים בעולם נחשפים בסדרה מטלטלת בארבעה פרקים ומספרים מה הביא אותם להתעללות מינית בילדים. כל פרק מתעד את ההיבטים השונים של עבריינות מין נגד ילדים ברחבי העולם ומאפשר לפגוש את הקורבנות, כמו גם את התוקפים. אחת מהתופעות המדוברות בסדרה היא פדופיליה ברשת ותעשיית הסייבר-סקס של ילדים בפיליפינים. כיצד ילדים נקלעים שלא מרצונם לתעשייה הלא חוקית הזו, ומה נעשה במטרה לשנות את מצבם? כמו כן עברייני מין לשעבר מספרים על תהליך הכפרה שלהם לאחר שחרורם מהכלא ועל ההגבלות החלות עליהם, ועולה השאלה אם ההגבלות האלה לא מונעות בעצם את חזרתם לחברה הרגילה.

ולא לשכוח:
מסע בין כוכבים דיסקברי בנטפליקס
מזכירת המדינה 4 בכן VOD
שבאבניקים בחם 3 ב-20:15
איפה אתה חי 2 בכאן 11 ב-21:00
הכוכב הבא לאירוויזיון בקשת 12 ב-21:00
אקס פקטור ברשת 13 ב-21:00
ארץ נהדרת 15 בקשת 12 ב-21:30
מקגיוור 2 בכן פעולה ב-22:00
סינגל מילפית בכן קצה ב-22:00
הרולינג סטון: סיפורים מהקצה בכן תעו ב-22:00
מפורסם כמו לבן בכן קצה ב-22:30

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו