המלצת היום – שני

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 01/01/2018 בקטגוריה ‏כללי

אלה הם חיי

סינגל מילפית, חולה אהבה, גופה בשלג, מפורסם כמו לבן, אלה הם חיי, בטי המכוערת, זהות בדויה, שבאבניקים, הרולינג סטון – סיפורים מהקצה, יאנגר, איפה אתה חי, שאטו עין כרם, ארץ נהדרת, אקס פקטור.

שלל מהנכר: גרהם נורטון סוגר את השנה עם יו ג'קמן, זאק עפרון, זנדאיה, סוריין ג'ונס וגארי אולדמן. פרקים אחרונים לעונה של סינגל מילפית (SMILF) ו-No Activity. וגם חסרי בושה.

בנטפליקס, חולה אהבה (Lovesick)
עונה שלישית לקומדיה הבריטית, במקור של ערוץ 4 הבריטי וכעת של נטפליקס, על בחור שאחרי שאובחן כחולה כלמידיה, נאלץ לעבור אצל כל האקסיות שלו כדי לעדכן אותן, ובתוך כך מתמודד (באמצעות פלאשבקים) עם כל מערכות היחסים הללו.

בנטפליקס, גופה בשלג (The Frozen Dead)
סדרת מתח צרפתית בת ששה פרקים. תגלית מבעיתה בפסגת הר בפירנאים הצרפתיים מובילה את החוקר מרטין סרווז למפגש מעוות עם רוצח סדרתי.

בלוויין,
בכן קצה ב-14:40 וב-18:05, בטי המכוערת
שידור יומי לדרמה הקומית המתוקה בכיכובה של אמריקה פררה.

בכן קצה ב-15:25 וב-18:50, זהות בדויה
שידור יומי לסדרת האקשן הדלוחה של ג'יי ג'יי אברמס בכיכובה ג'ניפר גארנר.

בכן קצה ב-16:30 וב-19:55, אלה הם חיי
שידור יומי לדרמת הנעורים הנפלאה בכיכובה של קלייר דיינס.

בכן קצה ב-22:00, סינגל מילפית
קומדיה חדשה ומצליחה של שואוטיים המספרת את עלילותיה הסמי-אוטוביוגרפיות של ברידג'יט בירד (פרנקי שו, "מר רובוט"), אם חד הורית ממעמד הפועלים שמתאמצת לתת לבנה בן השלוש לארי בירד את החיים הטובים ביותר שתוכל, או לפחות קצת מעל מה שהיא קיבלה. ברידג'יט עובדת במקביל במספר עבודות בעודה שומרת בלבה את החלום לשחק כדורסל מקצועי. הסדרה בוחנת נושאים כמו חוסר תפקוד דורי, מעמד, גזע, פוליטיקה, אלימות מינית, הורות משותפת ומעל הכל חלומה ושאיפתה של אם צעירה ומרוששת לקצת טוב. לצידה של שו מככבים רוזי אודונל – בתפקיד הטלוויזיוני הראשי הראשון שלה – כטוטו, אמה העקשנית והמתוסבכת של ברידג'יט, קוני בריטון ("נאשוויל") מתארחת בתפקיד הבוסית הלא יציבה של ברידג'יט. הסדרה חמודה אבל ממצה את עצמה מהר מאוד, ואילולא התאומות הקטנות והמדהימות שמגלמות את לארי כבר הייתי פורש.

התאומות אנה ואלכסנדרה ריימר מ"סינגל מילפית"

בכן קצה ב-22:30, מפורסם כמו לבן
שני פרקי הפתיחה בקומדיה החדשה של שואוטיים שזה עתה בוטלה אחרי עונה אחת. קורותיו של הקומיקאי האפרו-אמריקני הצעיר והמוכשר פלויד מוני (ג'יי פארו, "סאטרדיי נייט לייב"), שכוכבו דורך והוא נאלץ לנווט בסביבה בוגדנית כדי לשמור על מהימנותו, ערכיו ונשמתו, בזמן שהוא מתחיל לחצות את הגבולות ולהפוך ל-'White Famous' – אהוב המיינסטרים ובמרכז הקונצנזוס ולא רק מוכר בקרב האוכלוסייה השחורה. הסדרה היא שיתוף פעולה בין התסריטאי והשואוראנר טום קפינוס ("קליפורניקיישן") וג'יימי פוקס, שגם משתתף בסדרה בתפקיד עצמו, המבוססת על החוויות האישיות של פוקס כשצמח במעלה תעשיית הבידור.

ולא לשכוח:
שבאבניקים בחם 3 ב-20:15
שני פרקים של יאנגר 3 בחם 3 ב-20:45
איפה אתה חי 2 בכאן 11 ב-21:00
ארץ נהדרת 15 בקשת 12 ב-21:00
אקס פקטור ברשת 13 ב-21:00
שאטו עין כרם בערוץ עשר ב-22:00
הרולינג סטון: סיפורים מהקצה בכן תעו ב-22:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו