המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 05/12/2017 בקטגוריה ‏כללי

קרייג פרגוסון – קרב דגדוגים

סטנד אפ קרייג פרגוסון, רומן משולש, תיקון, פדופיליה ברשת, איש הקונדומים, פרק אחרון לחצי עונה של סופרגירל. גב האומה, ויקטוריה, על המשמר, חירות ואומץ, סאטרדיי נייט לייב, לוציפר, צוות עקרב, זרה, חתונה ממבט ראשון, אקס פקטור.

שלל מהנכר: פרקים אחרונים לחצי-עונה של סופרגירל והרופא הטוב. וגם 9JKL, תוכנית אבא, קפה ומאפה (Superior Donuts), צוות עקרב, Chicago Med, דה וויס, The Gifted, לוציפר, חירות ואומץ, Runaways, הנוסעים בזמן (Travelers).

בנטפליקס, קרייג פרגוסון: קרב דגדוגים
סטנד אפ של הקומיקאי הסקוטי האהוב, שמדבר על פורנו משנות ה-70, בתי שימוש ביפן, ועל הסתבכויותיו הקטנות עם החוק בימיו כמנחה תוכנית אירוח.

בלוויין,
בכן תעו ב-22:00, איש הקונדומים
בני האדם משתמשים בהם כבר יותר מ-400 שנה. הם מצילים מיליוני אנשים ממחלות, מוות והריונות לא רצויים. אך למרות העובדה שמדי שנה נעשה שימוש ביותר מ-5 מיליארד קונדומים על ידי כ-750 מיליון איש, רוב בני האדם שונאים להשתמש בהם. אך מה אם היה קיים קונדום שדווקא היה משפר את חיי המין שלכם? ההכרזה של 'קרן ביל ומלינדה גייטס' על פרס של מאה אלף דולר לחדשנות בבריאות עבור יצירת הקונדום המושלם נתנה את הפתח לתחילתו של מירוץ מטורף של מיטב הממציאים והמדענים ברחבי העולם. קבוצות מסין, אוסטרליה, אנגליה וארצות הברית, שלא בוחלות בחומרים הכי יוצאי דופן ליצירת קונדומים, מתמקדות במטרה לתכנן, לעצב ולייצר את הדור הבא של הקונדומים. רשימת הקבוצות המובילות תפורסם באמצע הדרך והזוכים יהיו אלו שיהיו הראשונים להוציא לשוק את המוצר שלהם. הסרט מלווה את המשתתפים באתגר. לכל אחד מהם יש את הסיפור הייחודי שלו והמוטיבציה שמניעה אותו – כסף, אובססיה, תשוקה או פשוט שאיפה אידאולוגית לעזור לאנושות. אך דבר אחד משותף לכולם – המרחק הארוך שהם מוכנים ללכת במטרה ליצור פריצת דרך בתחום חיי המין שלנו.

בכבלים,
בחם 8 ב-23:00, פדופיליה ברשת
סרט תיעודי מטלטל המתעד את התופעה המתפשטת של התעללות מינית בילדים באמצעות מצלמות אינטרנט. יוצרי הסרט מנסים ליצור קשר עם פדופילים ואנשים המפעילים 'מאורות סייבר-סקס' בפיליפינים במטרה לעצור אותם ולחלץ את הילדים המועסקים אצלם, בעזרת עיתונאים הפועלים במסווה ובעזרת המשטרה בפיליפינים.

סרטים

בלוויין,
בכן 3 ב-22:00, רומן משולש
פסטיבל הקולנוע של כן. לבחורה צעירה ורווקה יש זוג חברים. היא מתחילה רומן עם הבחורה, ובנסיבות שנוצרות, מתחילה רומן גם עם הבחור, כשאף אחד מבני הזוג לא מודע לרומן של משנהו. הסיטואציות ואי ההבנות נערמות עד לרגע השיא. עם אניס דמוסטייר, סופי ורביק.

בכן קולנוע ישראלי ב-23:30, תיקון
סרטו של אבישי סיון שזכה בפסטיבל ירושלים בפרסי הסרט הטוב ביותר, התסריט הטוב ביותר והצילום, מספר את סיפורו של בחור ישיבה חסידי שאמונתו מתחילה להתערער והוא מנסה לברר את המשמעות של חייו בעקבות תאונה שבה כמעט מת. הסרט מספר על חיים-אהרון, בחור ישיבה חסידי ממאה שערים שבירושלים, הבכור האהוב במשפחתו וחרדי חרוץ המעורר השראה בקהילתו. ערב אחד חיים מתמוטט ומאבד את הכרתו. אנשי מגן דוד אדום מגיעים, מנסים להחיותו ללא הצלחה ומכריזים על מותו, אך אביו לא מוותר ומחייה את בנו. כעבור זמן מה ולהפתעת הנוכחים, חיים-אהרון חוזר לחיים. אבל הוא אינו כשהיה, פתאום תשוקתו לחיים חזקה ממנו. למרות ניסיונותיו לחזור לתלם הלימוד והדבקות, סקרנותו לחיים מפוגגת את ריכוזו. האב מתחיל להתייסר ולפחד ממעשה ההחייאה שעשה בבנו – אולי בכך הוא הפר את רצון הבורא. עם אהרון טרייטל, ח'ליפה נאטור, ריקי בליך, גור שיינברג.

ולא לשכוח:
סופרגירל 3 בנטפליקס
סאטרדיי נייט לייב 43 בכן VOD.
זרה 3 בשירותי ה-VOD של כן וסלקום טלוויזיה וגם בכן דרמה ב-22:05
לוציפר 3 בנטפליקס
צוות עקרב 4 בכן VOD
על המשמר בכאן 11 ב-21:00
חתונה ממבט ראשון בקשת 12 ב-21:00.
אקס פקטור ברשת 13 ב-21:00.
גב האומה בערוץ עשר ב-21:00.
ויקטוריה 2 בכן דרמה ב-21:15.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו