המלצת היום – שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 01/12/2017 בקטגוריה ‏כללי

הנוסעים

אפל, Easy, הנוסעים, הכחשה, המציצן מהמוטל, חוק וסדר מדור מיוחד, סברי מרנן, משפחת קרדשיאן, אקס פקטור בריטניה.

שלל מהנכר: Dark ו-Easy של נטפליקס. איחוד העונה ה-16 של פרויקט מסלול. וגם המפץ הגדול, שלדון הצעיר, במשפחות הכי טובות (Life in Pieces), ממי, S.W.A.T, גות'האם, The Orville, על טבעי, Ghost Wars, ואן הלסינג, The Chris Gethard Show, Love Lies And Records, Living The Dream.

בנטפליקס, אפל (Dark)
הפקת המקור הגרמנית הראשונה של נטפליקס, סאגה משפחתית עם טוויסט על טבעי. בעיירה קטנה נעלמים שני ילדים, אירוע החושף את החיים הכפולים והיחסים השבריריים בין ארבע משפחות, ומשבר ששורשיו נטועים באירוע שקרה כבר ב-1986.

בנטפליקס, Easy
עונה שנייה לסדרת האנתולוגיה הדרמטית-קומית של נטפליקס המציגה סיפור חדש מדי פרק, כולם מתרחשים בשיקגו (במקביל גם בנטפליקס ישראל). בעונה החדשה משתתפים בין היתר אוברי פלאזה, ג'ודי גריר, ג'ו לו טרוגליו, מיקלה ווטקינס ואחרים.

בנטפליקס, המציצן מהמוטל (Voyeur)
סרט תיעודי העוקב אחר העיתונאי בן ה-84 גאי טאלס, בעודו מדווח על אחד מהסיפורים הכי שנויים במחלוקת בקריירה שלו: דיוקן של בעל מוטל בקולורדו, ג'רלד פוז. במשך עשורים פוז צפה בהיחבא באורחיו באמצעות מאווררי תקרה שעוצבו במיוחד לשם כך, המשתלשלים מ"עמדת תצפית" שבנה בעליית הגג של המוטל. הוא הקפיד לפרט ביומניו את הרגעים הפרטיים ביותר של אורחיו, מהיומיומי ועד למהמם ביותר, אבל יותר מכל הוא חיפש, בלש ותיעד דבר אחד: זרים מקיימים יחסי מין.

סרטים

בזהב חם ובכן 2 ב-22:00 ובשירותי ה-VOD של כן, חם וסלקום טלוויזיה, הנוסעים
מותחן מד"ב כושל בכיכובם של ג'ניפר לורנס וכריס פראט. מעבורת חלל "אבלון" מצויה במסע בן 120 שנים לקולוניה רחוקה, ועליה אלפי נוסעים רדומים המיועדים לאכלס את הקולוניה. בעקבות תקלה לא ברורה מתעורר נוסע אחד (כריס פראט) 90 שנה לפני מועד ההגעה. לאחר שהסתובב בחללית הוא מבין שהוא היחיד שהתעורר. לאחר שנה בודדת הוא מחליט להעיר נוסעת אחרת (ג'ניפר לורנס) שסקרנה אותו, השניים לומדים למצות את הזמן ביחד ומתאהבים, אך מחליטים לחקור מדוע בדיוק קרתה התקלה.

בלוויין,
בכן 1 ב-21:30, הכחשה
דרמה ביוגרפית המבוססת על ספרה של דברה ליפשטדט, "ההיסטוריה עומדת למשפט: המשפט שלי מול דיוויד ארווינג". היסטוריונית מוערכת נלחמת על אמת היסטורית כדי להוכיח שהשואה אכן קרתה, לאחר שמכחיש שואה תובע אותה על הוצאת דיבה. מפני שבבית המשפט האנגלי חובתו של המואשם להוכיח את צדקתו, חייבת דברה והצוות שלה להביא לבית המשפט הוכחות לאמיתות השואה. עם רייצ'ל וייס, טום וילקינסון.

ולא לשכוח:
משפחת קרדשיאן 14 ב-!E ב-16:00
אקס פקטור בריטניה 14 בחם 3 ב-18:45
שני פרקים של סברי מרנן בקשת 12 ב-21:30
מחר שבת ברשת 13 ב-21:30
חוק וסדר: מדור מיוחד 17 בכאן 11 ב-22:27

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו