המלצת היום – רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 29/11/2017 בקטגוריה ‏כללי

גברת מייזל המופלאה, הוויקינגים, יריתי בהורים שלי, פרקים אחרונים לעונה של דברים טובים והכי גרועים שיש. שיר אהבה סטנדרטי – אריק איינשטיין, המקור, חוק וסדר פשע אמיתי – האחים מננדז, התנהגות טובה, אגדות המחר, הפלאש, עד עצם היום הזה, מזכירת המדינה, בול, מחשבות פליליות, תרגיע, החיים עצמם, עובדה, חתונה ממבט ראשון, כיפת ברזל.

שלל מהנכר: The Marvelous Mrs. Maisel – סדרה חדשה של איימי שרמן-פלדינו ("בנות גילמור"). עקרת בית יהודיה בשנות ה-50 בארה"ב שבעלה הקומיקאי הכושל עוזב אותה לטובת אחרת, עולה בעצמה על במה ומגלה שהיא מצליחה להצחיק את הקהל. עם רייצ'ל ברוסנהן ("בית הקלפים"), מייקל זיגן ("אימפריית הטיילת"), אלכס בורסטין ("איש משפחה"), טוני שלהוב ("מונק") ועוד. כל פרקי העונה הראשונה זמינים, אמזון כבר הזמינה עונה שנייה.

בנוסף Drunk History Christmas Special. פרק אחרון לחצי עונה של החיים עצמם (This is Us). סיום הקרוסאובר המרובע של סדרות DC עם הפלאש ואגדות המחר (בסדר הזה). וגם ברוד סיטי, נשק קטלני, המיק, ברוקלין תשע-תשע, מורות, צ'אנס, Loudermilk, Hit the Road, Damnation, The Long Road Home, פשעים חמורים, Sisters האוסטרלית, Sick Note, סוג א' (The A Word), מכת מחץ (Strike Back).

באמזון פריים ישראל, The Marvelous Mrs. Maisel
סדרה חדשה של איימי שרמן-פלדינו ("בנות גילמור"). עקרת בית יהודיה בשנות ה-50 בארה"ב שבעלה הקומיקאי הכושל עוזב אותה לטובת אחרת, עולה בעצמה על במה ומגלה שהיא מצליחה להצחיק את הקהל. עם רייצ'ל ברוסנהן ("בית הקלפים"), מייקל זיגן ("אימפריית הטיילת"), אלכס בורסטין ("איש משפחה"), טוני שלהוב ("מונק") ועוד. כל פרקי העונה הראשונה זמינים, אמזון כבר הזמינה עונה שנייה.

הוויקינגים – עונה 5

בכבלים,
בחם 8 ב-22:00, יריתי בהורים שלי
מדי שבוע נהרגים באמריקה כחמישה הורים על ידי ילדיהם. זהו סיפורו של אחד מהילדים שנכנס לחדר השינה של הוריו וירה באמו ובאביו. למרבה הפלא, גם אמו וגם אביו שרדו וכעת הם מנסים להבין מדוע בנם עשה זאת וכיצד ממשיכים לחיות ביחד אחרי אירוע שכזה.

בכן או ב-5:00, הוויקינגים
העונה החמישית במקביל לשידור האמריקאי. שידור נוסף מחר ב-22:00, וגם ב-VOD.

ולא לשכוח:
הפלאש 4 בנטפליקס. חלק שלישי בקרוסאובר המרובע
אגדות המחר 2 בנטפליקס. חלק אחרון בקרוסאובר המרובע
החיים עצמם 2 בכן VOD.
חתונה ממבט ראשון 4 בכן דרמה ב-20:20.
חוק וסדר – פשע אמיתי: האחים מננדז בחם 3 ב-20:45.
חתונה ממבט ראשון בקשת 12 ב-21:00
המקור בערוץ עשר ב-21:00.
שיר אהבה סטנדרטי: אריק איינשטיין בכן תעו ב-21:00.
עד עצם היום הזה 7 בכן דרמה ב-21:15.
עובדה בקשת 12 ב-21:30
התנהגות טובה 2 בחם HBO ב-22:00.
מזכירת המדינה 4 בכן דרמה ב-22:00.
בול 2 בכן פעולה ב-22:00.
תרגיע 9 בכן או ב-22:00.
כיפת ברזל בקשת 12 ב-22:35
מחשבות פליליות 13 בכן פעולה ב-22:45.
פרק אחרון לעונה של הכי גרועים שיש 4 בכן או ב-23:00.
פרק אחרון לעונה של דברים טובים 2 בכן או ב-23:25.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו