המלצת היום – רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 15/11/2017 בקטגוריה ‏כללי

עוד פעם אחת עם רגש

עוד פעם אחת עם רגש, האקדמיה לספורטאיות על, פרקים אחרונים של אימה אמריקאית הכת וטייסות. המקור, חוק וסדר פשע אמיתי – האחים מננדז, המירוץ למיליון, מאסטר שף, התנהגות טובה, אגדות המחר, הפלאש, עד עצם היום הזה, מזכירת המדינה, בול, מחשבות פליליות, תרגיע, החיים עצמם, דברים טובים, חתונה ממבט ראשון, הכי גרועים שיש.

שלל מהנכר: פרקים אחרונים של אימה אמריקאית וחוק וסדר פשע אמיתי: האחים מננדז. וגם ברוד סיטי, מקום טוב באמצע (The Middle), חמוץ מתוק (Fresh Off the Boat), שחור כזה, The Mayor, Kevin (Probably) Saves the World, בול, NCIS, NCIS: ניו אורלינס, החיים עצמם (This is Us), נשק קטלני, המיק, ברוקלין תשע-תשע, אגדות המחר, הפלאש, מורות, צ'אנס, Loudermilk, Hit the Road, Damnation, פשעים חמורים, Sick Note, סוג א' (The A Word), מכת מחץ (Strike Back), ליה רימיני והסיינטולוגיה, Sisters האוסטרלית.

בלוויין,
בכן תעו ב-22:00, האקדמיה לספורטאיות-על
סיפורן של ארבע מתאבקות צעירות מגרמניה בשנה המסעירה בחייהן. המתאבקות הצעירות, ג'ני, ליסה, דבי ומישל. התקבלו לבית ספר לספורטאי עלית בפרנקפורט. מדובר בבית ספר יוקרתי ונוקשה הפועל על פי המסורת המזרח-גרמנית להכשרת ספורטאים אלופים. הסרט מתעד את לוח זמני האימונים האינטנסיבי של הבנות, את הדיאטות הנוקשות ואת הלחץ האדיר לביצועים. האם יצליחו לעמוד בסוג משטר כה קשוח שמשאיר להן מעט מאוד זמן חופשי לבלות, להאזין למוזיקה ולחשוב על המשפחה והחברים? בסופו של דבר – הכל מתנקז אל המזרון – המקום שמספק רגעים נדירים של אופוריה לצד הרבה עצבות, תסכול וצער.

בכבלים,
בחם 8 ב-22:05, עוד פעם אחת עם רגש
סרט יוצא דופן של אנדרו דומיניק על המוזיקאי ניק קייב, המקליט אלבום חדש ומדבר גלויות על מותו הטרגי של בנו בן ה-15. דומיניק חושף את הנסיבות הטרגיות שהובילו לכתיבתו והקלטתו של האלבום החדש של קייב תוך שהוא יוצר תיעוד גולמי, שביר ואמיתי של אמן המנסה לגשש את דרכו באפלה. במסגרת הסרט משולבים קטעי הופעה משירי האלבום, קטעי ראיונות וצילומים שקיים הבמאי על רקע קריינות של קייב.

ולא לשכוח:
אגדות המחר 2 בנטפליקס
הפלאש 4 בנטפליקס
החיים עצמם 2 בכן VOD
פרק אחרון של אימה אמריקאית: הכת בכן VOD
חתונה ממבט ראשון 4 בכן דרמה ב-20:20
חוק וסדר – פשע אמיתי: האחים מננדז בחם 3 ב-20:45
מאסטר שף 7 בקשת 12 ב-21:00
המירוץ למיליון ברשת 13 ב-21:00
המקור בערוץ עשר ב-21:00
פרק אחרון של טייסות בכן תעו ב-21:00
עד עצם היום הזה 7 בכן דרמה ב-21:15
התנהגות טובה 2 בחם HBO ב-22:00
מזכירת המדינה 4 בכן דרמה ב-22:00
בול 2 בכן פעולה ב-22:00
תרגיע 9 בכן או ב-22:00
מחשבות פליליות 13 בכן פעולה ב-22:45
הכי גרועים שיש 4 בכן או ב-23:00
דברים טובים 2 בכן או ב-23:25

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו