המלצת היום – רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 08/11/2017 בקטגוריה ‏כללי

רגליים קרות – עונה 7

רגליים קרות, הכנסייה – קשר השתיקה, זוהר ארגוב: סוף עצוב וידוע מראש, המקור, טייסות, חוק וסדר פשע אמיתי – האחים מננדז, המירוץ למיליון, מאסטר שף, התנהגות טובה, אגדות המחר, הפלאש, עד עצם היום הזה, מזכירת המדינה, בול, מחשבות פליליות, תרגיע, החיים עצמם, דברים טובים, חתונה ממבט ראשון, הכי גרועים שיש, אימה אמריקאית.

שלל מהנכר: Damnation – דרמה תקופתית של רשת USA. באיווה של שנות ה-30 במאה הקודמת, גבר מתחזה לכומר בעיירה קטנה בתקווה לעורר התקוממות נגד הסטטוס קוו שמשאיר את העניים בעוניים. בעודו עושה זאת הוא לא מודע לכך שאיל תעשייה שכר ביריון כדי לעצור את המרי בכל דרך שימצא לנכון, אולם בלי שאף אחד מלבדם ידע, שני הגברים האלה כבר חולקים עבר משותף סודי ומדמם. עם קיליאן סקוט ("ריפר סטריט"), לוגן מרשל-גרין ("קוורי"), זאק מקגאוון ("מפרשים שחורים", "100") (בהמשך גם בנטפליקס ישראל).

The Long Road Home – מיני-סדרה בת שמונה פרקים של נשיונל ג'יאוגרפיק העוקבת אחר חיילים אמריקאים והמתורגמן העירקי שלהם, שנכנסו למארב באפריל 2004 בעיר העירקית צאדר סיטי.

Sick Note – קומדיה בריטית חדשה בת ששה פרקים בכיכובם של רופרט גרינט ("הארי פוטר"), ניק פרוסט ("מת על המתים") ודון ג'ונסון ("מיאמי וייס"). חייו של לוזר משתנים כאשר הוא מאובחן כחולה סרטן – כולם מתחילים להתייחס אליו יפה וחומלים עליו. כאשר מתברר במהרה שהרופא שלו אידיוט והאבחנה שגויה, הוא מחליט למנוע מהאמת לצאת, מה שיוצא מכלל שליטה.

Motherland – קומדיה חדשה בת ששה פרקים של BBC, בכיכובן של אנה מקסוול מרטין ("בית הקדרות") ולוסי פאנץ' ("מורה רעה"), על אמהות ממעמד הביניים שנאלצות לתמרן בצדדים הקדחתניים והתחרותיים של ההורות, בניגוד לחזות המושלמת שאמהות מציגות כלפי חוץ.

בנוסף החלק השני בעונה השנייה של הקומדיה החמודה מורות. עונה שנייה בת ששה פרקים לסוג א' (The A Word), הגרסה הבריטית ל"פלפלים צהובים".

וגם ברוד סיטי, מקום טוב באמצע (The Middle), חמוץ מתוק (Fresh Off the Boat), שחור כזה, The Mayor, Kevin (Probably) Saves the World, בול, NCIS, NCIS: ניו אורלינס, החיים עצמם (This is Us), חוק וסדר – פשע אמיתי: האחים מננדז, נשק קטלני, אגדות המחר, הפלאש, צ'אנס, Loudermilk, Hit the Road, אימה אמריקאית, פשעים חמורים, מכת מחץ (Strike Back), ליה רימיני והסיינטולוגיה, Sisters האוסטרלית.

בלוויין,
בכן לונדון ב-VOD, רגליים קרות
העונה השביעית של הדרמה הבריטית זמינה במלואה החל מהיום.

בכבלים,
בחם 8 ב-22:00, הכנסייה: קשר השתיקה
כך מגנים פקידי הכנסייה הקתולית על כמרים הנאשמים בפדופיליה על ידי העברתם ממדינה למדינה, הם קוראים לזה 'הפתרון הגיאוגרפי'. הסרט עוסק בקשר השתיקה במוסדות הכנסייה הקתולית סביב תופעת הפדופיליה הרווחת בקרב כמריה וניסיונות הטיוח. אפילו האפיפיור פרנסיס מסובך – כשהיה הבישוף של בואנוס איירס, הוא ניסה להשפיע על מערכת המשפט הארגנטינית כדי להגן על כומר שהורשע. מקמרון לארגנטינה, אמריקה לצרפת ולאיטליה, החקירה הזו עוקבת אחר מסעם של כמרים פדופילים ממדינה אחת לאחרת.

ולא לשכוח:
אגדות המחר 2 בנטפליקס
הפלאש 4 בנטפליקס
החיים עצמם 2 בכן VOD.
אימה אמריקאית: הכת בכן VOD.
חתונה ממבט ראשון 4 בכן דרמה ב-20:20.
חוק וסדר – פשע אמיתי: האחים מננדז בחם 3 ב-20:45.
מאסטר שף 7 בקשת 12 ב-21:00.
המירוץ למיליון ברשת 13 ב-21:00.
המקור בערוץ עשר ב-21:00.
טייסות בכן תעו ב-21:00.
פרק אחרון של זוהר ארגוב: סוף עצוב וידוע מראש בחם 8 ב-21:00
עד עצם היום הזה 7 בכן דרמה ב-21:15.
התנהגות טובה 2 בחם HBO ב-22:00.
מזכירת המדינה 4 בכן דרמה ב-22:00.
בול 2 בכן פעולה ב-22:00.
תרגיע 9 בכן או ב-22:00.
מחשבות פליליות 13 בכן פעולה ב-22:45.
הכי גרועים שיש 4 בכן או ב-23:00.
דברים טובים 2 בכן או ב-23:30.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו