המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 28/11/2017 בקטגוריה ‏כללי

קרוסאובר סופרגירל, החץ, הפלאש ואגדות המחר

גליץ', מוקה, הרגישים, ויקטוריה, על המשמר, חירות ואומץ, סופרגירל, צוות עקרב, זרה, חתונה ממבט ראשון, המדרשה, אקס פקטור.

שלל מהנכר: קרוסאובר מרובע של סדרות DC מתחיל היום עם סופרגירל והחץ (בסדר הזה) ויסתיים מחר עם הפלאש ואגדות המחר. וגם הרופא הטוב, Kevin Can Wait, 9JKL, קפה ומאפה (Superior Donuts), צוות עקרב, Runaways, הנוסעים בזמן (Travelers).

בנטפליקס, גליץ'
עונה שנייה לדרמה העל טבעית האוסטרלית, שבמסגרתה מספר תושבים בעיירה קטנה חוזרים מן המתים.

בלוויין,
בכן תעו ב-22:00, הרגישים
מאז מלחמת העולם השנייה גבר השימוש של החברה המודרנית בחשמל, כימיקלים וטכנולוגיה אלחוטית. התוצאה היא שאנשים רבים החלו לפתח תגובות קשות למוצרים יומיומיים כגון בשמים, חומרי הדברה וטלפונים סלולריים. בהיעדר אבחנה מוסכמת או טיפול רפואי, רבים מאותם אנשים 'רגישים' נאלצים לעבור לגור באזורים מבודדים כדי להצליח להמשיך לחיות את חייהם. הסרט מביא את סיפורם של ג'ו, פטריארך שחי בחדר מבודד שמוקף כולו ביריעות כסף בגלל רגישותו לתקשורת אלחוטית וחשמל, סאם ונתן, שני אחים מוזיקאים שלא יכולים יותר לנשום מחוץ לבועת הפלסטיק הסטרילית שלהם, ואמם קארן שהחלה להיות 'רגישה' כבר כשהייתה בת 17. הם נאלצים לעבור לגור בקהילה המבודדת – סנופלייק באריזונה, שנוצרה בדיוק בשביל אנשים רגישים כמוהם. לא ברור עדיין מה הגורם לרגישות מהסוג הזה – אם היא נגרמת מגנטיקה, מהמפגש עם כימיקלים ואלקטרוניקה או שמקורה בהפרעות פסיכוגנטיות, אך אי אפשר להתכחש למציאות הקשה איתה האנשים הסובלים צריכים להתמודד.

סרטים

בלוויין,
בכן 3 ב-22:00, מוקה
פסטיבל הקולנוע של כן. מלודרמת מתח צרפתית. אם ששכלה את בנה בתאונת דרכים מחליטה לקחת את החוק לידיים, ומאתרת בעזרת חוקר פרטי את המכונית בצבע מוקה שדרסה את הבן ונמלטה מהמקום. היא אורזת תיק קטן, מעט כסף ואקדח, ועוברת לגור קרוב לאישה שהיא מאמינה שאחראית למות בנה. אולם נקמה אינה עסק כה פשוט, בעיקר כאשר בעלת הרכב מתגלה כקוסמטיקאית חביבה ומסבירת פנים, עם לא מעט בעיות משלה. עם עמנואל דבו, נטלי ביי.

ולא לשכוח:
סופרגירל 3 בנטפליקס. החלק הראשון בקרוסאובר מרובע של סדרות DC. לצערם של הצופים, הפרקים החדשים של "החץ" לא זמינים בנטפליקס, כך שתצטרכו להסתדר לבד או לחכות לשידור ב'כן' ביום שני.
זרה 3 בשירותי ה-VOD של כן וסלקום טלוויזיה וגם בכן דרמה ב-22:05
צוות עקרב 4 בכן VOD
על המשמר בכאן 11 ב-21:00
חתונה ממבט ראשון בקשת 12 ב-21:00
אקס פקטור ברשת 13 ב-21:00
ויקטוריה 2 בכן דרמה ב-21:15
המדרשה 2 ברשת 13 ב-22:10

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו