המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 14/11/2017 בקטגוריה ‏כללי

הרקדנית, מהפכת קלטות הווידאו, פוסטר – הסרט, המדרשה, אקס פקטור, ויקטוריה, חתונה ממבט ראשון, על המשמר, חירות ואומץ, סקנדל, סופרגירל, סאטרדיי נייט לייב, לוציפר, הרשימה השחורה, צוות עקרב, זרה.

שלל מהנכר: Future Man – הרפתקה טלוויזיונית נוספת של סת' רוגן ואוון גולדברג (שמלבד הפרויקטים הקולנועיים שלהם כבר אחראים כיום על "פריצ'ר"). הפעם הולו מהווה את האכסניה האמריקאית של המיזם החדש, קומדיה העוקבת אחר שרת (ג'וש האצ'רסון, "משחקי הרעב") שנאלץ לנסוע בזמן כדי להציל את הגזע האנושי. גם עם אלייזה קופ ("הכל לטובה"), היילי ג'ואל אוסמונט ("החוש השישי") ועוד.

בנוסף עונה חדשה של תוכנית אבא עם מאט לבלאנק (Man With a Plan בלעז). פרק אחרון לגמרי של מינדי, שלמרבה השמחה הצליחה לגאול את עצמה בפרקים האחרונים ולהשאיר טעם טוב. וגם הרופא הטוב, Kevin Can Wait, 9JKL, קפה ומאפה (Superior Donuts), צוות עקרב, The Brave, דה וויס, The Gifted, לוציפר, חירות ואומץ (Valor), סופרגירל, Martha & Snoop’s Potluck Dinner Party, Absentia, הנוסעים בזמן (Travelers).

בלוויין,
בכן תעו ב-22:00, פוסטר: הסרט
מסע מרהיב בעולם האמנות של הפוסטרים לסרטי הקולנוע, בעבר ובהווה, עם האמנים שיצרו אותם והמעריצים שאוספים אותם. באמצע שנות ה-2000, אחרי שהוליווד נטשה את הפצת הפוסטרים לסרטיה, אמנים עצמאיים וגלריות החלו למכור פוסטרים במהדורות מצומצמות לאספנים. ההפצה הזאת של הפוסטרים הפכה תוך זמן קצר לתעשייה ענקית עם אינספור הדפסים שנמכרו ברשת תוך שניות. תופעה זו ניערה מחדש את התעשייה בהוליווד שהחליטה לחזור ולהפיץ את הפוסטרים שלה בעצמה. בעזרת גרפיקה מקסימה וראיונות עם אנשי מפתח בתעשייה, יוצרים, מפיצים ואספנים מארבעת העשורים האחרונים, הסרט מביא סקירה מרתקת של לידתה, מותה ותחייתה מחדש של תעשיית הפוסטרים של סרטי הקולנוע.

בכבלים,
בחם 8 ב-22:00, מהפכת קלטות הווידאו
דיוקן משעשע של קלטת הווידאו, שעיצבה את עולמנו והטביעה חותם בתרבותנו. כיצד הצליחה קלטת הווידאו להגיע למעמד של פולחן? היא עוררה שערוריות, שיגעה את הפוליטיקאים ואפילו ערערה את הגוש הסובייטי. כיום קלטות הווידאו עוברות מהסלון אל פחי האשפה, אבל המהפכה שחוללו בשנות ה-70 וה-80 חיה ובועטת גם כעת.

בלוויין,
בכן 3 ב-22:00, הרקדנית
פסטיבל הקולנוע של כן. דרמה שהייתה מועמדת לששה פרסי הסזאר וזכתה בשלושה – שחקנית, שחקנית משנה ועיצוב. סיפור חייה הסוער של לואי פולר, מהתחלה צנועה בחווה באילינוי היא הפכה לרקדנית שכבשה את פריז בסערה, היוותה השראה לאמנים והיוצרים הגדולים של סוף המאה ה-19, וביחד עם בת חסותה, איזדורה דאנקן, חוללה מהפך בעולם המחול. עם סוקו, גאספר אוליאל, מלאני תיירי, לילי-רוז דפ.

ולא לשכוח:
סופרגירל 3 בנטפליקס
סאטרדיי נייט לייב 43 בכן VOD.
זרה 3 בשירותי ה-VOD של כן וסלקום טלוויזיה וגם בכן דרמה ב-22:05
לוציפר 3 בנטפליקס
הרשימה השחורה 5 בשירותי ה-VOD של כן, סלקום טלוויזיה ונטפליקס, ובכן פעולה ב-22:00
צוות עקרב 4 בכן VOD
סקנדל 7 בחם 3 ב-20:45
על המשמר בכאן 11 ב-21:00
חתונה ממבט ראשון בקשת 12 ב-21:00.
אקס פקטור ברשת 13 ב-21:00.
ויקטוריה 2 בכן דרמה ב-21:15.
המדרשה 2 ברשת 13 ב-22:00. אני כותב "ולא לשכוח" כאילו ידעתם שזה אכן קורה, אבל כל יום בקשת ורשת הוא הימור (אם להתחשב בלוח השידורים שלהם או לא) שבדרך כלל מתברר כשגוי. ניחא.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

  • Future Man נראה ממש נחמד

    • נכון, נקווה שלא תאכזב

      • יש לי הרגשה שזה יהיה ממש טוב. השחקן הראשי הוא מצויין + הרעיון פשוט מבריק.

        • אני מעדיף להנמיך ציפיות (:

© עידו ישעיהו