המלצת היום – ראשון

משלחת חיפוש – עונה 2

שאטו עין כרם, משלחת חיפוש, אני פדופיל, הפינה, להחזיק ולאבד, מר רובוט, המתים המהלכים, פרויקט מסלול נבחרת הכוכבים, רון, הכוכב הבא לאירוויזיון, מהפכה במטבח, נבסו.

שלל מהנכר: זרה, מאהבת בתשלום מראש, סוכנות הבילוש של דירק ג'נטלי, אקס פקטור בריטניה.

בסלקום טלוויזיה ובטלוויזיה שותפה (פרטנר), משלחת חיפוש
עונה שנייה לקומדיית הפשע המצוינת בכיכובה של אלייה שווכאת

בערוץ עשר ב-22:00, שאטו עין כרם
סדרה חדשה של גיא עמיר וחנן סביון מהיוצרים של "עספור", " פצועים בראש" והסרט "מכתוב" שיצא לאחרונה וזכה להצלחה רבה. בסדרה החדשה "שאטו עין כרם" גיא עמיר וחנן סביון מגלמים שני אחים לא יוצלחים שפותחים יחד מלון בוטיק – "שאטו עין כרם". אלדד (חנן סביון) מנהל השאטו, רווק חסר טאקט ובעל תקשורת בין-אישית לקויה, פיפו (גיא עמיר), שף האחראי על המטבח בשאטו, גרוש ורודף שמלות שלאחרונה השתחרר מהכלא אחרי שנשא מאסר בגין החזקת סמים קלים. אלדד עושה הכול כדי לנהל מלון בסטנדרטים בין-לאומיים, פיפו עושה הכול כדי לעבוד כמה שפחות ולפלרטט כמה שיותר. הכישורים הבעייתיים שלהם מצליחים לסבך אותם בכל פעם בהרפתקה שירותית אחרת שיוצאת משליטה. משתתפות נוספות בסדרה: מורן רוזנבלט שזכתה בפרס אופיר לשחקנית הראשית בסרט "חתונה מנייר" ותגלם את שירה, ספקית מזון ב"שאטו" וחברת ילדות של האחים, ובר גול שמגלמת את רויטל, חדרנית מגושמת ב"שאטו" שאומרת את מחשבותיה בקול רם. בכל פרק מגיעים אורחים ואורחות חדשים למלון, משהו משתבש והצרות מתחילות.

בלוויין,
בכן תעו ב-22:00, אני, פדופיל
פדופיליה מוגדרת כהפרעה בעוררות מינית אצל מבוגרים המתאפיינת במשיכה מינית לילדים. ד"ר ג'יימס קנטור, מומחה לפדופיליה מקנדה, מציג תאוריה שלפיה הפרעה התפתחותית במוח היא שגורמת לאנשים מסוימים להימשך מינית לילדים. לטענתו, ככל שניטיב לחקור ולהבין את מצבם של הפדופילים – נצליח להקטין את מקרי תקיפת הילדים. הסרט אינו מחפש להכפיש פדופילים או לצאת נגד הפחדים והחששות של הורים לילדים, אלא בוחר לעסוק בפדופיליה עצמה ובסיבות שגורמות לה. שני פדופילים נחשפים למצלמה (ופדופילים אחרים מגולמים על ידי שחקנים) ומדברים בפתיחות על הבעיה שלהם ועל אופן התמודדותם.

בכן או ב-22:00, הפינה
אני לא לגמרי בטוח מתי היא שודרה לאחרונה, אבל הזדמנות נוספת למיני-סדרה של דיוויד סיימון שהקדימה את "הסמויה" ועוסקת באותם נושאים ועם רבים מאותם שחקנים. מיד אחרי כן מיני-סדרה נוספת של סיימון – "דרוש גיבור", שתיהן בשידור שבועי.

סרטים

בלוויין,
בכן 3 ב-22:00, להחזיק ולאבד
מהסרטים הרומנטיים הגדולים ביותר של הוליווד הקלאסית, והסרט שהפגיש את המפרי בוגרט עם אשתו לעתיד, לורן באקול (שהייתה אז בת 19 בלבד). עיבוד לרומן של ארנסט המינגווי אודות בעל ספינת תיירים שנאלץ להבריח בספינתו מנהיג מחתרת צרפתי, ומתאהב באותו זמן בגנבת יפה ומפתה. הסצנה בה מסבירה באקול לבוגרט כיצד לשרוק ('You just put your lips together and blow') נכנסה לפנתיאון של המשפטים הגדולים ביותר בכל הזמנים. ביים הווארד הוקס. ארה"ב, 1944.

ולא לשכוח:
מר רובוט 3 בשירותי ה-VOD של חם, סלקום טלוויזיה ופרטנר טלוויזיה וב-HBO חם ב-22:00
הכוכב הבא לאירוויזיון בקשת 12 ב-21:00.
מהפכה במטבח ברשת 13 ב-21:00.
רון 2 בכן קומדיה ב-22:00
נבסו 2 ברשת 13 ב-22:30
פרויקט מסלול: נבחרת הכוכבים 4 בערוץ החיים הטובים ב-22:40
מאסטר שף 4 בערוץ האוכל ב-23:00
המתים המהלכים 8 בכן או ב-5:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו