המלצת היום – שבת

לה לה לנד

היפה והחיה, לה לה לנד, נעורים באורגון, בולטימור זורחת, מצוד לילי, ספיישל רקדניות קטנות, שנות התשעים, שחור כזה, שלדון הצעיר, משפחה מודרנית, פריצ'ר, NCIS לוס אנג'לס, המירוץ למיליון, מאסטר שף, המפץ הגדול, קפה ומאפה, גב האומה, ויקי ואני, סאטרדיי נייט לייב, במשפחות הכי טובות, אקס פקטור בריטניה, בונז, NCIS ניו אורלינס, NCIS, בחורה חדשה.

שלל מהנכר: גרהם נורטון (הפעם עם וויל פארל, ג'ון לית'גו, מל גיבסון, מארק וולברג, שירלי בלס וקשה), QI, אומת הזומבים (Z Nation).

בכבלים,
ב-HBO חם ב-22:00, בולטימור זורחת
סרט תיעודי שבוים על ידי כוכבת "הסמויה", סוניה סון (שגילמה את קימה גרגס) וסוקר את הנושאים העומדים לדיון לקראת הבחירות לראשות העיר בולטימור. הסרט נכנס אל מאחורי הקלעים של הפקה בימתית גדולה אותה מתכננים להעלות כוכבי "הסמויה" המתגוררים בעיר, לצד המשפטים המתנהלים נגד השוטרים המואשמים ברצח פרדי גריי, אושיה מקומית ופעיל חברתי.

סרטים

בכבלים,
בזהב חם ב-12:00, היפה והחיה
גרסת לייב אקשן מוזיקלית לאגדה האהובה מבית היוצר של אולפני דיסני מ-1991 עם הסיפור הקלאסי אודות בל היפה. כדי להציל את אביה האהוב היא נשבית בטירתו של נסיך שכישוף הפך אותו לייצור חייתי. אט אט היא עוזרת לו להיות אדם טוב יותר, ומתאהבת בו אהבת אמת שעוזרת לו להסיר את הכישוף. עם אמה ווטסון, דן סטיבנס, יואן מקגרגור, לוק אוונס.

בדרמה חמה ב-20:10, נעורים באורגון
דרמת מסע קומית בכיכובם של פרנק לנג'לה ("האמריקנים"), בילי קרודאפ ("כמעט מפורסמים") וכריסטינה אפלגייט ("נשואים פלוס"). לאחר שעבר התקף לב, ריימונד אינו מעוניין לחזור לחדר הניתוח כדי לטפל בעורקים הסתומים שלו. הוא בן 80 ומוכן כבר למות, בתקווה לעשות זאת בכבוד באורגון. לשם כך הוא זקוק למישהו שייחצה איתו את המדינה וייקח אותו לאורגון, שם זה חוקי לבצע המתת חסד. מי שמתנדב לתפקיד הוא חתנו של ריימונד, בריאן, למרות שקשה לו לקבל את המשאלה של חמיו. בריאן, שמתמודד עם אישה לא יציבה ובת מתבגרת הסובלת מחבר לא נאמן, יוצא למסע עם ריימונד ואשתו הצעירה אסטל. תוך כדי המסע הוא מקבל הזדמנות להכיר באמת את חמיו. בריאן ואסטל מנסים להישאר ממוקדים בנסיעה הארוכה ולהתמודד עם בחירתו הלא פשוטה של ריימונד, בתקווה לשנות את החלטתו עד שיגיעו ליעדם.

בלוויין,
בכן 1 ב-21:30, לה לה לנד
הסרט זכה בששה פרסי אוסקר וב-14 מועמדויות לאוסקר (אבל ברגע מביך הפסיד את הפרס החשוב ביותר ל"אור ירח"). דמיאן שאזל ("וויפלאש") זכה בפרס הבמאי הטוב ביותר – הבמאי הצעיר ביותר שזוכה בפרס זה. מחזמר מרהיב וקצבי, שהוא כולו מכתב אהבה למוזיקה וקולנוע. סיפור מערכת היחסים של שחקנית מתחילה ושאפתנית ונגן ג'אז חסר פשרות בלוס אנג'לס. השניים נפגשים מתאהבים ורוקדים, אך נאלצים להתמודד עם ההשלכות של התפתחות הקריירה של כל אחד מהם וכיצד זה משפיע על רחשי הלב. עם ריאן גוסלינג, אמה סטון.

בכן 4 ב-22:00, מצוד לילי
אקשן בכיכובו של ג'יימי פוקס. לאחר שהצליח לסכל עסקת סמים המיועדת לאחד מסוחרי הסמים המסוכנים ביותר בלאס וגאס, מגלה השוטר וינסנט דאונז כי בנו נחטף. הוא נחוש למצוא ולהחזיר אותו ועקב כך הוא מוצא עצמו בלילה פרוע, מסוכן ומותח – הוא נרדף על ידי סוחר סמים אכזרי וגם על ידי סוכנת חקירות המשוכנעת שדאונז מושחת בעצמו. גם עם מישל מונהאן, דרמוט מולרוני.

ולא לשכוח:
ספיישל רקדניות קטנות בלייפטיים ב-16:45
גבר מי שנשאר אחרון 6 בכן קומדיה ב-17:25
שחור כזה 4 בכן קומדיה ב-17:50
קפה ומאפה בכן קומדיה ב-18:15
פריצ'ר בערוץ אגו ב-18:30
במשפחות הכי טובות 2 בכן קומדיה ב-18:40
אקס פקטור בריטניה 14 בחם 3 ב-18:45
המפץ הגדול 11 בכן קומדיה ב-19:05
שלדון הצעיר בכן קומדיה ב-19:30
משפחה מודרנית 9 בכן קומדיה ב-19:55
בונז 10 באזור חם ב-20:15
סאטרדיי נייט לייב בכן קומדיה ב-20:20
NCIS לוס אנג'לס 7 באזור חם ב-21:00
מאסטר שף בקשת 12 ב-21:15
המירוץ למיליון 6 ברשת 13 ב-21:15
גב האומה בערוץ עשר ב-21:15
שנות התשעים בכאן 11 ב-21:45/strong>
NCIS 14 באזור חם ב-21:45
ויקי ואני בערוץ עשר ב-22:25
NCIS ניו אורלינס 3 באזור חם ב-22:30

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו