המלצת היום – שני

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 06/11/2017 בקטגוריה ‏כללי

זוהר ארגוב: סוף עצוב וידוע מראש

זוהר ארגוב – סוף עצוב וידוע מראש, אבודים, המתים המהלכים, החץ, יאנגר, מטבחי הגיהנום, מזכירת המדינה, מקגיוור, תרגיע, האנטומיה של גריי, החיים עצמם, מסע בין כוכבים דיסקברי, סגני המנהל, הירושה, קוד שרוף, ג'ון אוליבר, דייט ראשון.

שלל מהנכר: SMILF – קומדיה חדשה של רשת שואוטיים שיצרה, ביימה, מפיקה ומככבת בה פרנקי שאו ("מר רובוט"), המבוססת על חייה שלה כצעירה בת 20 ומשהו שמנסה להגשים את חלומותיה. גם עם רוזי אודונל, קוני בריטון. הפרק הראשון כבר זמין זה זמן מה, עכשיו מתחיל השידור השבועי.

בנוסף עונה תשיעית לחסרי בושה. פרק אחרון לעונה של The Last Post. וגם NCIS: לוס אנג'לס, Wisdom of The Crowd, משפחת סימפסון, איש משפחה, Bob's Burgers, Ghosted, האיש האחרון בעולם, מזכירת המדינה, לוציפר, מסע בין כוכבים דיסקברי, White Famous, תרגיע, סגני המנהל, השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר, המתים המהלכים, Graves, תחנת ברלין, התנהגות טובה, מקום בלב (A Place to Call Home), אקס פקטור בריטניה, הכוכב הכחול 2, משפחת קרדשיאן.

ברשת 13, אבודים
עונה חדשה לדוקו-ריאליטי שבמסגרתו יוצאת צופית גרנט לאחד בין בני משפחה אבודים.

בחם 8 ב-21:00, זוהר ארגוב: סוף עצוב וידוע מראש
בשלושים השנים שעברו מאז שזוהר ארגוב נמצא מת בתא מעצר בגיל 32 הוא הפך למיתוס, אייקון ישראלי, אולי הגדול מכולם. שלושת פרקי הסדרה מספרים את חייו של זוהר מעבר למיתוס – זוהר האדם. משפחתו, חבריו הקרובים ביותר ושותפיו לדרך חושפים את העוני שבו גדל בשיכון המזרח ומדברים על הכישרון, הטרגדיות המשפחתיות, הדרך אל ההצלחה והאבדון, היחסים שלו עם האימא שסימנה אותו כ"אחד" והיחסים עם האבא הזמר האלכוהוליסט. כל זאת על רקע יחסיו של זוהר עם התקשורת, החוק והמדינה. תוך שימוש בעדויות חדשות, חומרי ארכיון נדירים והקלטות ביתיות, אנו מקבלים הצצה אינטימית אל חייו של מלך המוזיקה המזרחית. זהו מסע המתחיל בנקודה הנמוכה ביותר, ממשיך לפסגה פורצת גבולות ומסתיים באותה נקודה בה התחיל. החיים הקצרים והכואבים של זוהר והמורשת שהשאיר אחריו במשפחה שמעולם לא נרפאה, בעולם המוזיקה ובחברה הישראלית שלושים שנה לאחר מותו.

ולא לשכוח:
תרגיע 9 בשירותי ה-VOD של כן, חם וסלקום טלוויזיה, ובחם HBO ב-21:30
מסע בין כוכבים: דיסקברי בנטפליקס
מזכירת המדינה 4 בכן VOD
סגני המנהל 2 בכן VOD
יאנגר 3 בחם 3 ב-21:05
האנטומיה של גריי 14 בכן דרמה ב-21:15
החיים עצמם 2 בכן דרמה ב-22:00
מקגיוור 2 בכן פעולה ב-22:00
המתים המהלכים 8 בכן או ב-22:00
החץ 6 בכן פעולה ב-22:45
מטבחי הגיהנום 15 בערוץ האוכל ב-23:00
השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר 4 בחם HBO ב-0:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו