המלצת היום – שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 24/11/2017 בקטגוריה ‏כללי

היפה והחיה 2017

פרונטיר, היפה והחיה, הכחשה, קובה והאיש מאחורי המצלמה, החבר'ה מפארק הקרוואנים, חוק וסדר מדור מיוחד, סברי מרנן, משפחת קרדשיאן, אקס פקטור בריטניה.

שלל מהנכר: במשפחות הכי טובות (Life in Pieces), ממי, שלדון הצעיר, S.W.A.T, החץ, על טבעי, The Chris Gethard Show, Love Lies And Records, Living The Dream.

בנטפליקס, פרונטיר
עונה שנייה לסדרת האקשן וההרפתקאות החביבה בכיכובו של ג'ייסון מומואה, העוקבת אחר המרדף האלים אחר ממון ושררה בעולם הסחר בפרוות באמריקה הצפונית של המאה ה-18.

בנטפליקס, קובה והאיש מאחורי המצלמה (Cuba and the Cameraman)
ב-1972 החל היוצר ג'ון אלפרט לתעד את קובה של פידל קסטרו, והביא איתו רק צוות קטן ומצלמה ניידת. הסרט "קובה והאיש מאחורי המצלמה", שצולם במשך 45 שנים, עוקב אחר שלוש משפחות וקסטרו. אלפרט היה שם בסוציאליזם של תחילת שנות השבעים, וב"סירות של מריאל" ב-1980 כשמעל 100 אלף קובנים נמלטו מהאי, ולצדם אסירים ששוחררו מבתי כלא ובתי משוגעים. הוא חזר לעקוב אחר הקשיים של שנות התשעים ו"התקופה המיוחדת" אחרי נפילתה של ברית המועצות, כשקובה הוחשכה פשוטו כמשמעו, ותיעד כיצד שלוש המשפחות הללו והמנהיג הקובני התמודדו עם האתגרים הרציניים שאחזו בארצם.

בנטפליקס, החבר'ה מפארק הקרוואנים: מחוץ לפארק: ארצות הברית (Trailer Park Boys: Out of the Park: USA)
עונה חדשה למעלליהם של שלושת הפרחחים הקנדיים.

סרטים

בלוויין,
בכן 5 ב-21:30, היפה והחיה
גרסת לייב אקשן מוזיקלית לאגדה האהובה מבית היוצר של אולפני דיסני מ-1991 עם הסיפור הקלאסי אודות בל היפה. כדי להציל את אביה האהוב היא נשבית בטירתו של נסיך שכישוף הפך אותו לייצור חייתי. אט אט היא עוזרת לו להיות אדם טוב יותר, ומתאהבת בו אהבת אמת שעוזרת לו להסיר את הכישוף. עם אמה ווטסון, דן סטיבנס, יואן מקגרגור, לוק אוונס.

בכבלים,
בזהב חם ב-22:00, הכחשה
דרמה ביוגרפית המבוססת על ספרה של דברה ליפשטדט, "ההיסטוריה עומדת למשפט: המשפט שלי מול דיוויד ארווינג". היסטוריונית מוערכת נלחמת על אמת היסטורית כדי להוכיח שהשואה אכן קרתה, לאחר שמכחיש שואה תובע אותה על הוצאת דיבה. מפני שבבית המשפט האנגלי חובתו של המואשם להוכיח את צדקתו, חייבת דברה והצוות שלה להביא לבית המשפט הוכחות לאמיתות השואה. עם רייצ'ל וייס, טום וילקינסון.

ולא לשכוח:
משפחת קרדשיאן 14 ב-!E ב-16:00
אקס פקטור בריטניה 14 בחם 3 ב-18:45
שני פרקים של סברי מרנן בקשת 12 ב-21:30
מחר שבת ברשת 13 ב-21:30
חוק וסדר: מדור מיוחד 17 בכאן 11 ב-22:27

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו