המלצת היום – רביעי

חוק וסדר – פשע אמיתי: האחים מננדז

הטייסות, חוק וסדר פשע אמיתי – האחים מננדז, ממון, מגע אסור, פרק אחרון לגמרי של אפיזודס. התנהגות טובה, המירוץ למיליון, אגדות המחר, הפלאש, עד עצם היום הזה, מזכירת המדינה, מה דיפלו יעשה, בול, מחשבות פליליות, תרגיע, החיים עצמם, דברים טובים, חתונה ממבט ראשון, הכי גרועים שיש, אימה אמריקאית.

שלל מהנכר: ברוד סיטי, מקום טוב באמצע (The Middle), חמוץ מתוק (Fresh Off the Boat), שחור כזה, The Mayor, Kevin (Probably) Saves the World, בול, NCIS, NCIS: ניו אורלינס, החיים עצמם (This is Us), חוק וסדר – פשע אמיתי: האחים מננדז, אגדות המחר, הפלאש, צ'אנס, Loudermilk, Hit the Road, Alias Grace, רקדניות קטנות (Dance Moms), אימה אמריקאית, ליה רימיני והסיינטולוגיה, Sisters האוסטרלית, The Great British Bake Off, Our Girl, מאוחר יותר עם ג'ולס הולנד, The Jim Jefferies Show, Sunshine.

בכבלים,
בחם VOD, ממון
העונה השנייה של דרמת המתח הנורבגית המוצלחת.

בחם 3 ב-20:45, חוק וסדר – פשע אמיתי: האחים מננדז
סדרת אנתולוגיה חדשה של NBC בהפקת דיק וולף הבלתי נלאה, המבוססת על סיפורי פשע מפורסמים. כשלייל ואריק מננדז עמדו למשפט על הרצח הברוטלי של הוריהם בבוורלי הילס בתחילת שנות התשעים, סיפורם הפך לאובססיה כלל ארצית. אבל מה התרחש כשהמצלמות כבו? סדרת המתח בוחנת את חייהם של השחקנים בקרקס התקשורתי, את הקרבות היומיומיים והסיפורים שלא סופרו מעולם. אידי פאלקו ("הסופרנוס", "האחות ג'קי") נכנסת לנעליה של הסנגורית המפורסמת של האחים, לסלי אברהמסון. את לייל ואריק מננדז מגלמים מיילס גסטון ויאנואבה ("צעירים חסרי מנוח") וגאס הלפר ("כוח").

בחם 8 ב-22:00, מגע אסור
זוכה פרס סרט הביכורים הטוב ביותר – פסטיבל טרייבקה 2016. סרט תעודה המתעד את מסע הצלב של רון בוק, לוביסט מוביל בפלורידה היוצא נגד עברייני מין בעודו דורש להגביל את אזורי המגורים שלהם. עברייני מין לא יוכלו להתגורר במרחק של פחות מ-800 מטר ממקומות התאספות של ילדים, כמו תחנות אוטובוס, גנים ציבוריים, בתי ספר וכדומה. לצד זה, נשמעות בסרט עדויות של אלו שעברו התעללות מינית כמו גם עדויות של עברייני המין עצמם.

בלוויין,
החל מהיום ערוצי הסדרות עוברים מקום. ככה זה יהיה:

בכן תעו ב-21:00, הטייסות
סדרת תעודה חדשה בת חמישה פרקים, שבפעם הראשונה מתלווה לשש בנות שהתקבלו לאחד המקומות הכי יוקרתיים בצה"ל: קורס טיס. הקורס הנחשב, שהיה שמור בעבר רק לבנים, נפתח אמנם לגיוס בנות כבר לפני כעשרים שנה בעקבות בג"ץ אליס מילר, אך מתברר שהעניין המגדרי מעסיק גם היום הן את פרחי הטיס והן את מדריכי הטיסה ומפקדי הקורס. במשך ששה חודשים אינטנסיביים, בתיעוד אינטימי ובפנים גלויות, עוקבת הסדרה אחר קורותיהן של שרון, קים, נעה, מיה, ליאור ועמית: מיום הגיוס והנחיתה בבית הספר לטיסה ועד לסיומו של שלב טיסות המבחן (צ'קים), בסופו חלקן תאלצנה להפסיק את השתתפותן ולעזוב את הקורס. מדובר בחצי שנה דרמטית, מלאת תהפוכות, מתח ורגשות עזים, שבה כולן מתכווננות למטרה אחת: להיות טייסות. במקביל מלווה הסדרה גם את שירה, טייסת מסוקי קרב במילואים, מדריכת טיסה בהווה ואֵם לילד, שחותרת כל העת להקל על שילובן של נשים בקורס ומביאה את הפרספקטיבה על הדברים מצידו האחר של המסלול. ביימה תמר טל-ענתי.

ולא לשכוח:
אגדות המחר 2 בנטפליקס
הפלאש 4 בנטפליקס
החיים עצמם 2 בכן VOD
אימה אמריקאית: הכת בכן VOD
חתונה ממבט ראשון 4 בכן דרמה ב-20:20
המירוץ למיליון בערוץ 2 ב-21:00.
עד עצם היום הזה 7 בכן דרמה ב-21:15
התנהגות טובה 2 בחם HBO ב-22:00
מזכירת המדינה 4 בכן דרמה ב-22:00.
בול 2 בכן פעולה ב-22:00.
תרגיע 9 בכן או ב-22:00.
מה דיפלו יעשה? ב-Viceland (פרטנר טלוויזיה) ב-22:00
פרק אחרון לגמרי של אפיזודס 5 בכן או ב-22:30
הכי גרועים שיש 4 בכן או ב-23:00.
מחשבות פליליות 13 בכן פעולה ב-22:45
דברים טובים 2 בכן או ב-23:30

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו