המלצת היום – רביעי, ערב סוכות

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 04/10/2017 בקטגוריה ‏כללי

מה דיפלו יעשה, בול, מחשבות פליליות, מצב רגיש, תרגיע, החיים עצמם, דברים טובים, חתונה ממבט ראשון, הכי גרועים שיש, אפיזודס, אימה אמריקאית, ריק ומורטי, משפחת פוסטר, טופ שף.

שלל מהנכר: Kevin (Probably) Saves the World – מישל פזקס וטארה באטרס, יוצרות "הסוכנת קרטר" וגם "ריפר" החמודה, מתאחדות שוב לדרמה קלילה אודות אדם ביש מזל (ג'ייסון ריטר, "הורים במשרה מלאה") שמאותגר על ידי אלוהים בכבודו ובעצמו להציל את העולם.

The Mayor – הפרק הראשון כבר היה זמין מספר שבועות (המלצתי עליו כשהגיח), עכשיו מתחיל השידור של קומדיה מוזיקלית של ABC מבית היוצר של זוכה הטוני דוד דיגס ("שחור כזה", המחזמר "המילטון"), על אודות ראפר עם פה גדול שעסקיו נמצאים בצניחה (ברנדון מייקל הול, "משלחת חיפוש"). כגימיק יח"צני הוא מחליט לרוץ למשרת ראש העירייה בה הוא מתגורר, ומוצא את עצמו נבחר בסופו של דבר למשרה הרמה. כעת עליו להסתמך על חכמת הרחוב שלו כדי לנסות ולשנות את הקיבעון שאליו נקלעה העיר. ליה מישל ("גלי") ודיוויד ספייד ("תהרוג אותי וזהו") מככבים אף הם.

Extinct – דרמה פוסט אפוקליפטית חדשה של ערוץ מורמוני שמעודי לא שמעתי עליו, BYUtv, העלילה מתרחשת בעוד כ-400 שנה, כאשר המין האנושי כבר נכחד על ידי חייזרים. שלושה בני אדם – שני גברים ואישה, משולש קלאסי – מוקמים לתחייה על ידי החייזרים כדי להתחיל מחדש את המין האנושי. כעת עליהם להתמודד עם המשימה, עם היחסים בינם לבין עצמם ועם החייזרים שכילו אותם. כל עשרת הפרקים זמינים.

בנוסף עונות חדשות של שחור כזה, חמוץ מתוק (Fresh Off the Boat), מקום טוב באמצע (The Middle, שזו תהיה עונתה האחרונה) ו-Queen Sugar.

וגם נשק קטלני (שהעונה החדשה שלה מגיעה מחר לסלקום טלוויזיה), ברוקלין תשע-תשע, המיק, The Voice, החיים עצמם (This is Us), חוק וסדר – פשע אמיתי: האחים מננדז (שחם רכשה ותשודר החל מ-25 באוקטובר), בול, NCIS, NCIS: ניו אורלינס, Alias Grace, רקדניות קטנות (Dance Moms), אימה אמריקאית, דוקטור פוסטר, The Great British Bake Off, The Jim Jefferies Show.

בכן פעולה ב-22:00, בול
עונה שנייה לדרמה בהשראת סיפור הקריירה המוקדמת של ד"ר פיל, מייסד אחת מפירמות הייעוץ המשפטי המצליחות בכל הזמנים.

בכן פעולה ב-22:45, מחשבות פליליות.
עונה 13 לדרמת המתח הוותיקה.

בערוץ Viceland (אפיק 50 בפרטנר טלוויזיה) ב-22:00, מה דיפלו היה עושה?
על פי ההודעה לעיתונות הסדרה אמורה להתחיל היום, אבל בלוח השידורים שלהם מופיע הפרק השני: קומדיה בכיכובו של ג'יימס ואן דר ביק ("דוסון קריק"), שגם יצר את הסדרה ומגלם את הדי ג'יי והמוזיקאי זוכה הגראמי דיפלו. הסדרה המוקומנטרית עוקבת כביכול על חייו של דיפלו ונותנת הצצה מלאת גיחוך על מה קורה כשהאגו שלך נפוח כל כך. כולל הופעות אורח של אמני המוזיקה האלקטרונית, והרבה עקיצות קטנות על ז'אנר שיודע איך להכתיר מלכים חדשים ובאותה נשימה לרסק אותם לקרשים.

סרטים

בלוויין,
בכן 1 ב-21:30, מצב רגיש
דרמה על אהבה והתמודדות עם אבל בכיכובם של רבקה הול וג'ייסון סודייקיס. בחורה צעירה מתקשה להמשיך עם חייה לאחר מות בעלה, זמר פולק מפורסם. פגישה עם סופר ניו יורקי ציני גורמת לה להביט על החיים בצורה שונה, ומעניקה לה הזדמנות שנייה לאהבה. גם עם בליית' דאנר.

שימו לב, משודר כרגיל:
ריק ומורטי 3 בנטפליקס.
החיים עצמם 2 בכן VOD.
אימה אמריקאית: הכת בכן VOD.
טופ שף 11 בחם 3 ב-20:45.
חתונה ממבט ראשון 4 בכן דרמה ב-21:15.
משפחת פוסטר 5 בכן דרמה ב-22:00.
תרגיע 9 בכן או ב-22:00. השידור הליניארי.
אפיזודס 5 בכן או ב-22:30.
הכי גרועים שיש 4 בכן או ב-23:00.
דברים טובים 2 בכן או ב-23:30.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו