המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 24/10/2017 בקטגוריה ‏כללי

המצוד אחר אנשי הבר

מינדי, מבוקשות, המצוד אחר אנשי הבר, סיפור אמיתי, שלישיית אנגולה, כיפת ברזל, על המשמר, חירות ואומץ, סקנדל, סופרגירל, לוציפר, הרשימה השחורה, צוות עקרב, זרה, נסיכה לבנה, מטומטמת, ריי דונובן.

שלל מהנכר: פרק אחרון לעונה של W1A. וגם הרופא הטוב, המפץ הגדול, Me Myself & I, Kevin Can Wait, 9JKL, צוות עקרב, The Brave, דה וויס, The Gifted, חירות ואומץ (Valor), סופרגירל, מינדי, Martha & Snoop’s Potluck Dinner Party, Timewasters, Absentia, הנוסעים בזמן (Travelers).

בנטפליקס, מבוקשות (Wanted)
סדרת מתח אוסטרלית העוקבת אחר שתי נשים זרות ושונות זו מזו, שבעודן ממתינות לאוטובוס בשכונה פרברית, מתערבות בשוד רכב קטלני המתרחש בסמוך ומופללות בפשע על לא עוול בכפן. בעל כורחן נזרקות השתיים למרדף מהרשויות עם רכב מלא במזומנים. עליהן לסמוך רק אחת על השנייה, אף על פי שרק פגשו זו את זו.

בכבלים,
בחם 3 ב-19:20, מינדי
העונה הרביעית בשידור יומי (כרגע בארה"ב משודרת העונה השישית).

בלוויין,
בכן תעו ב-22:00, עונש אכזרי: שלישיית אנגולה
ב-1971 נאסרו הרמן ואלאס ואלברט וודפוקס לאחר שהורשעו בשוד מזוין. השניים היו חברי תנועת 'הפנתרים השחורים' ועם מעצרם החלו לפעול בכלא למען שיפור תנאי האסירים. הנהלת כלא 'אנגולה' בלואיזיאנה לא אהבה את ההתארגנות שלהם, בלשון המעטה. כמה חודשים מאוחר יותר, ב-1972, הם הואשמו והורשעו ביחד עם אסיר נוסף – רוברט קינג – בדקירה והריגת סוהר בכלא. על כך נדונו לעונש של 50 שנות מאסר והושמו בבידוד בצינוק למשך ארבעה עשורים. מרגע הרשעתם נלחמו השלושה להוכחת חפותם, בעודם מצביעים על כך שאחד מעדי הראייה היה עיוור, השני משוחד ועל כך שלא נמצאה כל הוכחה אחרת שהם ביצעו את הרצח. לטענתם, השלטונות התנכלו להם בגלל השתייכותם הפוליטית. הסרט, שצולם במשך 8 שנים, צולל אל תוך הגיהנום שעברו: קינג השתחרר ב-2001 לאחר 29 שנה בבידוד, וואלאס שהה בבידוד 41 שנה ומת לבסוף מסרטן ב-2013, שלושה ימים לאחר שחרורו, בעודו ממתין למשפט חוזר. סיפור מאבקם הטראגי של השלושה למען הצדק מובא בסרט דרך תמונות ישנות, הקלטות של שיחות טלפוניות שביצעו מהכלא וראיון עם קינג, אחד מחברי השלישיה. הוא מגיע אל שיאו עם שחרורו של האסיר השלישי, וודפוקס, בעסקת טיעון ב-2016, לאחר 43 שנה בבידוד – יותר מכל אסיר אחר אי פעם בארצות הברית.

סרטים

בלוויין,
בכן 3 ב-22:00, המצוד אחר אנשי הבר
פסטיבל הקולנוע של כן. קומדיית הרפתקאות ניו זילנדית בבימויו של טאיקה וואטיטי, ש"ת'ור: רגנארוק" בבימויו יגיע בקרוב לבתי הקולנוע. נער פרוע וכבד משקל שנזרק מאינספור משפחות אומנה, מוצא סוף סוף משפחה אחת שבה הוא מרגיש בבית. כאשר מתרחש אירוע בלתי צפוי ומבקשים להעביר אותו שוב, הוא בורח אל היער הסבוך. יחד עם דודו המאמץ הוא לומד להסתגל לטבע הפראי, אבל אז הופכים שניהם למבוקשים על ידי הרשויות, ומשלחת חיפוש גדולה יוצאת אחריהם. עם סם ניל, ג'וליאן דניסון.

בכבלים,
בזהב חם ב-22:00, סיפור אמיתי
דרמה בכיכובם של ג'יימס פרנקו וג'ונה היל. ‏עיתונאי ניו יורקי שסרח ופוטר מעבודתו, מתקשה למצוא שוב את דרכו המקצועית, עד שיום אחד הוא מבין שנקלע לסיפור מרתק שיכול להיות זה שיחזיר אותו לעבודה: רוצח שנדון למאסר עולם בגין רצח אשתו וילדיו, יוצר איתו קשר ומבקש לספר לו באופן בלעדי את האמת מאחורי הרצח. במקביל הוא מגלה כי הרוצח גנב את זהותו. הוא מחליט לבקר אותו בכלא ושם מבין כי מדובר בטיפוס מורכב ביותר. הניסיון שלו לרדת לחקר האמת.

ולא לשכוח:
סופרגירל 3 בנטפליקס
זרה 3 בשירותי ה-VOD של כן וסלקום טלוויזיה וגם בכן דרמה ב-22:10
לוציפר 3 בנטפליקס
הרשימה השחורה 5 בשירותי ה-VOD של כן, סלקום טלוויזיה ונטפליקס, ובכן פעולה ב-22:00
צוות עקרב 4 בכן VOD
סקנדל 7 בחם 3 ב-20:45
על המשמר בכאן 11 ב-21:00
שני פרקים של כיפת ברזל בערוץ 2 ב-21:00
נסיכה לבנה בכן דרמה ב-21:15.
מטומטמת 2 בחם 3 ב-22:15
ריי דונובן 5 בכן או ב-23:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו