המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 10/10/2017 בקטגוריה ‏כללי

חירות וצדק (Valor)

חירות ואומץ, סקנדל, סופרגירל, פרק אחרון לעונה של המתמחים. לוציפר, הרשימה השחורה, צוות עקרב, זרה, נסיכה לבנה, מטומטמת, ריי דונובן, חדר 104.

שלל מהנכר: Timewasters – סדרה קומית בריטית חדשה על רביעיית ג'ז כושלת מלונדון שנוסעת בזמן אל 1926, אבל מוצאת את עצמה תקועה שם כאשר מכונת הזמן שלה לא פועלת.

בנוסף הסדרה החדשה חירות ואומץ (Valor; שעולה היום ב'כן', פירוט בהמשך), עונה שלישית לסופרגירל (זמינה גם בנטפליקס).

וגם הרופא הטוב, Me Myself & I, המפץ הגדול, Kevin Can Wait, 9JKL, צוות עקרב, The Brave, דה וויס, The Gifted, מינדי, Rellik, Liar, W1A, Absentia.

בנטפליקס, סופרגירל
עונה שלישית בצמוד לארה"ב.

בכבלים,
בחם 3 ב-20:45, סקנדל
עונה שביעית וחדשה

בלוויין,
בכן פעולה ב-22:45, חירות ואומץ (Valor)
סדרה חדשה המשודרת בצמוד לארה"ב, דרמת מתח צבאית (שלישית בעונה הזו, כי מי לא אוהב צבא). טייסי מסוק 'רוכבי הצללים' מיחידת העילית של צבא ארצות הברית נשלחת למשימה סודית בסומליה, משימה שמסתבכת ונכשלת. רק שניים מחברי היחידה מצליחים לחזור בשלום: רב סמלת בכירה נורה מדני (כריסטינה אוצ'ואה), אחת מטייסות המסוקים הראשונות ביחידה, ומפקדה קפטן לילנד גאלו (מאט בר), בעוד מקום הימצאו של חברם ג'ימי קאם לא נודע. כעת, כשהם שוב על אדמת ארצות הברית, מדיני וגאלו הם היחידים שיודעים מה באמת השתבש בסומליה. סגן איאן פורטר (צ'ארלי ברנט), בן זוגה של נורה, חושד שאינה מספרת לו את הסיפור השלם וג'ס, אשתו של ג'ימי וחברתה של נורה, מתוסכלת וזועמת על כך שמונעים ממנה מידע. בינתיים לתיאה (מליסה רוקסבורו), קצינת ה-CIA המסתורית שאחראית לחקור את המשימה הכושלת, יש חשדות משל עצמה לגבי מה אירע שם. נורה, שעדיין מחלימה מפציעתה בעת האירוע, מקורקעת מטיסות, אבל כשמסתבר שג'ימי חי ומוחזק בשבי על ידי קבוצה חסרת רחמים של טרוריסטים, היא נחושה להצטרף לגאלו בתא הטייס ולהציל את חברם. השניים מתקרבים בזמן ההכנות והאימונים ובמהרה מוצאים את עצמם במאבק פנימי בין חובתם, כבודם ותשוקתם כשהם לא יודעים על מי הם יכולים לסמוך והאם הסוד שהם שומרים יעזור להציל את ג'ימי או יציב אותם בסכנה נוראית.

בכן דרמה ב-22:45, הרווקה
עונה 13 עם הרווקה רייצ'ל לינדזי, שהפכה לאהובת הקהל בעונה קודמת של הרווק. שידור יומי.

סרטים

בלוויין,
בכן 3 ב-22:00, בילי לין
פסטיבל הקולנוע של כן. דרמה שאפתנית ומרשימה של הבמאי אנג לי, בכיכובם של ג'ון אלווין, קריסטן סטיוארט, וין דיזל, כריס טאקר וסטיב מרטין. בעקבות הצטיינותו בקרב, נשלח בילי בן ה-19 עם חבריו ליחידה לארה"ב להשתתף בסבב טקסים חגיגיים שנערכו לכבודם. מעט לפני שיאו של המסע, בהכנות לקבלת פנים במהלך הסופרבול, נזכר בילי ברגעים הקשים של המלחמה.

ולא לשכוח:
זרה 3 בשירותי ה-VOD של כן וסלקום טלוויזיה וגם בכן דרמה ב-22:10.
לוציפר 3 בנטפליקס.
הרשימה השחורה 5 בשירותי ה-VOD של כן, סלקום טלוויזיה ונטפליקס, ובכן פעולה ב-22:00.
צוות עקרב 4 בכן VOD.
פרק אחרון לעונה של המתמחים 2 בערוץ 2 ב-21:00
נסיכה לבנה בכן דרמה ב-21:15.
מטומטמת 2 בחם 3 ב-22:15
חדר 104 ב-HBO חם ב-22:30.
ריי דונובן 5 בכן או ב-23:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו