המלצת היום – חמישי

המדרשה – עונה 2 (צילום: מיכה לובטון)

המדרשה, מלחמת האופל 5, פרקים אחרונים לגמרי של קוד שרוף ופשע אמריקאי. ג'יין הבתולה, האקסית המטורפת, אקס פקטור, מדינת הגמדים, ריברדייל, שושלת, רופא כלבבי, נשק קטלני, צוות עקרב, סגני המנהל, סאות' פארק.

שלל מהנכר: Bounty Hunters – סדרה קומית בריטית חדשה בת ששה פרקים בכיכובם של ג'ק ווייטהול ("בשר טרי") ורוזי פרז. בחור צעיר עם חיים נוחים ונינוחים לוקח אחריות על עסק העתיקות המשפחתי המשגשג, אחרי שתאונה מסתורית שולחת את אביו לאשפוז. כאשר הוא מאבד בטעות חלק ניכר משלל שנחמס בסוריה, שרשרת אירועים הופכת את חייו על פיהם. עזרה לא צפויה מגיעה כאשר לתמונה נכנסת ציידת אוצרות מברוקלין שבורחת מהקרטל המקסיקני.

The End of the Fucking World – סדרת מתח בריטית חדשה המבוססת על הרומאן הגרפי של צ'ארלס פורסמן, ועוקבת אחר ג'יימס ואליסה, שני בני עשרה בעלי נפש מסוכסכת היוצאים לנסיעה כדי למצוא את אביה של אליסה, שעזב כשהייתה ילדה. כל הפרקים אמורים להיות זמינים בקרוב (בהמשך גם בנטפליקס).

בנוסף עונה רביעית בת ששה פרקים של הסיטקום הבריטי Man Down, עם גרג דיוויס ששונא את עבודתו כמורה וכעת מתכונן להיות איש משפחה. פרקים אחרונים לעונה של Bad Move ו-Channel Zero.

וגם הפרק המאה (!) של הגולדברגים, ללא מילים (Speechless), משפחה מודרנית, American Housewife, השורד המיועד (Designated Survivor), הישרדות, SEAL Team, מחשבות פליליות, הרשימה השחורה, חוק וסדר מדור מיוחד, Chicago P.D, שושלת, ריברדייל, מר רובוט, סאות' פארק, Full Frontal With Samantha Bee, הכי גרועים שיש (You’re the Worst), פרונטיר (Frontier), דוק מרטין, תולדות השנארה (The Shannara Chronicles).

בערוץ 2 ב-22:00, המדרשה.
סדרת האקשן בכיכובו של יהודה לוי חוזרת בעונה שנייה.

בכאן 11 ב-22:00, מדינת הגמדים.
ביום חמישי שעבר הייתי בחופש ולא הייתה המלצה, אז באיחור כדאי לציין את תוכנית הסאטירה הזו שמהווה מעין גרסה חדשה ל"החרצופים", וכמוה גם היא בעריכתו של אבי כהן.

סרטים

בלוויין,
בכן 2 ב-22:00, מלחמת האופל: מלחמות הדם
הסרט החמישי בסדרת סרטי פנטזיית האקשן בכיכובה של קייט בקינסייל.

ולא לשכוח:
ריברדייל 2 בנטפליקס.
שושלת 2017 בנטפליקס.
נשק קטלני 2 בסלקום טלוויזיה
רופא כלבבי בחם 3 ב-20:45.
אקס פקטור בערוץ 2 ב-21:00.
ג'יין הבתולה 4 בכן דרמה ב-21:15.
פרק אחרון בהחלט של פשע אמריקאי ב-HBO חם ב-22:00.
האקסית המטורפת 3 בכן דרמה ב-22:00
צוות עקרב 4 בכן או ב-22:00
סגני המנהל 2 בכן או ב-22:30
סאות' פארק 21 בקומדי סנטרל חם ב-22:30.
שני פרקים אחרונים לגמרי של קוד שרוף 4 בכן או ב-23:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו