המלצת היום – חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 12/10/2017 בקטגוריה ‏כללי

ריברדייל – עונה 2

שבוע ויום, ריברדייל, שושלת, רופא כלבבי, ללכת בדרכך, נשק קטלני, צוות עקרב, סגני המנהל, סאות' פארק, פשע אמריקאי, קוד שרוף, המושיעים.

שלל מהנכר: גרסה חדשה של שושלת מה-CW. עונות חדשות של מר רובוט, ריברדייל ותולדות השנארה (The Shannara Chronicles). פרקים אחרונים לעונה של Mr. Mercedes ו-Back.

וגם הגולדברגים, ללא מילים (Speechless), משפחה מודרנית, American Housewife, השורד המיועד (Designated Survivor), הישרדות, SEAL Team, מחשבות פליליות, הרשימה השחורה, חוק וסדר מדור מיוחד, Chicago P.D, אימפריה, סטאר, סאות' פארק, Stella, Full Frontal With Samantha Bee, Channel Zero, הכי גרועים שיש (You’re the Worst), דוק מרטין, Bad Move.

שושלת 2017

בנטפליקס, שושלת
סבוניית-העל שהביאה אלינו בשנות השמונים את המשולש בלייק-קריסטל-אלכסיס, היריבות העצומה בין שתי משפחות אצולת הנפט ואינספור סכסוכים, זוכה לעיבוד חדש של יוצרי "אחת שיודעת" – ג'וש שוורץ וסטפני סאבאג'. גם הפעם עומדות במוקד העלילה המשפחות קרינגטון וקולבי, שמתחרות ביניהן על השפעה, כסף וכיבושים רומנטיים.

בנטפליקס, ריברדייל
עונה שנייה לדרמת-מתח הנעורים הקלישאתית.

בכבלים,
בחם 3 ב-20:45, רופא כלבבי
דרמת בית חולים אוסטרלית. ד"ר יו נייט (רודג'ר קורסר, "השקר היפה") הוא מנתח לב מצליח בסידני, כוכב עולה בתחומו. הוא מוכשר, כריזמטי, יהיר ונהנתן המאמין שהחוקים אינם חלים עליו. אחרי מסיבה סוערת במיוחד, יו מתעורר בסוויטת מלון עם דוגמנית מחוסרת הכרה שנטלה מנת יתר, ומכאן הכל מתחיל להתדרדר: הוא עומד לשימוע בפני ועדה רפואית, נאסר עליו לנתח והוא נאלץ לשמש כרופא במרפאה. יו נשלח חזרה לעיירת הולדתו, ווייהופ, שם הוא מקווה להימנע בפיתויים ולפתוח דף חדש. למציאות, לעומת זאת, יש תוכניות אחרות עבורו. מחברו הטוב שנוטה להסתבך בצרות ולסבך את כל סובביו, דרך הבוסית הקפדנית והחדשה שלו ועד לאקסית שלו, שכעת נשואה לאחיו, יו מגלה שבריחה היא לא תמיד הפתרון הקל – וזאת אפילו לפני שפגש את הפציינטים החדשים שלו.

סרטים

בלוויין,
בכן 1 ב-21:30, ללכת בדרכך
דרמה רומנטית סוחטת דמעות, על פי רב המכר של ג'וג'ו מויס. לואיזה (אמיליה קלארק, "משחקי הכס") היא צעירה אופטימית וחייכנית בעלת לבוש ססגוני ומיוחד, החיה עם משפחתה הקטנה בעיירה ציורית באנגליה. חייה משתנים כאשר היא מתחילה לעבוד כעוזרת של בנקאי צעיר ועשיר (סם קלאפלין, "באהבה, רוזי"), המרותק לכיסא גלגלים לאחר תאונה. ההתחלה קשה, אבל לאט לאט השניים מלמדים האחד את השנייה על הדברים החשובים בחיים ועל אהבה.

בכן קולנוע ישראלי ב-22:00, שבוע ויום
סרט קולנוע ישראלי של אסף פולונסקי, בכיכובם של שי אביבי ותומר קפון, שזכה על תפקידו בפרס האופיר לשחקן המשנה הטוב ביותר לשנת 2016. דרמה שמשלבת שכול והומור ומלווה את מסע האבל יוצא הדופן של אייל, אב שקם מהשבעה לאחר מות בנו בן ה-25, אבל לא מצליח לחזור לחייו, לעומת אשתו (יבגניה דודינה) הבוחרת לחזור לשגרה בכל מחיר ומאמינה שזו הדרך הטובה ביותר להתמודד עם האבל. כאשר אייל מוצא בין חפציו של בנו המנוח מריחואנה רפואית הוא פונה אל בן השכנים הסטלן כדי שילמד אותו מה עושים עם זה. הקשר המיוחד שנוצר בין השניים מוביל לסיטואציות משעשעות ולתהליך פנימי של כל אחד מהם להתמודדות עם מצב חייו הנוכחי.

שבוע ויום

ולא לשכוח:
נשק קטלני 2 בסלקום טלוויזיה
פשע אמריקאי 3 ב-HBO חם ב-22:00.
צוות עקרב 4 בכן או ב-22:00
סגני המנהל 2 בכן או ב-22:30
סאות' פארק 21 בקומדי סנטרל חם ב-22:30.
המושיעים בכן פעולה ב-22:45.
קוד שרוף 4 בכן או ב-23:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו