המלצת היום – חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 05/10/2017 בקטגוריה ‏כללי

חצר עצי התפוח, נשק קטלני, צוות עקרב, חיות הפלא והיכן למצוא אותן, להילחם על זה, נאשוויל, סגני המנהל, פשע אמריקאי, קוד שרוף, המושיעים, פרויקט מסלול.

שלל מהנכר: חודש אחרי הפרק האחרון שלה חוזרת פתאום Who Do You Think You Are הבריטית עם הפרק האחרון לעונה, שהפעם מתמקד בקומיקאית היהודיה רובי ווקס.

בנוסף הגולדברגים, ללא מילים (Speechless), משפחה מודרנית, American Housewife, השורד המיועד (Designated Survivor), הישרדות, SEAL Team, מחשבות פליליות, הרשימה השחורה, חוק וסדר מדור מיוחד, Chicago P.D, אימפריה, סטאר, Mr. Mercedes, Stella, Back, Full Frontal With Samantha Bee, Channel Zero, הכי גרועים שיש (You’re the Worst), דוק מרטין, Bad Move.

בסלקום טלוויזיה, נשק קטלני
עונה שנייה חדשה.

בכבלים,
ב-HBO חם ב-18:20, חצר עצי התפוח
מיני-סדרה בת ארבעה פרקים של רשת BBC, המבוססת על רב המכר מאת לואיז דוהטי ומשודרת ברצף. המותחן הפרובוקטיבי של דוהטי עיבדה למסך הקטן התסריטאית אמנדה קו ("מקום בצמרת") ועל הבימוי אמונה ג'סיקה הובס ("הסטירה", "ברודצ'רץ'"). אל נעליה של הגיבורה, ד"ר איבון קרמייקל, נכנסת אמילי ווטסון, כמדענית מוערכת, רעיה ואם שומרת חוק, פוגשת בבית הנבחרים הבריטי גבר זר אליו היא נמשכת ללא שליטה. היא מתנה עמו אהבים במקום ציבורי מבלי לשאול אפילו לשמו – הבגידה הראשונה שלה במהלך נישואים ארוכים ומושלמים לכאורה, ומעשה המנוגד לגמרי לאופייה. הרומן המסעיר הזה סוחף אותה לשקר גדול עוד יותר ובסופו של דבר גם לאקט אלים שישנה את חייה.

בלוויין,
בכן פעולה ב-22:00, צוות עקרב
עונה רביעית חדשה.

סרטים

בלוויין,
בכן 5 ב-17:00, חיות הפלא והיכן למצוא אותן
פנטזיה קסומה על פי ספרה של ג'יי. קיי. רולינג, המתרחשת בעולם של הארי פוטר. ניוט סלמנדרה, אחד מחברי קהילת המכשפות והקוסמים הסודית בניו יורק, מנסה לאתר כוח מסתורי שהורס את העיר. עם אדי רדמיין, קולין פארל.

בכן 4 ב-22:00, להילחם על זה
דרמה בכיכובו מיילס טלר ("וויפלאש") המבוססת על סיפורו של אלוף האגרוף, וויני פאזיינזה. לאחר תאונת דרכים קטלנית, וויני נלחם על זכותו לשוב לזירת האגרוף. כשנה לאחר התאונה הוא מחליט לא לוותר, חוזר לזירה כדי להילחם באלוף הנוכחי, ומבצע את אחד הקאמבקים המדהימים של עולם הספורט. גם עם ארון אקהרט, קייטי סגל.

ולא לשכוח:
נשק קטלני 2 בסלקום טלוויזיה
נאשוויל 5 בחם 3 ב-19:00
פרויקט מסלול 13 בחם 3 ב-20:45.
פשע אמריקאי 3 ב-HBO חם ב-22:00.
צוות עקרב 4 בכן או ב-22:00
סגני המנהל 2 בכן או ב-22:30
המושיעים בכן פעולה ב-22:45.
קוד שרוף 4 בכן או ב-23:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו