המלצת היום – שבת

המפץ הגדול – עונה 11

המפץ הגדול, קפה ומאפה, לעבור את הקיר, שבעת המופלאים, פרויקט טוקיו, מרפאת המהגרים, פרק אחרון של הנשר הגדול, פרק אחרון לעונה של תוכנית אבא. גב האומה, ויקי ואני, האקסית המטורפת, ג'יין הבתולה, במשפחות הכי טובות, אקס פקטור בריטניה, רקדניות קטנות, גבר מי שנשאר אחרון, בונז, ריזולי ואיילס, NCIS ניו אורלינס, NCIS, בחורה חדשה.

שלל מהנכר: עונה שלישית של דרמת המתח בליינדספוט (בנובמבר גם בסלקום טלוויזיה).

וגם עד עצם היום הזה, Inhumans, מקגיוור, שוטרים בדם, האקסית המטורפת, ג'יין הבתולה, Superstition, אומת הזומבים (Z Nation), מייק ג'אדג': סיפורים מהאוטובוס, Porridge, Josh, QI, גרהם נורטון (הפעם עם אמה תומפסון, אדם סנדלר, קלייר פוי, קארה דלאבין ומוריסי).

בלוויין,
בכן קומדיה ב-18:15, קפה ומאפה
הקומיקאי ג'רמיין פלוור והשחקן ג'אד הירש ("מספרים") בקומדיה של רשת CBS המבוססת על מחזה באותו שם ועוקבת אחר מערכת היחסים בין ארתור – בעליה המחוספס והמבוגר של חנות דונאטס בשכונה מעורבת בשיקגו, המסרב למכור מאפים חדשניים וקפה מפונפן או לשפץ את חנותו המיושנת שלא השתנתה כלל מאז שנפתחה ב-1969, והיזם הצעיר והנלהב פרנקו – העובד החדש בחנות שמצליח להיכנס לחייו של ארתור בעזרת דיבורו המהיר ונחישותו. פרנקו משכנע את ארתור שהוא יכול לקדם את החנות ואת ארתור עצמו אל המאה ה-21, ובתמיכתם של הקונים הקבועים בחנות – בני בית בפני עצמם. לאור האיום של מכירת הבניין והחנות, ארתור מבין שאין לו ברירה אלא להצטרף לקידמה – לאמץ את פרנקו ולהיעזר בכישוריו. גם עם קייטי סגל.

בכן קומדיה ב-19:05, המפץ הגדול
העונה ה-11 של הקומדיה המצליחה.

פרויקט טוקיו

בכבלים,
ב-HBO חם ב-22:00, פרויקט טוקיו
סרט קצר שנכתב ובוים על ידי ריצ'ארד שפרד ("בנות"), הופק על ידי יוצרות הסדרה לינה דנהאם וג'ני קונר, ובכיכובם של אליזבת' מוס ("סיפורה של שפחה", "מד מן", "קצה האגם") ואיבון מוס-בכרך ("בנות", "המעניש"). שני זרים מוצאים את עצמם נתקלים זה בזה שוב ושוב בטוקיו. ההיתקלויות המסתוריות הללו מובילות לרומן שנע בין הסמטאות הצדדיות בבירת יפן, חנויות הראמן והברים הסודיים שלה.

ב-HBO חם ב-22:30, מרפאת המהגרים
סיפורה מעורר ההשראה של מרפאת Puentes de Salud (גשרים לחיים) בדרום פילדלפיה – אחת המרפאות הבודדות שמעניקות טיפול רפואי למהגרים לא חוקיים בארה"ב. על פי החוק, מהגרים לא חוקיים לא יכולים לרכוש ביטוח בריאות ולכן לא יכולים לקבל טיפול רפואי כמו כל אזרח בארה"ב. קבוצת מתנדבים העובדים במרפאה, ובראשם ד"ר סטיב לרסון, נחלצים בכל זאת לעזרת האוכלוסייה ההולכת וגדלה של המנקות, עובדי המטבח ועובדי ענף הבניה, לאחר שבתי החולים סירבו להעניק להם טיפול רפואי. הסרט מלווה במשך שנה את הדרמות הרפואיות המתרחשות בין כותלי המרפאה ואת האינטראקציות האנושיות בין האנשים שחיים מתחת לרדאר ובין המעטים שנחלצים להגיש להם עזרה.

סרטים

בלוויין,
בכן 1 ב-21:30, לעבור את הקיר
קומדיה רומנטית זוכת שלושה פרסי אופיר לשנת 2016, כולל פרס השחקנית הטובה לנועה קולר ופרס התסריט לרמה בורשטיין. לפני 12 שנים חזרה מיכל בתשובה ומאז היא מחכה להינשא. כשארוסה מבטל את חתונתם חודש לפני המועד, היא מחליטה: יש תאריך, יש אולם, יש הזמנה, קטן על הקב"ה להמציא לה חתן. גם עם עמוס תמם ועוז זהבי.

לעבור את הקיר

בכן 4 ב-22:00, שבעת המופלאים
דנזל וושינגטון וכריס פראט מככבים ברימייק למערבון הקלאסי מ-1960 (שבעצמו היה עיבוד ל"שבעת הסמוראים" של אקירה קורוסאווה). כשהעיירה רוז קריק נמצאת תחת שליטתו הקטלנית של תעשיין אכזר, אנשי העיירה הנואשים נעזרים בשבעה פורעי חוק העשויים ללא חת שיגנו עליהם: ציידי ראשים, מהמרים ושכירי חרב. בזמן שהם מכינים את העיירה לעימות האלים שהם יודעים שמצפה להם, שבעת שכירי החרב מוצאים את עצמם נלחמים על יותר מכסף. גם עם אית'ן הוק, וינסנט ד'אונופריו, היילי בנט, מאט בומר ועוד. ביים אנטואן פוקואה, שכבר עבד עם וושינגטון על "יום אימונים מסוכן".

ולא לשכוח:
ג'יין הבתולה 4 בכן VOD
האקסית המטורפת 3 בכן VOD
רקדניות קטנות בלייפטיים ב-16:45
גבר מי שנשאר אחרון 6 בכן קומדיה ב-17:25
פרק אחרון לעונה של תוכנית אבא בכן קומדיה ב-17:50.
במשפחות הכי טובות 2 בכן קומדיה ב-18:40
אקס פקטור בריטניה 14 בחם 3 ב-18:45
ללא מילים בכן קומדיה ב-19:30
בונז 10 באזור חם ב-20:15
המירוץ למיליון ישראל בערוץ 2 ב-21:00
ריזולי ואיילס 7 באזור חם ב-21:00
פרק אחרון של הנשר הגדול בכאן 11 ב-21:15
גב האומה בערוץ 10 ב-21:15
NCIS 14 באזור חם ב-21:45
ויקי ואני בערוץ 10 ב-22:22
NCIS ניו אורלינס 3 באזור חם ב-22:30

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו