המלצת היום – שבת

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 21/10/2017 בקטגוריה ‏כללי

מיס סלואן

מיס סלואן, שאלות נפוצות על מסע בזמן, פרק אחרון של מרחבים סגורים. האקסית המטורפת, ג'יין הבתולה, הנשר הגדול, סאטרדיי נייט לייב, במשפחות הכי טובות, אקס פקטור בריטניה, רקדניות קטנות, גבר מי שנשאר אחרון, בונז, ריזולי ואיילס, NCIS ניו אורלינס, NCIS, תוכנית אבא, בחורה חדשה.

שלל מהנכר: Superstition – מותחן על טבעי של רשת SyFy, על קורותיה של משפחת קברנים המתגוררת בעיירה בפאתי ניו אורלינס, ושומרת על כמה מהסודות האפלים של המקום.

עונה 15 של QI. עונה שנייה ל-Tracey Ullman’s Show, תוכנית המערכונים של טרייסי אולמן ב-HBO. פרק אחרון לעונה של רגליים קרות. וגם עד עצם היום הזה, Inhumans, מקגיוור, הוואי חמש אפס, שוטרים בדם, מטבחי הגיהנום, The Exorcist, האקסית המטורפת, ג'יין הבתולה, אומת הזומבים (Z Nation), מייק ג'אדג': סיפורים מהאוטובוס, Porridge, Josh, גרהם נורטון (הפעם עם הילרי קלינטון, ג'ף גולדבלום, ג'ררד באטלר, ג'ק ווייטהול וגרגורי פורטר).

סרטים

בכבלים,
ב-HBO חם ב-22:00, שאלות נפוצות על מסע בזמן
קומדיית מדע בדיוני (עבשה למדי) של HBO בכיכובם של כריס אודאוד ("מסיבת רווקות") ואנה פאריס ("מת לצעוק"). ריי, טובי ופיט הם שלושה בחורים מאותגרים חברתית שנקלעים לסיטואציה לא שגרתית, בלשון המעטה: מה שמתחיל בבילוי טיפוסי בפאב בריטי הופך להרפתקה מסובכת במיוחד כשריי פוגש את קאסי, המציגה את עצמה בתור נוסעת בזמן. השלושה נסחפים למסע גורלי, רצוף פרדוקסים וטוויסטים, שעלול לשנות את עתיד האנושות כולה.

בלוויין,
בכן 4 ב-22:00, מיס סלואן
דרמה פוליטית בכיכובה של ג'סיקה צ'סטיין. סיפורה של אליזבת' סלואן – לוביסטית מבריקה, מצליחה וחסרת פשרות ומבוקשת מאוד בזירה הפוליטית של וושינגטון. היא ידועה בטקטיקות יוצאות הדופן שלה ובנחישות שלה לנצח. כאשר היא יוצאת למאבק מול יריב עוצמתי, היא מגלה כי הניצחון עשוי לגבות מחיר כבד מאוד. גם עם מארק סטרונג, ג'ון לית'גו.

ולא לשכוח:
ג'יין הבתולה 4 בכן VOD
האקסית המטורפת 3 בכן VOD
רקדניות קטנות בלייפטיים ב-16:45
גבר מי שנשאר אחרון 6 בכן קומדיה ב-17:25
תוכנית אבא בכן קומדיה ב-17:50.
בחורה חדשה 6 בכן קומדיה ב-18:15
במשפחות הכי טובות 2 בכן קומדיה ב-18:40
אקס פקטור בריטניה 14 בחם 3 ב-18:45
פרק אחרון של מרחבים סגורים בכן קומדיה ב-19:05
ללא מילים בכן קומדיה ב-19:30
סאטרדיי נייט לייב בכן קומדיה ב-19:55
בונז 10 באזור חם ב-20:15
ריזולי ואיילס 7 באזור חם ב-21:00
הנשר הגדול בכאן 11 ב-21:15
NCIS 14 באזור חם ב-21:45
NCIS ניו אורלינס 3 באזור חם ב-22:30

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו