המלצת היום – שבת

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 07/10/2017 בקטגוריה ‏כללי

הלהקה האחרונה בלבנון

הלהקה האחרונה בלבנון, מסיבת השנה, סאטרדיי נייט לייב, במשפחות הכי טובות, טלוויזיה מהעתיד, אקס פקטור בריטניה, רקדניות קטנות, גבר מי שנשאר אחרון, בונז, ריזולי ואיילס, חדר 104, NCIS ניו אורלינס, NCIS, תוכנית אבא, בחורה חדשה, מרחבים סגורים, גב האומה.

שלל מהנכר: Porridge – בשנה שעברה החזירה BBC את הקומדיה הקלאסית הזו אל המסך לספיישל חד פעמי עם שחקנים חדשים, וכנראה שזה היה טוב מספיק בשבילה כדי להזמין עונה של ממש בת ששה פרקים. הסיטקום המקורי עטור התשבחות שודר במשך שלוש עונות בשנות השבעים ועקב אחרי שני אסירים בכלא. כעת נכדו של אחד האסירים האלה נכלא אף הוא עקב עבירות סייבר, ומנצל את כישרונו כדי לסייע לאסירים לכתוב למשפחותיהם ולחברים, עד שהוא נתקל במהמורה.

Superstition – מותחן על טבעי של רשת SyFy, על קורותיה של משפחת קברנים המתגוררת בעיירה בפאתי ניו אורלינס, ושומרת על כמה מהסודות האפלים של המקום.

עונה שביעית לעד עצם היום הזה, מינוס מיליון שחקנים ודמויות קבועות (ברביעי הבא גם ב'כן'). עונה שלישית בת ששה פרקים לסיטקום הבריטי Josh, העוקבת אחר בחור צעיר, חבריו, בעל הבית המעצבן שלו ובאופן כללי חייו הלא ממש מדהימים.

בנוסף Inhumans, מקגיוור, הוואי חמש אפס, שוטרים בדם, The Exorcist, מטבחי הגיהנום, אומת הזומבים (Z Nation), רגליים קרות, חדר 104, מייק ג'אדג': סיפורים מהאוטובוס, גרהם נורטון (הפעם עם קייט ווינסלט, אידריס אלבה, כריס רוק וליאם גאלאגר).

בלוויין,
בכן קומדיה ב-19:55, סאטרדיי נייט לייב
העונה ה-43' שנפתחת עם פרק מחורבן שמנחה ריאן גוסלינג (שתרם מאוד למחורבנות), וג'יי זי כאורח מוזיקלי.

סרטים

בלוויין,
בכן קולנוע ישראלי ב-14:00, הלהקה האחרונה בלבנון
קומדיה ישראלית בכיכובם של עפר שכטר, עופר חיון, אורי לייזרוביץ, ישראל קטורזה, דנה פרידר ודניאל גל. להקה צבאית כושלת ומסוכסכת בתוך עצמה שהוזמנה להופיע בפני החיילים שעוד נותרו מאחור כשצה"ל נסוג מלבנון, שוכחת מאחור שלושה חברי להקה בבסיס שעליו משתלטים אנשי חיזבאללה, אחרי שאחרון החיילים יוצא. בניסיונותיהם למצוא את הדרך הביתה הם נדרשים להתמודד עם שורה של דמויות ואירועים.

בכן 2 ב-22:00, מסיבת השנה
קומדיה בכיכובם של ג'ייסון בייטמן וג'ניפר אניסטון. מנהלת חברת היי-טק מרשעת מאיימת על סגירת סניף כושל בניהול אחיה. על מנת לבטל את רוע הגזרה, אחיה מחליט לארגן את מסיבת השנה כדי להשיג לקוח חשוב במיוחד. במהרה העניינים יוצאים משליטה בצורה הפרועה ביותר ועתיד החברה בסכנה.

ולא לשכוח:
רקדניות קטנות בלייפטיים ב-16:45
גבר מי שנשאר אחרון 6 בכן קומדיה ב-17:25
תוכנית אבא בכן קומדיה ב-17:50.
בחורה חדשה 6 בכן קומדיה ב-18:15
במשפחות הכי טובות 2 בכן קומדיה ב-18:40
אקס פקטור בריטניה 14 בחם 3 ב-18:45
מרחבים סגורים בכן קומדיה ב-19:05
ללא מילים בכן קומדיה ב-19:30
בונז 10 באזור חם ב-20:15
ריזולי ואיילס 7 באזור חם ב-21:00
גב האומה בערוץ 10 ב-21:15
NCIS 14 באזור חם ב-21:45
חדר 104 בכן או ב-22:00 ובשירותי ה-VOD של כן, חם וסלקום טלוויזיה
NCIS ניו אורלינס 3 באזור חם ב-22:30
טלוויזיה מהעתיד בערוץ 2 ב-23:15.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו