המלצת היום – שני

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 30/10/2017 בקטגוריה ‏כללי

להיות קרי גרנט, חתונה ממבט ראשון, פרקים אחרונים לעונה של הצמד וריי דונובן. המתים המהלכים, החץ, יאנגר, מטבחי הגיהנום, מזכירת המדינה, מקגיוור, תרגיע, האנטומיה של גריי, החיים עצמם, מסע בין כוכבים דיסקברי, סגני המנהל, הירושה, קוד שרוף, ג'ון אוליבר, דייט ראשון.

שלל מהנכר: הכוכב הכחול 2 (Blue Planet II) – חמש עשרה שנים אחרי המקור, המשך לסדרת התעודה המרהיבה שמתחקה אחרי הטבע ויצוריו במעמקי האוקיאנוס. דיוויד אטנבורו מקריין, רדיוהד והאנס זימר אחראים על המוזיקה, כולל גרסה מופלאה ל-"Bloom" שניתן לשמוע בטריילר כאן למעלה. העונה הראשונה זמינה בנטפליקס, למעוניינים.

Louis Theroux: Talking to Anorexia – לואי ת'רו מתלווה אל מטופלות בשניים ממתקני הפרעות האכילה הגדולים ביותר בלונדון, ועוקב אחרי שגרת היום במקומות הללו.

בנוסף פרקים אחרונים לעונה של הצמד (The Deuce) וריי דונובן. וגם NCIS: לוס אנג'לס, Wisdom of The Crowd, מזכירת המדינה, לוציפר, מסע בין כוכבים דיסקברי, White Famous, תרגיע, סגני המנהל, השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר, המתים המהלכים, Graves, התנהגות טובה, תחנת ברלין, מקום בלב (A Place to Call Home), חלומות חשמליים של פיליפ ק. דיק, The Last Post, אקס פקטור בריטניה, משפחת קרדשיאן.

בערוץ 2 ב-21:00, חתונה ממבט ראשון
תכנית הריאליטי – שהגרסה האמריקאית שלה משודרת ב'כן' – עוברת גיור כהלכה: שני אנשים שלא מכירים אחד את השני נפגשים לראשונה מתחת לחופה. מרגע החתונה, הזוגות חוזרים לחייהם הרגילים, עם התוספת החדשה בחייהם והסאטוס החדש, זוג נשוי. המעמד המרגש ביותר עבור כל זוג, ההתחייבות הארוכה לזוגיות, תקבל פתאום משמעות חדשה. מה יקרה כשגם המשפחה, החברים ובעיקר החתן והכלה לא ידעו כלל מי הוא אותו אחד או אחת, איתם יחלקו את שאר החיים? בסיומו של טקס הזוגיות, שלנוחיות המשתתפים נערך באופן שיאפשר גירושים ללא קשיים, יעברו הזוגות לשישה שבועות, 42 ימים של חיים משותפים, שבסופם יחליטו האם ימשיכו לחיות יחד או יבחרו לפרק את החבילה. אבל עד שזה יקרה, המצלמות ילוו את הזוגות בירח הדבש, ובחיים המשותפים במציאות החדשה. המשתתפים לא עברו אודישנים, אלא נמצאו מתאימים לשידוך על ידי צוות מומחים מנוסה ממספר תחומים שונים, ביניהם פסיכולוגיה, זוגיות וגנטיקה, שהמליצו על ההתאמה בין הזוגות. מרגע השידוך, הזוגיות של כל אחד מהזוגות תעמוד למבחן החיים האמיתיים שיכריע האם ימשיכו יחד לחיים משותפים או לא. עידו רוזנבלום מנחה.

בכבלים,
בחם 8 ב-22:00, להיות קרי גרנט
סיפור חייו של קרי גרנט, אחד מכוכביה הגדולים של הוליווד. במילותיו שלו, הוא מספר על הדרך שלו מילדות ענייה בפרבר אנגלי לתהילה עולמית, ועל הדמות שיצר לעצמו כאשר התחיל את קריירת המשחק שלו. גרנט היה מלא רוב ימי חייו בספק עצמי וחוסר בטחון תהומי שנגרמו לו כתוצאה מטראומה בילדות. במסגרת טיפול ארוך שעבר בשנות ה-50 לחייו החל לקחת LSD במסגרת פגישותיו עם פסיכיאטר, במטרה לעזור לו להתמודד עם עברו. באמצעות מילותיו וסרטי הווידאו הביתיים שלו, קרי גרנט בוחן את המסע הארוך שעבר מילדות ענייה לתהילה עולמית ומן החושך אל האור.

ולא לשכוח:
פרק אחרון לעונה של הצמד בשירותי ה-VOD של כן, חם וסלקום טלוויזיה, ובחם HBO ב-22:00 ובכן או ב-23:00
פרק אחרון לעונה של ריי דונובן בכן VOD
תרגיע 9 בשירותי ה-VOD של כן, חם וסלקום טלוויזיה, ובחם HBO ב-21:30
מסע בין כוכבים: דיסקברי בנטפליקס
מזכירת המדינה 4 בכן VOD
סגני המנהל 2 בכן VOD
דייט ראשון בערוץ 2 ב-21:00
יאנגר 3 בחם 3 ב-21:05
האנטומיה של גריי 14 בכן דרמה ב-21:15
החיים עצמם 2 בכן דרמה ב-22:00
מקגיוור 2 בכן פעולה ב-22:00
המתים המהלכים 8 בכן או ב-22:00
החץ 6 בכן פעולה ב-22:45
מטבחי הגיהנום 15 בערוץ האוכל ב-23:00
השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר 4 בחם HBO ב-0:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו