המלצת היום – שני

המתים המהלכים – עונה 8

המתים המהלכים, החץ, לפגוש את אדוארד סנודן, יאנגר, מטבחי הגיהנום, מזכירת המדינה, מקגיוור, תרגיע, החיים עצמם, מסע בין כוכבים דיסקברי, הצמד, סגני המנהל, הירושה, קוד שרוף, מטומטמת, דייט ראשון.

שלל מהנכר: עונה שמינית של המתים המהלכים. עונה שנייה לסאטירה הפוליטית Graves בכיכובו של ניק נולטי. שני פרקים אחרונים של Gunpowder עם קיט הרינגטון, ששוחררו אונליין על ידי ה-BBC לפני השידור הטלוויזיוני. פרק אחרון לעונה של Stella. פרק אחרון של Louis Theroux – Dark States.

וגם Ten Days in the Valley, פרק ליל כל הקדושים של משפחת סימפסון, איש משפחה, Bob's Burgers, Ghosted, האיש האחרון בעולם, NCIS: לוס אנג'לס, Wisdom of The Crowd, מזכירת המדינה, לוציפר, מסע בין כוכבים דיסקברי, ריי דונובן, White Famous, הצמד (The Deuce), תרגיע, סגני המנהל, התנהגות טובה, תחנת ברלין, מקום בלב (A Place to Call Home), חלומות חשמליים של פיליפ ק. דיק, אקס פקטור בריטניה, משפחת קרדשיאן.

בלוויין,
בכן או ב-22:00, המתים המהלכים
עונה שמינית וחדשה, שנפתחת בפרק ה-100 של הסדרה.

בכן תעו ב-22:00, לפגוש את אדוארד סנודן
האם הגיע קץ עידן הדמוקרטיה? על השאלה הזו מנסה לענות אדוארד סנודן בראיון חדש ומטריד בחדר בבית מלון במוסקבה, שם הוא מקבל מקלט מדיני. ערב לפני השבעת דונלד טראמפ לנשיא ארה"ב, נפגשים לשיחה סנודן – איש סוכנות הביטחון הלאומי לשעבר שחשף את המעקב ההמוני בארה"ב; לארי לסיג – עורך דין, מרצה למשפט בהרווארד ומתמודד בבחירות לנשיאות בארה"ב; ובירגיטה יונסדוטיר – ח"כית איסלנדית שהקימה את מפלגת הפיראטים על מנת לדון בעתיד הדמוקרטיה בעולם, וביכולת של הפרט לשנות את הממסד על אפו וחמתו של שלטון האימים שהולך ופושה בעולם.

בכן פעולה ב-22:45, החץ
עונה שישית וחדשה.

ולא לשכוח:
הצמד בשירותי ה-VOD של כן, חם וסלקום טלוויזיה, ובחם HBO ב-22:00 ובכן או ב-23:00
תרגיע 9 בשירותי ה-VOD של כן, חם וסלקום טלוויזיה, ובחם HBO ב-21:30
מסע בין כוכבים: דיסקברי בנטפליקס
מזכירת המדינה 4 בכן VOD
סגני המנהל 2 בכן VOD
דייט ראשון בערוץ 2 ב-21:00. שימו לב, יום חדש
יאנגר 3 בחם 3 ב-21:05
החיים עצמם 2 בכן דרמה ב-22:00
מקגיוור 2 בכן פעולה ב-22:00
מטומטמת 2 בחם 3 ב-22:15
מטבחי הגיהנום 15 בערוץ האוכל ב-23:00

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו