המלצת היום – שישי

דברים מוזרים – עונה 2

דברים מוזרים, הרוח במעטפת, ג'ואן דידיון – המרכז לא יחזיק מעמד, קרדינל, וויל וגרייס, משפחת קרדשיאן, אקס פקטור בריטניה.

שלל מהנכר: עונה שנייה של דברים מוזרים (Stranger Things). עונה שנייה של הקומדיה המוקומנטרית הבריטית Borderline, העוקבת אחר צוות חדל אישים של אנשי ביקורת גבולות.

וגם האנטומיה של גריי, סקנדל, המדריך לרוצח, Superstore, המקום הטוב, וויל וגרייס, חדשות מעולות, שיקגו Fire, גות'האם, The Orville, החץ, על טבעי, פרויקט מסלול, דברים טובים, The Eleven, Nathan for You, The Chris Gethard Show, HarmonQuest, Bad Blood, ואן הלסינג, Ghost Wars, ננס אדום, Zapped, GameFace.

בנטפליקס, דברים מוזרים (Stranger Things)
עונה שנייה לסדרת הלהיט של נטפליקס, שממשיכה לעקוב אחר הרפתקאותיהם העל-טבעיות של חבורת הילדים בעיירה הקטנה.

בנטפליקס, ג'ואן דידיון: המרכז לא יחזיק מעמד (Joan Didion: The Center Will Not Hold)
סרטו התיעודי של השחקן והבמאי גריפין דאן ("שיגעון של לילה", "פרייז'ר") על דודתו, הסופרת, התסריטאית, העיתונאית והמסאית ג'ואן דידיון ("שנה של מחשבות מופלאות") וחייה רבי המעללים. כולל מסיבות עם ג'ניס ג'ופלין בבית מלא ברוקרים מלוס אנג'לס, שיחות עם ג'ים מוריסון באולפן הקלטות ובישול ארוחה עבור אחת מנשותיו של צ'ארלס מנסון כחלק מכתבה למגזין.

סרטים

בכן 2 ובזהב חם ב-22:00, הרוח במעטפת
עיבוד לייב-אקשן לסדרת המנגה המהפכנית, בכיכובה של סקרלט ג'והנסון. שוטרת סייבורגית נשלחת למצוא האקר מסתורי, שחודר למוחותיהם של בכירים בתאגיד מוביל. החקירה חושפת את קיומו של פרויקט ממשלתי סודי וחוצב גורלות. גם עם טקאשי קיטאנו, מייקל פיט, ז'ולייט בינוש.

ולא לשכוח:
וויל וגרייס בפרטנר טלוויזיה
משפחת קרדשיאן 14 ב-!E ב-16:00
אקס פקטור בריטניה 14 בחם 3 ב-18:45
בכאן 11 ב-23:20, קרדינל

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו