המלצת היום – שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 06/10/2017 בקטגוריה ‏כללי

וויל וגרייס 2017

וויל וגרייס, סובורה, שבעת המופלאים, הזאב האחרון, מותה וחייה של מרתה פי ג'ונסון, הביטלס – המורשת של סרג'נט פפר, משפחת קרדשיאן, אקס פקטור בריטניה.

שלל מהנכר: Ghost Wars – מותחן אימה של רשת SyFy על עיירה באלסקה שמוצאת את עצמה מתמודדת עם כוחות על טבעיים. עם וינסנט ד'אונופריו ("שבעת המופלאים"), קים קואטס ("ילדי האנרכיה"), קריסטין להמן ("ההרג") והרוקר מיט לוף.

עונה שביעית ואחרונה למלודרמה סקנדל של שונדה ריימס בכיכובה של קרי וושינגטון (ב-10 באוקטובר גם בחם). עונה שנייה לוואן הלסינג, העיבוד העכשווי של SyFy למעשייה על צייד הערפדים, שהפעם הוא ציידת בשם ונסה הלסינג.

וגם האנטומיה של גריי, המדריך לרוצח, Superstore, המקום הטוב, וויל וגרייס, חדשות מעולות, שיקגו Fire, גות'האם, The Orville, פרויקט מסלול, דברים טובים, Nathan for You, Tin Star, Safe House, The Chris Gethard Show, HarmonQuest, Bad Blood.

בפרטנר טלוויזיה, וויל וגרייס
העונה החדשה של הקומדיה האהובה בשידור שבועי.
הזדמנות טובה להתייעץ: איך נעברת את "פרטנר TV"? "טלוויזיה שותף"? או שזה מוגזם מדי?

בנטפליקס, סובורה (Suburra)
מותחן פשע איטלקי שרוצה להיות "גומורה" החדשה, ומתאר כיצד הכנסייה, המדינה, הפשע המאורגן, כנופיות מקומיות וקבלנים מתנגשים ומטשטשים את הקווים בין החוקי לבין הפלילי בחיפוש שלהם אחר כוח. במרכז הסיפור שלושה גברים צעירים שאוחזים ברקע שונה ובשאיפות ותשוקות נפרדות, מוכרחים לכרות ביניהם ברית כדי להשיג את מאווייהם.

בנטפליקס, מותה וחייה של מרתה פי ג'ונסון
(The Death and Life of Marsha P. Johnson)

סרט תיעודי שחוזר אל הירצחה של האגדה הטרנסג'נדרית שנודעה כ"רוזה פארקס של תנועת הלהט"ב".

בנטפליקס, זה היה היום לפני חמישים שנה! הביטלס: המורשת של סרג'נט פפר
(It Was Fifty Years Ago Today! The Beatles: Sgt Pepper And Beyond)
אני בעיקר מציין את הסרט הזה כי הוא עלה לנטפליקס ומטבע הדברים יפתה אוהבי ביטלס לצפות בו, אבל כדאי לדעת שאין לו זכויות כלל לשירי הביטלס, כך שהוא עוסק באלבום האיקוני בלי יכולת להשמיע קטעים ממנו או אפילו להציג את תמונת האלבום. כל הביקורות שראיתי קטלו אותו, אז כנראה מוטב לוותר.

ב-!E ב-16:00, משפחת קרדשיאן
העונה ה-14.

כריס פראט, שבעת המופלאים

סרטים

בכבלים,
בזהב חם ב-22:00, שבעת המופלאים
דנזל וושינגטון וכריס פראט מככבים ברימייק למערבון הקלאסי מ-1960 (שבעצמו היה עיבוד ל"שבעת הסמוראים" של אקירה קורוסאווה). כשהעיירה רוז קריק נמצאת תחת שליטתו הקטלנית של תעשיין אכזר, אנשי העיירה הנואשים נעזרים בשבעה פורעי חוק העשויים ללא חת שיגנו עליהם: ציידי ראשים, מהמרים ושכירי חרב. בזמן שהם מכינים את העיירה לעימות האלים שהם יודעים שמצפה להם, שבעת שכירי החרב מוצאים את עצמם נלחמים על יותר מכסף. גם עם אית'ן הוק, וינסנט ד'אונופריו, היילי בנט, מאט בומר ועוד. ביים אנטואן פוקואה, שכבר עבד עם וושינגטון על "יום אימונים מסוכן".

בלוויין,
בכן 5 ב-17:00, הארי פוטר ואבן החכמים
הראשון בסדרה, שתשודר בערוץ במלואה בשידור יומי.

בכן 3 ב-22:00, הזאב האחרון
דרמת הרפתקאות של הבמאי ז'אן ז'אק אנו ("שם הוורד"). בזמן מהפכת התרבות בסין נשלח סטודנט צעיר מבייג'ינג לכפר מונגולי כדי ללמד את המקומיים קרוא וכתוב. כאשר הוא מאמץ גור זאבים, מופר האיזון העדין שקיימו המקומיים עם זאבי הפרא.

ולא לשכוח:
אקס פקטור בריטניה 14 בחם 3 ב-18:45

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

 • Yaniv Eliasi

  אקס פקטור בריטניה משודר בהוט בלבד?
  מה לגבי פארטנר tv או סטינג tv?

  • לא ממש מבין למה אתה מתכוון. אתה מגיב על המלצת טלוויזיה יומית מלפני עשרה חודשים

 • Yaniv Eliasi

  נכון.. אבל עדיין רלוונטי כי אקס פקטור בריטניה עדיין משודר בהוט. בגדול אני רוצה לדעת אם תכנים של ריאליטי מוסיקה באופן כללי משודרים גם בחברות התקשורת החדשות ואם כן איזה..

  • אה. לא, רק בהוט

© עידו ישעיהו