המלצת היום – רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 27/09/2017 בקטגוריה ‏כללי

החיים עצמם – עונה 2

החיים עצמם, דברים טובים, ארצ'ר, פרק אחרון לעונה של בולרז, חתונה ממבט ראשון, הכי גרועים שיש, אפיזודס, אימה אמריקאית, ריק ומורטי, הנגיף, משפחת פוסטר, טופ שף.

שלל מהנכר: Alias Grace – אחרי "סיפורה של שפחה" מגיע עיבוד נוסף לספר של מרגרט אטווד, הפעם כמיני-סדרה בת ששה פרקים בהפקה משותפת של רשת CBC הקנדית ונטפליקס (שאליה הסדרה תגיע עם תום שידור ששת הפרקים, ב-3 בנובמבר, כולל בישראל), בהשראת הסיפור האמיתי של רצח כפול שזעזע את קנדה בשנת 1843. שרה פולי המוכשרת ("סיפורים שאנחנו מספרים") כתבה את התסריט, ומככבים בה שרה גיידון, אנה פאקווין ("דם אמיתי"), זכארי לוי ("צ'אק") ואף הבמאי דיוויד קרוננברג.

Law & Order True Crime: The Menendez Murders – סדרת אנתולוגיה חדשה תחת הזיכיון הוותיק של "חוק וסדר". אידי פאלקו ("האחות ג'קי", "הסופרנוס") מככבת בעונה הראשונה, שתתמקד בסיפורם של האחים לייל ואריק מננדז. השניים זעזעו את ארה"ב ב-1996 כשרצחו את הוריהם ונשלחו בעקבות כך למאסר עולם. הסדרה תציג את המשפט השנוי במחלוקת של השניים, בו חשפו האחים שורה של התעללויות מיניות מצד אביהם, חוזה מננדז. פאלקו תיכנס לנעליה של לזלי אברמסון, עורכת דינם של האחים (חם רכשה).

עונה שנייה לחיים עצמם (This is Us). עונה חמישית לקומדיה המשטרתית ברוקלין תשע-תשע (בהמשך גם בחם). עונה שנייה לקומדיה המצוינת המיק בכיכובה של קייטלין אולסון, כדודה חסרת אחריות שהפכה לאפוטרופוס של שלושת אחייניה העשירים והנוראיים (בהמשך גם בכן). עונה שנייה לסדרת הלהיט נשק קטלני (ב-5 באוקטובר גם בסלקום טלוויזיה). עונה שנייה לדרמה המשפטית בול (ב-11 באוקטובר גם בכן). עונה 15 לדרמה המצליחה NCIS. מריה בלו מצטרפת לקאסט (בהמשך גם בחם). עונה רביעית לספין אוף NCIS: ניו אורלינס (בהמשך גם בחם).

וגם ברוד סיטי שוב זמינה לפני השידור. דה וויס, רקדניות קטנות (Dance Moms), אימה אמריקאית, דוקטור פוסטר, The Vietnam War, The Great British Bake Off, The Jim Jefferies Show.

בערוץ אגו ב-22:35, ארצ'ר
סדרת האנימציה הקומית (שכל שמונה עונותיה כבר זמינות בנטפליקס) מגיעה לערוץ הגברים: סטרלינג ארצ'ר הוא רב מרגלים חלקלק המתמודד עם מזימות בינלאומיות ושלל משברים בחייו האישיים. ארצ'ר הוא ערמומי, מתוחכם ונרקיסיסטי, אך על אף חייו הזוהרים במסלול הסילון הוא עדיין נאבק באמו השתלטנית (ג'סיקה וולטר, "ארסטד דיבלופמנט") ובאקסית שהיא גם קולגה (עאישה טיילר, "Glee").

בלוויין,
בכן VOD בשעות הערב, החיים עצמם.
עונה שנייה לדרמה סוחטת הדמעות. השידור הליניארי החל מיום שני הבא בכן דרמה (אופיר ארצי כתב עליה מצוין כאן).

בכן או ב-23:30, דברים טובים.
עונה שנייה לדרמה הקומית של פמלה אדלון.

דברים טובים – עונה 2

ולא לשכוח:
ריק ומורטי 3 בנטפליקס.
אימה אמריקאית: הכת בכן VOD.
נאשוויל 5 בחם 3 ב-19:00
טופ שף 11 בחם 3 ב-20:45.
חתונה ממבט ראשון 4 בכן דרמה ב-21:15.
משפחת פוסטר 5 בכן דרמה ב-22:00.
פרק אחרון לעונה של בולרז 3 בכן או ב-22:00.
אפיזודס 5 בכן או ב-22:30.
הכי גרועים שיש 4 בכן או ב-23:00.
הנגיף 4 בכן פעולה ב-22:55.
המירוץ לדראג של רו פול 7 בכן דרמה ב-23:30.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

  • חייב להמליץ על בולרז עם עונה דיי מוצלחת אך פרק הסיום לא מפתיע כלל ודיי אנטיקליימטי.

© עידו ישעיהו