המלצת היום – רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 13/09/2017 בקטגוריה ‏כללי

ברוד סיטי – פרק פתיחת העונה הרביעית

אחרייך, הכי גרועים שיש, אפיזודס, המקום הטוב, הסייבורגים שבינינו, פרק אחרון לעונה של לא בטוחה. אימה אמריקאית, ריק ומורטי, הנגיף, בולרז, משפחת פוסטר, טופ שף, הישרדות, חתונה ממבט ראשון.

שלל מהנכר: זו אינה אזעקת שווא – פרק פתיחת העונה של "ברוד סיטי" זמין עוד לפני שידורו הטלוויזיוני הערב בארה"ב (עם כל האיכויות הרגילות).

The Mayor – פרק הבכורה של הקומדיה המוזיקלית של ABC מבית היוצר של זוכה הטוני דוד דיגס ("שחור כזה", המחזמר "המילטון"), זמין שלושה שבועות לפני השידור שלו בטלוויזיה. אודות ראפר עם פה גדול שעסקיו נמצאים בצניחה (ברנדון מייקל הול, "משלחת חיפוש") מחליט כגימיק יח"צני לרוץ למשרת ראש העירייה בה הוא מתגורר, ומוצא את עצמו נבחר בסופו של דבר למשרה הרמה. כעת עליו להסתמך על חכמת הרחוב שלו כדי לנסות ולשנות את הקיבעון שאליו נקלעה העיר. ליה מישל ("גלי") ודיוויד ספייד ("תהרוג אותי וזהו") מככבים אף הם.

בנוסף פרק אחרון של Manhunt: Unabomber. וגם Somewhere Between, America’s Got Talent, רקדניות קטנות (Dance Moms), אימה אמריקאית, דוקטור פוסטר, ליה רימיני והסיינטולוגיה (שזכתה השבוע באמי), The Great British Bake Off, Quacks.

בנטפליקס, המקום הטוב
הקומדיה ה(מתחילה חמוד והופכת ל)מעולה בכיכובם של קריסטן בל וטד דנסון, שכבר שודרה עד לא מזמן בכאן 11, זמינה כעת עם 13 פרקיה גם בנטפליקס. העונה השנייה צפויה לעלות בארה"ב בשבוע הבא.

בלוויין,
בכן תעו ב-21:00, אחרייך
זוכה פרס הבימוי הטוב ביותר בפסטיבל ירושלים 2017. באישון ליל, כשהייתה בת 5, עזבו הוריה של הבמאית רנא אבו פריחה את הבית שאביה בנה בתל שבע הבדואית, עם חמשת ילדיהם הקטנים. הם עברו, או שמא 'ברחו', לעומר, ישוב בורגני יהודי הממוקם 5 ק"מ בלבד מתל שבע. למרות המרחק הזעיר בין שני הישובים, מדובר בשני עולמות שתהום פעורה ביניהם, ומטרת ההורים הייתה לאפשר לילדיהם עתיד טוב יותר מזה שהיה צפוי להם ביישוב הבדואי המסורתי, השמרני ומקופח התקציבים. חמשת ילדי המשפחה גדלו כישראלים לכל דבר – תוך שהם מדברים עברית שוטפת (בעוד שפת האם, הערבית, נשכחת), לומדים במוסדות חינוך יהודיים ומוקפים בחברים יהודיים. אלא שאז חלתה אם המשפחה רודיינה בסרטן השד. לאחר שנים של התמודדות עם המחלה, על ערש דווי, היא מבקשת להיקבר בעומר. בקשתה של האם פותחת תיבת פנדורה במשפחה, ממנה יוצאים סודות משפחתיים ושאלות קשות נשאלות על זהות נשית ולאומית; במקביל, גם ביישוב, שמעולם לא התמודד עם הסוגיה היכן לקבור את התושבים המוסלמים הבודדים שחיים שם – נחשפות אמיתות על החברה המקוטבת בה אנו חיים. באמצעות תיעוד אינטימי ישיר ורב-שנים, מביאה רנא את סיפורה המרגש של משפחה אחת שנקרעת בין זהויות שונות, בין תרבויות מנוגדות, כאשר השאלה הבסיסית מהדהדת כל העת בבני הבית – האם המהלך ששינה את חיי המשפחה מן היסוד היה המהלך הנכון?

בכן או ב-22:30, אפיזודס
עונה חמישית ואחרונה.

בכן או ב-23:00, הכי גרועים שיש
עונה רביעית של הקומדיה, שני פרקים.

בכבלים,
בחם 8 ב-22:00, הסייבורגים שבינינו
סרט תיעודי העוקב אחר מדענים, חולים ופעילים העוסקים בשיפור יכולותיהם באמצעות הטכנולוגיה. סייבורגים, יצור שחלקו ביולוגי וחלקו מלאכותי, התקיימו במשך שנים רבות אך ורק בסיפורי מדע בדיוני. כיום, הטכנולוגיה הולכת ונטמעת בגופנו ומאפשרת לנו להתגבר על מגוון מחלות ומוגבלויות, אך יש השואפים לעבור משיקום הגוף האנושי לשיפורו.

ולא לשכוח:
ריק ומורטי 3 בנטפליקס.
אימה אמריקאית: הכת בכן VOD.
נאשוויל 5 בחם 3 ב-19:00
טופ שף 11 בחם 3 ב-20:45.
הישרדות בערוץ 2 ב-21:00.
חתונה ממבט ראשון 3 בכן דרמה ב-21:15.
משפחת פוסטר 5 בכן דרמה ב-22:00.
בולרז 3 בכן או ב-22:00.
אפיזודס 5 בכן או ב-22:30.
הנגיף 4 בכן פעולה ב-22:55.
הכי גרועים שיש 4 בכן או ב-23:00.
המירוץ לדראג של רו פול 7 בכן דרמה ב-23:30.
פרק אחרון לעונה של לא בטוחה 2 בכן או ב-23:50.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו