המלצת היום – רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 06/09/2017 בקטגוריה ‏כללי

אימה אמריקאית: כת

אימה אמריקאית, פרקים אחרונים לעונה של על הכוונת, פילדלפיה זורחת וכשגבר פוגש אישה. וגם ריק ומורטי, הנגיף, לא בטוחה, בולרז, משפחת פוסטר, טופ שף, הישרדות, חתונה ממבט ראשון.

שלל מהנכר: אימה אמריקאית (פירוט בהמשך). עונה שנייה בת חמישה פרקים לדרמה הבריטית דוקטור פוסטר, על הרופאה הנבגדת (בהמשך גם ב'כן'). פרקים אחרונים לעונה של על הכוונת (Shooter) ו-The Bold Type.

וגם Somewhere Between, America’s Got Talent, Hollywood Game Night, רקדניות קטנות (Dance Moms), ליה רימיני והסיינטולוגיה, The Great British Bake Off, גרינליף, Quacks, Manhunt: Unabomber, משפחת פוסטר.

בלוויין,
בכן VOD, אימה אמריקאית: כת.
עונה שביעית לאנתולוגיה של ריאן מרפי, שתתרחש הפעם במישיגן ותעסוק בבחירות 2016 בארה"ב כמשל, תוך התמקדות והדגשת קבוצות באוכלוסייה שהממשל החדש מתעלם מהן, ושחבריהן חוששים כי חייהם עומדים להילקח מהם או להשתנות לבלי הכר. אל העונה חוזרים אוון פיטרס, שרה פולסון, אמה רוברטס וצ'אז בונו, ומצטרפים לינה דנהאם, פרנסס קונרוי, אדינה פורטר, בילי אייכנר, אליסון פיל, קולטון היינס, בילי לורד ושאיין ג'קסון. השידור הליניארי הוא בימי הראשון החל מהשבוע הבא.

בכן תעו ב-21:00, ידיד נפש.
סרט התעודה הטוב ביותר – פסטיבל ירושלים 2017. בתחילת שנות האלפיים נחשפה בבני ברק רשת פדופילים, שכללה עסקנים ובני רבנים. הם פגעו בעשרות רבות של ילדים שספגו מהם התעללות מינית ונפשית. מאיר, בן של רב מחסידות אדוקה, נפל בגיל צעיר לידי הרשת ועבר אלימות קשה. אבל מאיר הוא גיבור מסוג אחר – יש לו חוש טבעי לתיעוד ובגיל 15 הוא כותב יומן המתאר את מה שעובר עליו. ביומן מאיר מתאר את ההתמודדות שלו, כמו גם את שיטות הפעולה של הפדופילים במגזר החרדי. היום, עשר שנים אחרי שעזב את החסידות, מֵאיר מחליט לחשוף את הסיפור שהחברה החרדית ניסתה לקבור: הוא פותח מחדש את היומן שכתב, וביחד עם שחקנים – שבעצמם עזבו את העולם החרדי – מנסה לשחזר את שאירע לו, שלב אחר שלב. כך אנו נחשפים באופן אינטימי וחסר תקדים לא רק לסיפור הבלתי-נתפס של מֵאיר, אלא גם לתפיסות המקובלות בחלקים נרחבים של החברה החרדית לגבי תפקידם ומעמדם של ילדים ונערים צעירים בחברה זו. הבמאיות ענת יוטה צרויה ("מקודשת", "השיעור") ושירה קלרה וינטר מביאות אל המסך מסמך קולנועי מצמרר והופך קרביים על מה שקורה בין חומותיהן של קהילות חרדיות מסוגרות, ועל השתיקה וההשתקה שמלוות את המתרחש.

בכן דרמה ב-22:25, הרווק.
עונה 21 בשידור יומי.

ולא לשכוח:
ריק ומורטי 3 בנטפליקס.
על הכוונת (Shooter) עונה 2 בנטפליקס.
טופ שף 11 בחם 3 ב-20:45.
הישרדות בערוץ 2 ב-21:00.
חתונה ממבט ראשון 3 בכן דרמה ב-21:15.
משפחת פוסטר 5 בכן דרמה ב-22:00.
בולרז 3 בכן או ב-22:00.
פרק אחרון לעונה של פילדלפיה זורחת 12 בכן או ב-22:30.
פרק אחרון לעונה של כשגבר פוגש אישה 3 בכן או ב-22:50.
הנגיף 4 בכן פעולה ב-23:02.
לא בטוחה 2 בכן או ב-23:15.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו