המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 12/09/2017 בקטגוריה ‏כללי

זרה – עונה 3

זרה, גדרות, האזרחית ג'יין – הקרב על העיר, גמר רק רוצים לרקוד, המירוץ לדראג של רו פול, נאשוויל, נסיכה לבנה, מטומטמת, ריי דונובן, חדר 104, לא בטוחה, הטופ מודל הבאה.

שלל מהנכר: Rellik – מותחן בריטי חדש בן ששה פרקים של יוצרי "הנעדר", המגולל סיפור רוצח סדרתי מהסוף להתחלה (שם הסדרה הוא Killer באיות הפוך) – מתפיסתו, דרך המצוד אחריו ועד לתחילת מסע הרצח שלו. עם ג'ודי בלפור ("קוורי"), ריצ'רד דורמר (בריק דונדריון מ"משחקי הכס").

Liar – דרמת מתח בריטית בת ששה פרקים נוספת (!) של יוצרי "הנעדר", בכיכובם של ג'ואנה פרוגט (אנה בייטס מ"אחוזת דאונטון") ויואן גריפית'. מורה צעירה ואביו של אחד מתלמידיה פוצחים ברומן, וחיי שניהם מסתבכים בשל כך.

בנוסף מינדי חוזרת לעונה אחרונה. פרקים אחרונים לעונה של Preacher, אבא אמריקאי ו-Bachelor in Paradise. וגם מרושעים (Difficult People), קארפול קריוקי, Midnight Texas, So You Think You Can Dance, People of Earth.

בלוויין,
בכן תעו ב-22:00, האזרחית ג'יין: הקרב על העיר
בשנת 1960, ספרה של העיתונאית ג'יין ג'ייקובס "מותן וחייהן של ערים אמריקניות גדולות" שלח גלי הלם בקרב עולמות התכנון והארכיטקטורה, ושינה את הדרך בה נתפסים חיים אורבניים. בשנות השישים יצאה ג'יין נגד רוברט מוזס, אחד האנשים החזקים והכוחניים ביותר של ניו-יורק, כאשר על כף המאזניים עמדה ההחלטה האם להשאיר על תלן את השכונות ההיסטוריות של העיר – סוהו, גריניץ' וילג' וליטל-איטלי – או לפרק אותן עם כבישים חדשים ועם פרוייקטי שיכונים של התחדשות אורבנית. בעולם שנשלט בזמנו על ידי גברים כמו מוזס, ששמו בפוקוס מכוניות וכבישים, ג'ייקובס – תוך שהיא מגדלת משפחה לתפארת – הדגישה את חשיבותם של מדרכות והולכי רגל, ורעיונותיה לגבי תכנון עירוני, שהקדימו את זמנם, מהדהדים עד ימינו.

בכן דרמה ובסלקום טלוויזיה ב-22:10, זרה
עונה שלישית לדרמת הפנטזיה התקופתית.

סרטים

בלוויין,
בכן 3 ב-22:00, גדרות
דרמה קאמרית שהייתה מועמדת לארבעה פרסי אוסקר, כולל הסרט הטוב ביותר, השחקן הראשי (דנזל וושינגטון, שגם ביים את הסרט) ושחקנית המשנה (ויולה דיוויס, שאף זכתה בפסלון על תפקידה). גבר קשה יום וקשה עורף באמריקה של שנות החמישים, מציא את תסכולו מההחמצות של חייו על סביבתו ועל משפחתו – אשתו, איתה הוא חי מגיל 18, ובנו הגדול. כאשר ניצבת בפני הבן הזדמנות חד פעמית להגשים את חלומו, האב הגאוותן ניצב בדרכו. הסרט שודר בשבת גם בחם וזמין ב-VOD.

ולא לשכוח:
נאשוויל 5 בחם 3 ב-19:00
הטופ מודל הבאה 20 בחם 3 ב-20:45.
גמר רק רוצים לרקוד בערוץ 2 ב-21:00
נסיכה לבנה בכן דרמה ב-21:15.
ההיסטוריה של הקומדיה בכן תעו ב-21:15.
פרק אחרון לעונה של לא בטוחה 2 ב-HBO חם ב-22:00.
מטומטמת 2 בחם 3 ב-22:15
חדר 104 ב-HBO חם ב-22:30.
ריי דונובן 5 בכן או ב-23:00.
המירוץ לדראג של רו פול 7 בכן דרמה ב-23:30.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו