המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 05/09/2017 בקטגוריה ‏כללי

(ה)מלכה (ה)לבנה

נסיכה לבנה, גלים גבוהים, מארק מרון אמיתי מדי, החברה לנגישות מינית, פרק אחרון לעונה של פרוצות. מטומטמת, המתמחים, ריי דונובן, חדר 104, לא בטוחה, הטופ מודל הבאה.

שלל מהנכר: Biggie: The Life of Notorious B.I.G – סרט תיעודי על חייו ומותו של הראפר האגדי. וגם מרושעים (Difficult People), אבא אמריקאי, People of Earth, קארפול קריוקי, Bachelor in Paradise, Midnight Texas, So You Think You Can Dance, Preacher.

בנטפליקס, מארק מרון: אמיתי מדי
ספיישל סטנד-אפ חדש של הקומיקאי והשחקן

בלוויין,
בכן דרמה ב-21:15, נסיכה לבנה
עד שכבר במקור קוראים לסדרה THE White Princess, משום מה בתרגום נשמטת ה"א הידיעה, בניגוד לחיבה הרבה של הוספה שלה גם כשלא צריך (ע"ע "הבחורה החדשה", "הוויקינגים" ואחרות). מכל מקום, דרמה תקופתית חדשה מבית STARZ המבוססת על ספרה בעל אותו השם של פיליפה גריג'וי, וסדרת המשך ל"המלכה הלבנה" של BBC. דרמה בת שמונת הפרקים המתרחשת בסוף המאה ה-15, נישואיהם של המלך הנרי ה-7 ואליזבת מיורק מסיימים את מלחמת השושנים ומאחדים את בתי לנקסטר ויורק, אבל הטינה וחוסר האמון השוררים בין השניים, יחד עם המזימות שרוקמות אמותיהם, מאיימות לפרק את קשר הנישואין ואת הממלכה. הנרי ה-7 ממשפחת (ג'ייקוב קולינס-לוי), הראשון לשושלת טיודור (ואביו של הנרי ה-8), שניצח זה עתה את המלך ריצ'ארד ה-3 בקרב בוסוורת', מגיע ללונדון כמנצח ומוכתר למלך אנגליה. כדי להשכין שלום, הוא נאלץ להינשא לאליזבת (ג'ודי קומר, "דוקטור פוסטר") ממשפחת יורק, אחייניתו של ריצ'ארד והמאהבת שלו, אותה הנרי מתעב. גם ליזי שונאת את הנרי, ושנאתה גוברת כשהוא מחליט לעבר אותה עוד לפני שהתחייב להינשא לה, אך כשהיא מזהה את ההשפעה הגדולה של הריונה הטרי על הנרי, היא מחליטה לשתף פעולה ולשחק את תפקיד הרעיה הטובה, בזמן שהיא ואמה (אסי דיוויס, "משחקי הכס") קושרות קשר נגד משפחת טיודור. כעת המלך הנרי נמצא בטווח בין שתי הנשים בחייו: אשתו מצד אחד, ואמו – ליידי מרגרט ביופורד (מישל פיירלי, "משחקי הכס"), שהקריבה את חייה להכנת בנה לתפקידו כמלך, אך מבינה במהרה שהיא לא באמת מכירה אותו.

בכן תעו ב-22:00, החברה לנגישות מינית
חברת Touching מספקת 'עזרה מינית' לאנשים בעלי מוגבלות פיזית ו/או נפשית. נינה, אדית ורונלד, שעובדים בחברה כעוזרים מיניים, נפגשים עם האנשים המוגבלים ברגעים הכי אינטימיים ופגיעים בחייהם ומסייעים להם להתמודד עם מגע פיזי, תוך שהם מספקים את תשוקותיהם לקרבה, אינטימיות ומיניות. אז מה הן המיומנויות והרגישויות הנדרשות מעוזרים מיניים כדי שיוכלו לסייע לקליינטים שלהם, מה הסיכון שהמטופלים יתאהבו במטפלים שלהם ובמה בעצם שונה התשלום על הטיפול מתשלום על זנות? אלו חלק מהשאלות שעולות לאורך הסרט הרגיש הזה. הסרט מלווה בין השאר את טרוסטן וכריסטי, שניהם נכים המתניידים בכיסא גלגלים, שניהם היו רוצים למצוא בן זוג, אך עד שיימצא כזה הם מסתייעים בעוזרים המיניים כדי לספק את תשוקתם לחיבה, אינטימיות ומגע פיזי.

סרטים

בלוויין,
בכן 3 ב-22:00, גלים גבוהים
פסטיבל הקולנוע של כן. עיבוד מחודש לדרמה הקלאסית "הבריכה" בה כיכבו אלן דלון, רומי שניידר וג'יין בירקין, הפעם עם עם טילדה סווינטון, רייף פיינס, דקוטה ג'ונסון ומתיאס שואנארטס. חופשתם הרומנטית באי בודד של כוכבת רוק אגדית ובן זוגה, נקטעת כאשר בן זוגה הקודם, מפיק מוזיקלי מוערך, מגיע עם בתו היפה לביקור מפתיע. הארבעה צוללים עד מהרה לרשת סבוכה של סקס, תשוקה וקנאה.

ולא לשכוח:
הטופ מודל הבאה 20 בחם 3 ב-20:45.
ההיסטוריה של הקומדיה בכן תעו ב-21:15.
המתמחים 2 בערוץ 2 ב-21:30
לא בטוחה 2 ב-HBO חם ב-22:00.
מטומטמת 2 בחם 3 ב-22:15
פרק אחרון לעונה של פרוצות בכן דרמה ב-22:15
חדר 104 ב-HBO חם ב-22:30.
ריי דונובן 5 בכן או ב-23:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו