המלצת היום – שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 08/09/2017 בקטגוריה ‏כללי

בוג'ק הורסמן – עונה 4 (לחצו לתמונה המלאה והמפורטת)

בוג'ק הורסמן, המרחב, הסרבן, אקדמיית החממה, אקס פקטור בריטניה, טרומן – חברים עד הסוף, #realityhigh, הודאה מוקלטת, רודפי האש, הצלצול 3, לות'ר, החיים על פי קיילי.

שלל מהנכר: Tin Star – מותחן נקמה בכיכובם של טים רות' וכריסטינה הנדריקס, המתרחש בהרי הרוקי המרהיבים. כל הפרקים יהיו זמינים בבת אחת.

עונה שנייה לדרמת המתח הבריטית Safe House, המציגה סיפור חדש עם קאסט חדש לגמרי המונה את סטיבן מויר ("דם אמיתי"), שכמו כריסטופר אקסלטון בעונה הקודמת, גם הוא בלש לשעבר שנאלץ להפוך את ביתו הכפרי למקום מקלט עבור אלה שזקוקים להגנה משטרתית.

בנוסף כל הפרקים החדשים של בוג'ק הורסמן, אקדמיית החממה (Greenhouse Academy) והודאה מוקלטת (The Confession Tapes) (פירוט עליהן בהמשך). עונה שנייה לדרמה הקומית הרגישה של טיג נוטרו, אחת במיסיסיפי (One Mississippi) (בהמשך גם ב'כן'). פרק אחרון לעונה של Battle of the Network Stars.

וגם Zoo, האח הגדול, של מי השורה הזאת, פרויקט מסלול, Who Do You Think You Are הבריטית, Girlfriends' Guide to Divorce, What Would Diplo Do, The Guest Book, The Chris Gethard Show, HarmonQuest.

בנטפליקס, בוג'ק הורסמן
עונה רביעית לדרמת האנימציה הקומית (במקביל גם בנטפליקס ישראל).

המרחב (The Expanse) – עונה 2

בנטפליקס, המרחב
עונה שנייה לדרמת המד"ב המצוינת (הפעם לא מדובבת לעברית).

בנטפליקס, אקדמיית החממה (Greenhouse Academy)
הגרסה של נטפליקס לסדרת הלהיט הישראלית "החממה" של גיורא חמיצר. אחרי שאמם מתה, עוברים האח והאחות אלכס והיילי לפנימיה יוקרתית, שם הם מוצאים יריבויות, רומנטיקה ותעלומה שקשורה למותה. בין היתר עם אריאל מורטמן הישראלית (במקביל גם בנטפליקס ישראל).

בנטפליקס, הודאה מוקלטת (The Confession Tapes)
סדרת פשע אמיתי חדשה של נטפליקס, המתחקה אחר מקרים של מורשעים ברצח הטוענים כי הווידויים שלהם נכפו ואינם נכונים (במקביל גם בנטפליקס ישראל).

בנטפליקס, רודפי האש (Fire Chasers)
סדרה תיעודית בת ארבעה פרקים הלוקחת את הצופים אל תוככי שריפות הענק שהיו לאחרונה בלב קליפורניה, לצד כבאי האש האמיצים והאמיצות שלחמו בהן.

בכבלים,
בחם 3 ב-18:45, אקס פקטור בריטניה
העונה ה-14 של תחרות הכישרונות, שתשודר מדי שישי ושבת בשעה הזו. סיימון קאוול חוזר לנצח על פאנל השופטים, אליו שבו המנטורים שרון אוסבורן, ניקול שרזינגר ולואיס וולש.

סרטים

בנטפליקס, #realityhigh
קומדיית נעורים של נטפליקס. כאשר תיכוניסטית חכמה ומבריקה מצליחה סוף סוף להשיג את תשומת לבו של הנער שהוא דלוקה עליו, היא זוכה גם בחברה חדשה – האקסית שלו, סלב יוטיוב. אלא שאסור לה לסמוך עליה. בין המבוגרים המוכרים: קייט וולש, ג'ון מייקל היגינס.

בכבלים,
בזהב חם ב-22:00, הצלצול 3
המשך לסדרת מותחני האימה "הצלצול". סטודנטית צעירה מחליטה לאתר את בן זוגה לשעבר, שנעלם לאחר שהחל להתעניין באגדה אורבנית על סרטון מסתורי וקטלני. בניסיונותיה להתחקות אחר עקבותיו היא נחשפת לתגלית מפתיעה על הסרטון שמציבה את חייה בסכנה. עם איימי טיגרדן ("אורות ליל שישי"), בוני מורגן, ג'וני גאלקי ("המפץ הגדול").

בלוויין,
בכן 3 ב-22:00, טרומן – חברים עד הסוף
זוכה חמישה פרסי גויה, כולל לסרט הספרדי הטוב ביותר, לשחקן, שחקן משנה, במאי ותסריט. שחקן שהתגלתה אצלו מחלה קשה זוכה לביקור מחבר קרוב שחי מעבר לים. במשך ארבעה ימים הם מטיילים ביחד ברחבי מדריד, מחפשים בית חדש לכלבו האהוב טרומן, מעלים גילויים מפתיעים מהעבר וחווים רגעים מרגשים רבים. עם ריקרדו דארין, חוויאר קאמרה.

בכן 4 ב-22:00, הסרבן
דרמת מלחמה זוכת שני פרסי אוסקר בבימויו של מל גיבסון. סיפורו האמיתי ויוצא הדופן של חובש אמריקני שסירב לשאת נשק בקרבות הקשים מול היפנים במלחמת העולם השנייה. דוס, סרבן מצפוני שהכיר בצורך לצאת להילחם אך התנגד לקחת חלק בהרג ממשי, הפך לגיבור כאשר הפגין אומץ אדיר והציל במו ידיו את חייהם של 75 חיילים אמריקנים בקרב המדמם על אוקינאווה, וזכה בעיטור הכבוד. עם אנדרו גארפילד, סם וורת'ינגטון.

ולא לשכוח:
החיים על פי קיילי ב-!E ב-16:00 וב-22:55
לות'ר בכאן 11 ב-22:50

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו