משחקי הכס 7.05: מצפה המזרח

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 14/08/2017 בקטגוריה ‏סיכומי פרקים

ספוילר "משחקי הכס" עונה 7 פרק 5

 

תגיות:
 • miss bojarsky

  פרק לא מלהיב ולא רק בגלל העדר האקשן.

  אם אריה תפול בפח הכה צפוי ומטופש שליטל פינגר טמן לה, זה מאד יאכזב אותי. כדאי להם מאד שזה ייגמר בזה שילדי סטארק דוחפים אותו מאיזה מגדל.

  נחמד שסוף סוף הזכירו את קיומו של גוסט, שלחלוטין נעדר בעונה הזו. נגמר להם תקציב זאבי הבלהות לעונה כשהם הראו את נמרייה? למה ג'ון לא לקח אותו לדרגונסטון? היה יכול להיות נחמד לראות אותו משחק עם הדרקונים. "אווווווו תראה איזה יופי הילדים מסתדרים".

  הטוב – ג'ון ודרוגון. אני דורשת ג'ון רוכב על דרקון עד סוף העונה.
  דאבוס ובדיחותיו הפולניות.

  קראתי איפהשהו תאוריה שאולי הילד שסרסי נושאת כעת ברחמה (אם היא אומרת את האמת) הוא בעצם "האח הקטן" מהנבואה שיהרוג אותה. כלומר, שהיא תמות בלידה. כמו אמא שלה.

  • תיאוריה מוזרה

 • אורית

  YADDO אתה אלוף
  תענוג לקרוא את הניתוחים שלך. כל שבוע אני בציפייה לפרק חדש לא פחות מאשר לביקורת שלך

  • תודה רבה (:

 • תתש

  אני באמת לא מצליח לחשוב מהי הסיבה שבגללה הסדרה מתאמצת כל כך להאריך את שהותה של סרסי, במיוחד אחרי שסוף סוף ראינו מה רק עם דרקון אחד יכול לעשות (דנאריז יכולה בקלות לטוס עם דרוגון בלילה למעלה המלך ולשרוף את הסוויטה המלכותית במצודה האדומה). זה ברור שסרסי לא תנצח, או יותר נכון שדנאריז תפסיד בשלב הזה כי היא והדרקונים צריכים להגיע לצפון בסופו של דבר, אז למה התסריטאים כל כך מתאמצים לשמור עליה גם לעונה הבאה? זה גם פוגע בג'יימי, כי כל פרק שחולף שהוא עדיין תומך בסרסי מחליש יותר ויותר את הדמות שלו. הוא כבר מזמן היה צריך לנטוש אותה ולחפש "גאולה" (רצוי אחרי שהוא הורג אותה כדי למנוע ממנה לשרוף את מעלה המלך).

 • Saturn

  חרא Plotting ממשיך להיות חרא.

  עושים קליף-האנגר של ג'יימי במצולות / מה יעלה בגורלו כדי לבטל את זה במחי יד בשנייה הראשונה. לא עולה בדעתה של דינאריז לחפש וללכוד את יד-ימינה של של סרסיי? טיריון לא אומר דבר? לא ראיתי כזו 'כוורת מוחות' מטומטמת.

  שלא נדבר על איך שג'יימי וברון מצליחים לצוף בצד השני של האגם חרף שריונם.

  יופי שהמייסטרים מפקפקים על דיווחו של ילד נכה אבל מה יש להם להגיד על הדיווח של המלך בצפון בכבודו ובעצמו והאחרים שנלחמו ב hardhome?

  אני לוקח מה שאמרתי על התקציב בחזרה. יש להם מספיק תקציב בשביל טיסות דאווין וליטופי דרקונים. אז פשוט מדובר בחרא כותבים.

  המממ כיצד נשכנע שהאיום מהצפון אמיתי הממממ.. אני יודע! נשלח צוות למשימת התאבדות כדי ללכוד אחד מהם. זה לא שיש לנו דרקון. זה לא שדינאריס וג'ון יוכלו לטוס במהירות לצפון ושהיא תראה במו עיניה את הנחיל. זה לא שהדרקון יכול לנגוס באחד מהם ולהפיל אותו על הראש של סרסיי.

  מעצבן לראות משאבים ותקציבים מופקדים בידיהם של חרא כותבים וחרא תסריטאים שנדמה שהדאגה הראשונה שלהם היא להאריך את ה money-maker היחידי של HBO.

© עידו ישעיהו