המלצת היום – שבת

הטיק

הצמד, הטיק, טרולים, אמריקן האני, רקדניות קטנות, טלוויזיה מהעתיד, גבר מי שנשאר אחרון, ריזולי ואיילס, חדר 104, NCIS ניו אורלינס, NCIS, תוכנית אבא, המיק, בחורה חדשה, מרחבים סגורים, הישרדות, שוטרים בדם, קוד בלאק, גב האומה.

שלל מהנכר: פרק הבכורה של הצמד (The Deuce) זמין יותר משבועיים לפני הבכורה שלו (פירוט בהמשך). פרקים אחרונים לעונה של ווינונה ארפ (Wynonna Earp) ו-Dark Matter. וגם קילג'ויס (Killjoys), חדר 104 (שחודשה לעונה שנייה), זמן אמיתי עם ביל מאהר, VICE.

באמזון, הטיק (The Tick)
קומדיית גיבור-על מלבבת של בן אדלונד המצוין ("פיירפליי", "על טבעי"), המבוססת על קומיקס שיצר ומגיעה אל מסך הטלוויזיה בניסיון שלישי (אחרי פעם ב-1994 ועוד פעם ב-2001). סיפורו של רואה חשבון אנדרדוג ורגיל בשם ארתור אוורסט, שמבין פתאום כי עירו נשלטת על ידי ארכי-פושע. בזמן שהוא מתאמץ לחשוף את המזימה, הוא מאחד כוחות עם גיבור-על כחול ומוזר שקורא לעצמו 'The Tick'. ששת הפרקים הראשונים של העונה הראשונה זמינים, ובהמשך יגיעו ששת הפרקים הנותרים של העונה.

מגי ג'ילנהול, הצמד

בלוויין,
בכן VOD, הצמד
פרק הבכורה בסדרה החדשה של דיוויד סיימון וג'ורג' פלקנוס ("הסמויה") זמין שבועות לפני הבכורה הרשמית (כלומר הפרק הבא יהיה זמין רק ב-18 בספטמבר). ג'יימס פרנקו ומגי ג'ילנהול מככבים בדרמה העוקבת אחר התפתחות תעשיית הפורנו בטיים סקוור בניו יורק של שנות ה-70. מצד אחד היא הונעה על ידי הלגליזציה ההדרגתית שהפורנו קיבל, ומצד שני מהרצון הפוליטי "לנקות" את טיים סקוור. בין הדמויות הצבעוניות שניצלו את ההזדמנות להרוויח מעסקי הפורנו המתפתחים היו וינסנט מרטינו (פרנקו) ברמן בעל חזון וקשרים; פרנקי מרטינו (פרנקו בתפקיד נוסף), אחיו התאום של וינסנט ועמיתו חסר המעצורים בצורה מסוכנת; קנדי (מגי ג'ילנהול, "לב לא שפוי") פרוצת רחוב ששמה עינה על קריירה חדשה בצילום סרטי פורנו; הסרסורים סי. סי. (גארי קאר, "אחוזת דאונטון") ולארי בראון (גבנגה אקינגבה, כריס פארטלו מ"הסמויה") ועוד. במהלך שמונת פרקי העונה תספק הסדרה מבט מקרוב על העולם הקשוח והקשה של סקס, פשע ואלימות גוברת, כשעסקי הפורנו תפסו לגיטימיות, קביעות תרבותית ורווחיות של מיליוני דולרים. עוד משתתפים: מרגריטה לבייבה ("איך להצליח באמריקה"), לורנס גיליארד גוניור (דיאנג'לו ברקסדייל מ"הסמויה"), דומיניק פישבק ("דרוש גיבור"), אמילי מיד ("הנותרים"), כריס באואר (פרנק סובוטקה מ"הסמויה"), כריס קוי ("באנשי") ומייקל ריספולי ("הסופרנוס").

סרטים

בלוויין,
בכן 5 ב-17:36, טרולים
קומדיית אנימציה מוזיקלית. צמד טרולים יוצאים להרפתקה במקומות לא מוכרים להם: פופי היא מנהיגת הטרולים האופטימית שמעולם לא חוותה סבל, ובראנץ' המציאותי מדי שחי בבונקר מאובטח. יחד הם מנסים להציל את קרוביהם שנחטפו על ידי ברגנית. בדרך הם יחוו הרפתקאות רבות וילמדו את הברגנים דבר או שניים על אושר וחיבוקים. עם קולותיהם של אנה קנדריק, ג'סטין טימברלייק, זואי דשנל.

בכן 3 ב-22:00, אמריקן האני
דרמה זוכת פרס חבר השופטים בפסטיבל קאן וארבעה פרסי באפט"א, כולל הבמאית והשחקנית, בכיכובם של סאשה ליין, שעיה לבאף, ריילי קיו. סטאר, נערה צעירה משולי החברה, פוגשת בבחור כריזמטי שמציע לה להצטרף אליו לעבודה משתלמת במכירות. היא משאירה את אחיה הקטנים אצל אמה הבטלנית ומצטרפת לחבורת צעירים שנפלטו מכל מסגרת אחרת. ביחד הם נוסעים ברחבי ארה"ב ומוכרים מנויים למגזינים בכל דרך אפשרית, חוקית או לא. למרות שסטאר מתנגדת לשקרים ולרמאויות שמגיעים כחלק מהתפקיד, מה שמעורר עליה את חמתה של המנהלת הקשוחה של המיזם, היא בכל זאת נשאבת לסגנון החיים של הקבוצה – אהבה צעירה, לילות של שתייה, ימים של עבודה ופלרטוט מתמיד עם גבולות החוק. ביימה אנדראה ארנולד ("מחוץ למים").

ולא לשכוח:
רקדניות קטנות בלייפטיים ב-16:45
גבר מי שנשאר אחרון 6 בכן קומדיה ב-17:25
תוכנית אבא בכן קומדיה ב-17:50.
בחורה חדשה 6 בכן קומדיה ב-18:15
המיק בכן קומדיה ב-18:40
מרחבים סגורים בכן קומדיה ב-19:05
ללא מילים בכן קומדיה ב-19:30
שוטרים בדם 6 באזור חם ב-20:15
קוד בלאק 2 בחם 3 ב-21:00
ריזולי ואיילס 7 באזור חם ב-21:00
הישרדות בערוץ 2 ב-21:15
גב האומה בערוץ 10 ב-21:15
NCIS 14 באזור חם ב-21:45
חדר 104 בכן או ב-22:00 ובשירותי ה-VOD של כן, חם וסלקום טלוויזיה
NCIS ניו אורלינס 3 באזור חם ב-22:30
טלוויזיה מהעתיד בערוץ 2 ב-23:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו