המלצת היום – שני

סופר אורגזמה, פרק אחרון לעונה של משחקי הכס, לא בטוחה, בולרז, Zoo, רק רוצים לרקוד, טווין פיקס, ד"ר רוזווד.

שלל מהנכר: Strike: The Cuckoos Calling – דרמה בריטית בלשית חדשה על פי ספרי הבלש של ג'יי קיי רולינג (תחת השם רוברט גלבריית'), במקרה הזה הספר "קריאת הקוקייה". קורמורן סטרייק, חייל משוחרר ולמוד קרבות באפגניסטן, שפגוע גם פיזית וגם פסיכולוגית, פותח משרד חקירות פרטי זעיר בלונדון ומטפל בתיקים שחמקו מהמשטרה. עם טום ברק ("המוסקטרים", "מלחמה ושלום") והולידיי גריינג'ר ("הבורג'ס"). שלושה חלקים, השני הערב בבריטניה, השלישי ביום ראשון.

בנוסף עונה שנייה לדרמה התקופתית ויקטוריה, המגוללת את סיפורה של המלכה ויקטוריה בצעירותה. פרק אחרון לעונה של משחקי הכס. וגם ריק ומורטי, האח הגדול, Ill Behaviour, ריי דונובן, אפיזודס, דייס, The Last Ship, הנגיף (The Strain), לא בטוחה, בולרז, Get Shorty, טווין פיקס, כוח.

בכבלים,
בחם 8 ב-22:00, סופר-אורגזמה
לראשונה חושף מחקר של אוניברסיטת מקגיל בקנדה נתונים סטטיסטיים ועדויות מיותר מ-450 נשים היכולות לחוות מעל 100 אורגזמות במפגש מיני אחד. הנשים שונות זו מזו בגיל שלהן וברקע שלהן, אך דבר אחד משותף לכולן – המדע טרם הצליח לפענח את התופעה שהן חוות. קבוצה של נשים מסוג זה מתכנסת לניסוי בו מומחים וחוקרים בתחום ינסו להבין לעומק את התופעה. סרטה של איילת רוזן.

ולא לשכוח:
רק רוצים לרקוד בערוץ 2 ב-21:00.
פרק אחרון לעונה של משחקי הכס 7 בכן או, HBO חם וסלקום טלוויזיה ב-22:00.
טווין פיקס בכן או ב-23:00.
ד"ר רוזווד 2 בכן דרמה ב-22:00.
Zoo 3 בכן פעולה ב-22:45.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו