המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 25/07/2017 בקטגוריה ‏כללי

כרוני

לא בטוחה, כרוני, ויני, קליקה, פרוצות, הטופ מודל הבאה, ממי, Shadowhunters, מת על הבמה, קשר דם.

שלל מהנכר: Midnight, Texas – דרמה על טבעית של NBC על פי ספרה של שארליין האריס ("דם אמיתי"). בעיירה נידחת בטקסס, שבה חיים אלה לצד אלה בני אדם, ערפדים, מכשפות, אנשי זאב ומלאכים. מערכות היחסים המתוחות בין הגזעים ובינם לבין עצמם מייצרים מקום מפחיד ומרתק עבור אורחים מבחוץ שנקלעים אליו.

Somewhere Between – מותחן דרמה של ABC המבוסס על הסדרה הקוריאנית "מתת אל: 14 ימים". מפיקת חדשות מגלה את המקום והזמן שבהם בתה בת ה-8 תירצח, ומנסה לעשות הכל כדי לשנות את רוע הגזירה ולעצור את הרוצח.

עונה שנייה לקומדיה החביבה People of Earth של רשת הכבלים TBS בהפקת גרג דניאלס (יוצר "המשרד" האמריקאית) וקונאן אובריאן, העוקבת אחר קבוצת תמיכה לחטופי חייזרים. נסים פדרד ("SNL", "בחורה חדשה") מצטרפת לקאסט, המונה כבר את ווייט סנאק מ"הדיילי שואו", אנה גסטייר (אף היא מ-"SNL"), אוסקר נונז ("המשרד") ואחרים.

וגם אבא אמריקאי, הרווקה, So You Think You Can Dance, של מי השורה הזאת, Will, Preacher, Shadowhunters, Stitchers.

בלוויין,
בכן תעו ב-22:00, ויני.
זוכה פרס הבימוי – פסטיבל Sundance 2017. הסיפור שלא סופר מעולם על ויני מדיקיזלה-מנדלה ועל מלחמתה באפרטהייד. מצד אחד נראה סיפור חייה של ויני מנדלה כטרגדיה יוונית ומן הצד האחר כאופרת סבון – מאשת אסיר פוליטי הפכה לסמל המאבק באפרטהייד, ממנהיגה בארגון ה-ANC נהייתה פוליטיקאית. הסרט לוקח למסע ארוך ומורכב לתוך הצד האפל של דרום אפריקה, ליחסים המסובכים שלה עם בעלה, נלסון מנדלה, ומביא את סיפורם של הכוחות המסתוריים שניסו להפיל אותה, להציג אותה בראי ההיסטוריה כחוטאת ואילו את בעלה להציג כקדוש.

סרטים

בלוויין,
בכן 3 ב-22:00, כרוני.
פסטיבל הקולנוע של כן. סרטו של הבמאי המקסיקני מישל פרנקו ("אחרי לוסיה") מתרחש בארה"ב ומתמקד בסיפורו של אח סיעודי (טים רות', שאף היה שותף לפיתוח התסריט) שיוצר קשר עז עם מטופליו הסופניים, לעתים אף יותר מהקשר שיש להם עם קרובי משפחתם. מסירותו המוחלטת מכסה על טראומה מהעבר ומסבכת אותו בשערוריה חדשה.

ולא לשכוח:
Shadowhunters 2 בנטפליקס.
הטופ מודל הבאה 20 בחם 3 ב-20:45.
קליקה בכן דרמה ב-21:15.
פרוצות בכן דרמה ב-22:00.
מת על הבמה בכן או ב-22:00.
לא בטוחה 2 ב-HBO חם ב-22:00.
ממי 4 בקומדי סנטרל חם ב-22:30.
קשר דם 3 בכן או ב-22:50.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו