המלצת היום – שני

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 17/07/2017 בקטגוריה ‏כללי

משחקי הכס – פתיחת העונה השביעית

משחקי הכס, שיחת בנות, האקלים הפוליטי, פרק אחרון של חוצה את הקווים, רק רוצים לרקוד, יריית פתיחה, טווין פיקס, ד"ר רוזווד.

שלל מהנכר: למקרה שפספסתם, משחקי הכס חזרה לעונה שביעית. דרמת הערפדים הנגיף (The Strain) של גיירמו דל טורו שבה לעונה רביעית ואחרונה (ב-26 ביולי גם ב'כן'). עונה שנייה של דיקטה (Dicte) – דרמת המתח השבדית על אודות העיתונאית דיקטה סוונדסן, שמתעקשת לחפור בסיפורים גם במחיר בטחונה האישי. שני פרקי הפתיחה מתורגמים לאנגלית (בהמשך גם ב'חם').

וגם פרק אחרון לעונה של The Loch, שנות התשעים, פריצ'ר, טווין פיקס, מת על הבמה (I'm Dying up Here), פולדארק, Legends of Chamberlain Heights, Claws, Casual.

בכאן 11 ב-21:30, האקלים הפוליטי.
סרטו התיעודי של ג'ארד פ. סקוט הבוחן את ההשלכות הצפויות של שינויי האקלים שאליהם אנו עדים כבר כיום, על הביטחון הלאומי של ארה"ב ועל היציבות הגלובלית. זאת, דרך ניתוח של מקרי בוחן – קצינים בכירים, גנרלים ויוצאי צבא לוקחים את הצופים אל מעבר לכותרות של העימות בסוריה, האביב הערבי, עלייתו של דעא"ש ומשבר ההגירה לאירופה. הסרט חוקר ומתעד איך מחסור במים ובמזון, בצורת, מזג אוויר קיצוני ועלייה בגובה פני הים
פועלים כמאיצי אי-יציבות וזרזי עימותים באזורים הרגישים חברתית העולם.

בכן או וב-HBO חם ב-22:00, משחקי הכס.
פתיחת העונה השביעית. כמובן, הפרק יהיה זמין לאורך היום ב-VOD של שתי החברות (ב'כן' הוא עדיין לא זמין נכון לפרסום ההמלצה, ב'חם' אין לי מושג) ובסלקום טלוויזיה, שם הוא כבר זמין.

בכבלים,
בחם 8 ב-21:00, שיחת בנות.
הסדרה המקיפה ביותר שנעשתה על קהילת הטרנסג'נדריות בישראל: שלושת פרקי הסדרה מביאים אל המסך צילום אותנטי של עשר ארוחות ערב ביתיות שנערכו ברחבי הארץ. כל ארוחה צולמה בבית אחר, במקום אחר בארץ, ובכולן המארחת היא אישה טרנסית שהזמינה נשים שונות להתארח בביתה, רובן הגדול טרנסיות בעצמן. הנשים אירחו בבתיהן הפרטיים לארוחות ערב שצולמו עם נוכחות של מינימום אנשי צוות. במצלמה אחת, כמעט ללא תוספת תאורה. אין בסדרה ראיונות מאחורי הקלעים או הוראות בימוי. הסדרה מתעדת את השיחות כפי שהתקיימו. מה שמתקבל הוא שיח חדיש, מעניין ובלתי מתחסד של נשים עם נשים על נשים, שבו מתערבבים ללא פילטר אהבה, בדידות, יחסים, כסף, מין, סמים, זנות, גברים, נשים, זין, כוס, כוח, משפחות, הורים, ילדים, בתי חולים, ישראל ועוד. ביים אורי סלעי.

ולא לשכוח:
רק רוצים לרקוד בערוץ 2 ב-21:00.
שני פרקים אחרונים לעונה של אימת המתים המהלכים ב-AMC ב-21:00.
יריית פתיחה בכן דרמה ב-21:15.
טווין פיקס בכן או ב-23:00.
ד"ר רוזווד 2 בכן דרמה ב-22:00.
ממי 4 בקומדי סנטרל חם ב-22:30.
פרק אחרון של חוצה את הקווים 4 בכן פעולה ב-22:45.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו