המלצת היום – שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 28/07/2017 בקטגוריה ‏כללי

הטייקון האחרון

הטייקון האחרון, מד מן הסיפור האמיתי, אמהות רעות, תחת לחץ, צבי הנינג'ה יוצאים מהצללים, רובוטריקים 4, עץ הזית, המקום הטוב, שיקגו ג'אסטיס.

שלל מהנכר: הטייקון האחרון (The Last Tycoon, פירוט בהמשך) של אמזון זמינה במלואה. כבכל סדרה של אמזון, הפרק הראשון שודר מזמן.

עונה שנייה של קצה האגם, הנפתחת ארבע שנים לאחר אירועי העונה הקודמת. גריפין (אליזבת' מוס) שבה לסידני ומנסה לבנות מחדש את חייה, אך גופתה של נערה אסייתית הנשטפת אל החוף משנה הכל. כל ששת הפרקים זמינים (באוגוסט גם בחם, מתישהו גם בנטפליקס).

עונה שנייה של HarmonQuest, הקומדיה של דן הרמון באתר הסטרימינג הקומי Seeso (שעומד למות בקרוב), בהשראת מבוכים ודרקונים. וגם Battle of the Network Stars, Zoo, האח הגדול, The Mist, Hollywood Game Night, The Night Shift, נאשוויל, מלכת הדרום, Who Do You Think You Are הבריטית.

באמזון פריים ישראל, הטייקון האחרון.
סדרה המבוססת על יצירתו הלא גמורה של פ. סקוט פיצג'רלד, החוגגת השנה את יום הולדתה ה- 75. סיפורו של של ילד הזהב של הוליווד מונרו סטאר (מאט בומר, "צווארון לבן", "מג'יק מייק") כשהוא נלחם בדמות אב ובוס, פאט בריידי (קלסי גרמר, "פרייזר"), על נשמת אולפן הקולנוע שלהם. בעולם חשוך בעקבות השפל הגדול וההשפעה ההולכת וגדלה של גרמניה של היטלר, הסדרה מאירה את התשוקות, האלימות והשאיפה המתנשאת של הוליווד בשנת 1930. בנוסף מככבות בסדרה לילי קולינס ("הזדמנות שניה"), רוזמרי דה-וויט ("מד מן") ודומיניק מקאליגוט ("בית הקלפים") כקטלין מור.

בכבלים,
בחם 8 ב-16:25, מד מן: הסיפור האמיתי.
סדרה בת 4 חלקים (המשודרת כעת ברצף ) על ההשפעה העמוקה של עולם הפרסום על התרבות האמריקאית באמצעות הסיפור האמיתי של MAD MEN. כל פרק בסדרה בוחן עשור אחר החל משנות ה-50 ועד שנות ה-80. תחילתה בהתפוצצות תרבות הצריכה לאחר מלחמת העולם השנייה והופעת הפרסומת הטלוויזיונית הראשונה וסופה בהתפתחות הפרסום בארה"ב בשנות ה-80, עם התקדמות הטכנולוגיה, הפרסומות בטלוויזיה וחיבור מותגים עם ידוענים.

סרטים

אמהות רעות

בלוויין,
בכן 1 ב-21:30, אמהות רעות.
קומדיה בכיכובן של מילה קוניס, קריסטן בל וכריסטינה אפלגייט. שלוש אימהות שמאסו מלדאוג לכולם ומכך שאין להן דקה לעצמן, מחליטות לפרוק כל עול ויוצאות לבלות לילה פרוע וחסר מעצורים כמו פעם – בילוי שמעורר נגדן את חבורת האימהות המושלמות והביצ'יות של השכונה.

בכן 3 ב-22:00, עץ הזית.
דרמה של הבמאית הספרדייה איסיאר בולאיין ("קח את עיניי"). אלמה גדלה במשפחה של חקלאים קשוחים, עם אבא ושני אחים, שגודלו לעבודה קשה בחווה ובמטע הזיתים העצום של המשפחה. הזמנים משתנים, והבנים שמחפשים דרך קלה יותר להתפרנס מוכרים את עץ הזית העתיק ביותר במטע, בלי ידיעת האב. שנים לאחר שראתה את העץ האהוב נעקר, יוצאת אלמה עם חבריה למסע בעקבות העץ האבוד, מסע שינסה לאחד את המשפחה המפולגת. עם אנה קסטילו, חוויאר גוטיירז, פפ אמברוס.

בכן 2 ב-22:00, רובוטריקים 4.
חלק רביעי בסדרת סרטי הרובוטריקים, בבימויו של מייקל ביי ובכיכובם של מארק וולברג, סטנלי טוצ'י וניקולה פרץ. מכונאי רכב והבת שלו נחשפים לסוד שמביא את הרובוטריקים, השקרניקים ופקיד ממשלה פרנואיד לרדוף אותם ולהילחם עליהם.

בכן 4 ב-22:00, תחת לחץ.
דרמת פעולה בכיכובים של מת'יו גוד ודני יוסטון. קבוצת גברים נשלחת בצוללת למשימת תיקון צינור נפט שהתפוצץ בקרקעית האוקיינוס. במהלך המשימה הקשר עם הספינה ששלחה אותם מתנתק, והקבוצה נאלצת לצאת למאבק הישרדותי קשה במטרה להישאר בחיים.

בכבלים,
בזהב חם ב-22:00, צבי הנינג'ה: יוצאים מהצללים.
הסרט השני בסדרה החדשה.

ולא לשכוח:
שיקגו ג'אסטיס בכאן 11 ב-22:41.
המקום הטוב בכאן 11 ב-23:55.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו