המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 13/06/2017 בקטגוריה ‏כללי

סופרגירל

ההבטחה – רצח מאהבה, סופרגירל, עור רגיש, נדירה, הגעגועים של מאיה גורדון, Shadowhunters, מת על הבמה, קשר דם, משפחת פוסטר.

שלל מהנכר: Fearless – עוד דרמה בריטית, עוד שם גנרי. הלן מקרורי (הדודה פולי מ"הכנופיה מברמינגהם") מגלמת סנגורית הנוטה לקחת על עצמה מקרים אבודים. כך נראה גם התיק החדש שלה – היא חוקרת מקרה רצח של נערת בית ספר לפני 14 שנה, מאחר שהיא סבורה כי מי שהואשם בכך הוא חף מפשע. ככל שהיא חופרת, כך היא נתקלת בכוחות חזקים שעומדים בדרכה. ששה פרקים.

The Putin Interviews – סדרה תיעודית בת ארבעה (פרקים בשידור יומי) של אוליבר סטון בשואוטיים, המורכבת מריאיונות שערך עם ולדימיר פוטין.

בנוסף So You Think You Can Dance חוזרת לעונה חדשה. פרק אחרון לעונה של Angie Tribeca. וגם סמוך על סול, הרווקה, Still Star-Crossed, של מי השורה הזאת, Loaded ("מסודרים" הבריטית), Shadowhunters, Stitchers, אבא אמריקאי.

בנטפליקס, סופרגירל.
הסדרה האחרונה של DC וה-CW מצטרפת לנטפליקס במלואה ומשלימה את כל הסריה.

בכבלים,
בחם 8 ב-21:00, הגעגועים של מאיה גורדון.
סרט העוקב אחר האמנית הבינלאומית מאיה גורדון, אישה נון-קונפורמיסטית ולא קונבנציונלית, אשר בשם האותנטיות הבלתי מתפשרת שלה ואמנותה ויתרה על משפחה ובית. מהלך חיפושיה אחריהם מביא אותה לפגישה מקרית ומרגשת במיוחד עם גבר הלום קרב ממלחמת יום כיפור. האם שתי נשמות סוערות ומטולטלות אלה ימצאו מנוחה ונחלה ביחד? הציר השני בסרט מציג את עבודות האמנות הייחודיות שלה, המגלמות בתוכן את מאיוויה ותשוקותיה של גורדון ומעלות שאלות רלוונטיות של זהות נשית ולאומית, הזדקנות, אהבה ומימוש עצמי. בימוי: יאיר לב, אתי ויזלטיר.

ב-HBO חם ב-22:00, עור רגיש.
עונה שנייה לקומדיה השחורה של HBO קנדה.

בלוויין,
בכן תעו ב-22:00, ההבטחה: רצח מאהבה.
סדרת פשע אמיתי חדשה בשלושה פרקים. הם היו זוג רגיל – ינס סורינג, הבן החנון של דיפלומט גרמני, ואליזבת' הייסום, בתם היפה והמוכשרת של מנהל מצליח בתעשיית הפלדה ואשתו האמנית. הגילוי של גופותיהם של הוריה של אליזבת', שנרצחו בצורה ברוטלית בביתם, החרידה את הקהילה השלווה בווירג'יניה והעלתה מיד את החששות מפני רוצח סדרתי באזור. אך החשדות הופנו במהרה אל ינס ואליזבת' לאחר שהתברר שברחו מהארץ, חצו את אסיה ואירופה, השאירו אחריהם שובל של מכתבי אהבה ולבסוף נחתו בבריטניה, שם נעצרו על שימוש בצ'קים ללא כיסוי. הסדרה מלווה את סיפורם של השניים, משלב הצטיינותם בלימודים באוניברסיטת וירג'יניה ועד למאסר עולם בבתי כלא המרוחקים 35 מייל האחד מהשנייה. מתוך שעות רבות של חומרי ארכיון שלא נראו כמותם, משולבים בראיונות עדכניים עם ינס סורינג ודמויות מפתח רבות שהשתתפו בחקירה המקורית ובעדויות בבתי המשפט, מתגלה הסיפור הלא-יאמן על אהבתם הקטלנית.

סרטים

בכן 3 ב-22:00, נדירה.
פסטיבל הקולנוע של כן. דרמה צ'יליאנית המבוססת על סיפור אמיתי. מאז שהוריהן נפרדו, שרה ואחותה גרות עם אמן ועם בת זוגה החדשה. שגרת יומן לא ממש שונה מזו של משפחות אחרות, והסביבה הביתית חמה ותומכת. אך לא כולם רואים זאת כך, וגם בקרב האב מקננים ספקות. יום ההולדת ה-13 של שרה מתקרב, ועמו מגיעים לא מעט אתגרים – אהבה ראשונה, שינויים גופניים, ומעל לכל המאבקים בין הוריה. עם חולייטה לוברט, אמיליה סונדון, מריאנה לויולה.

ולא לשכוח:
Shadowhunters 2 בנטפליקס. הסדרה משודרת במקביל לארה"ב.
שני פרקים של משפחת פוסטר 4 בכן דרמה ב-21:15.
עור רגיש 2 ב-HBO חם ב-22:00.
מת על הבמה בכן או ב-22:00.
קשר דם 3 בכן או ב-22:50.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו