המלצת היום – שבת

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 17/06/2017 בקטגוריה ‏כללי

פולדארק – עונה 3

פולדארק, כלבי מלחמה, בירדמן, משפחת פאנג, ג'נקשן 48, בילי קריסטל – 700 ימי ראשון, תוכנית אבא, בייבי דאדי, המיק, בחורה חדשה, מרחבים סגורים, הישרדות, עולם מופלא, גאון, מחשבות פליליות חוצה גבולות, כבודו, שוטרים בדם, הוואי חמש אפס, קוד בלאק, גב האומה.

שלל מהנכר: פרק איחוד של מירוץ הדראג של רו פול, וגם המקוריים, Dark Matter, Wynonna Earp, זמן אמיתי עם ביל מאהר, Jamestown, גרהם נורטון (הפעם עם מארק וולברג, סיינה מילר, טום הולנד, וודי הרלסון, אנדי סרקיס ואליסון מויה), VICE.

בסלקום טלוויזיה, פולדארק.
העונה השלישית של הדרמה הבריטית עלתה לסלקום טלוויזיה ביום חמישי אחרון, מרחק ימים ספורים מהשידור במולדתה.

בכבלים,
ב-HBO חם ב-22:00, בילי קריסטל: 700 ימי ראשון.
מופע היחיד של בילי קריסטל הוא מסע אוטוביוגרפי, בו הוא מגלם מספר דמויות שהשפיע עליו במהלך חייו – מילדותו בעולם הג'ז של מנהטן, דרך נעוריו ולבסוף שנות בגרותו. הספיישל נערך מתוך ההפקה הבימתית שהפכה ללהיט ענק וגרפה גם את פרס הטוני.

סרטים

בלוויין,
בכן 1 ב-21:30, משפחת פאנג.
דרמה שביים ג'ייסון בייטמן, בכיכובו ובכיכובה של ניקול קידמן. זוג אחים, האחד סופר עם מחסום כתיבה והשנייה שחקנית במשבר מקצועי, מתאחדים בבית הוריהם בנסיבות טרגיות שהופכות למסתוריות, ומתעמתים עם עברם כילדיהם של זוג אמנים ידועים ומאוד לא שגרתיים. גם עם כריסטופר ווקן.

בכן 4 ב-22:00, כלבי מלחמה.
קומדיית אקשן המבוססת על סיפור אמיתי, בכיכובם של ג'ונה היל ומיילס טלר. שני סוחרי נשק שאפתנים וחסרי ניסיון, שבעיקר נהנים מהחיים במיאמי, מצליחים לקחת חלק ביוזמה ממשלתית בתקופת מלחמת עיראק: עסקים קטנים יכולים לגשת למכרזים עם צבא ארה"ב. הם זוכים בחוזה עתק של הפנטגון לחימוש כוחות צבאיים באפגניסטן ומרוויחים המון כסף, אך גם הצרות לא מאחרות להגיע. גם עם בראדלי קופר. ביים טוד פיליפס (סדרת סרטי "הנגאובר").

בכן קולנוע ישראלי ב-22:00, ג'נקשן 48.
סרטו של אודי אלוני שזכה בפרס הסרט הבינלאומי הטוב ביותר בפסטיבל טרייבקה, בכיכובו של הראפר תאמר נאפר, שגם כתב את התסריט בהשראת מאורעות חייו (בשיתוף עם התסריטאי אורן מוברמן). דרמה שמתרכזת בשני צעירים אוהבים: מנאר, זמרת צעירה ולוחמנית, וכארים, זמר היפ הופ. השניים מנסים למצוא את דרכם בגטו הפלסטיני של לוד, אחד ממוקדי הסמים הפעילים בישראל. סיפור אהבתם והמוזיקה שהם יוצרים ביחד ולחוד הופכים לכלי שבעזרתו הם מנסים להתמודד גם עם החברה הישראלית היהודית ונקודות המפגש שלה עם צעירים ערביים וגם עם החברה הערבית השמרנית.

בכבלים,
בזהב חם ב-22:00, בירדמן.
הזוכה הגדול בעונת הפרסים 2015: מועמד לתשעה פרסי אוסקר 2015, זוכה ארבעה כולל הסרט הטוב ביותר, תסריט, צילום ובמאי. מועמד לשבעה פרסי גלובוס הזהב 2015, זוכה שני פרסים בגלובוס על המשחק והתסריט. מייקל קיטון בתפקיד מבריק של כוכב הוליוודי לשעבר המנסה לבצע קאמבק בברודווי, אך לקראת ליל הבכורה הכל בחייו מתחיל לקרוס. אחד השחקנים נפצע, המחליף שהובא במקומו לא מפסיק לעשות צרות, המבקרת הנחשבת ביותר יוצאת נגדו, בתו סובלת מדיכאון ולמרות כל ניסיונותיו הוא אינו מצליח להשתחרר מהצל של תפקידו הגדול ביותר – גיבור-על בשם בירדמן. גם עם אדוארד נורטון, אמה סטון, נעמי ווטס. ביים אלחנדרו גונזלס אינריטו ("בבל", "האיש שנולד מחדש").

ולא לשכוח:
בייבי דאדי 6 בכן קומדיה ב-17:25.
תוכנית אבא בכן קומדיה ב-17:50.
בחורה חדשה 6 בכן קומדיה ב-18:15.
המיק בכן קומדיה ב-18:40.
מרחבים סגורים בכן קומדיה ב-19:05.
ללא מילים בכן קומדיה ב-19:30.
עולם מופלא 2 בכאן 11 ב-21:00.
קוד בלאק בחם 3 ב-21:00.
מחשבות פליליות: חוצה גבולות 2 באזור חם ב-21:00.
הישרדות בערוץ 2 ב-21:15.
גב האומה בערוץ 10 ב-21:15.
שוטרים בדם 6 באזור חם ב-21:45.
גאון בנשיונל ג'יאוגרפיק ב-21:45.
כבודו בכן או ב-22:00.
הוואי חמש אפס 6 באזור חם ב-22:30.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו