המלצת היום – שבת

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 10/06/2017 בקטגוריה ‏כללי

כתום זה השחור החדש – עונה 5

כתום זה השחור החדש, הפלאש, אגדות המחר, אלוהה, המסתנן, גאון, המסע אל האלכימאי, חוקי המשחק, תוכנית אבא, בייבי דאדי, המיק, בחורה חדשה, מרחבים סגורים, הישרדות, עולם מופלא, גאון, מחשבות פליליות חוצה גבולות, כבודו, שוטרים בדם, הוואי חמש אפס, קוד בלאק, גב האומה.

שלל מהנכר: עונה שלישית לסדרת המד"ב Dark Matter של רשת SyFy על ששה אנשים שהתעוררו בלי זיכרון על ספינת חלל (שני פרקים). עונה שנייה לסדרת הפנטזיה Wynonna Earp של רשת SyFy העוקבת אחרי נינתו של השריף האגדי וויאט ארפ, בעולם המאוכלס על ידי מפלצות (בהמשך גם בנטפליקס).

בנוסף פרק אחרון לעונה של Can't Cope Won't Cope, וגם המקוריים, מירוץ הדראג של רו פול, זמן אמיתי עם ביל מאהר, Jamestown, גרהם נורטון (הפעם בין היתר עם רייצ'ל וייס, מרטין פרימן ושון מנדס), VICE.

ב-VOD חם, כתום זה השחור החדש.
כל פרקי העונה החמישית.

בנטפליקס, הפלאש + אגדות המחר.
שתי הסדרות של DC וה-CW מגיעות עם כל הפרקים ששודרו עד כה.

סרטים

בכבלים,
בזהב חם ב-12:20, אלוהה.
סרטו המושמץ של קמרון קרואו, בכיכובם של בראדלי קופר, אמה סטון, ביל מארי, רייצ'ל מקאדמס, ג'ון קרזינסקי ואלק בולדווין. בריאן גילקרסט הוא עובד קבלן עבור צבא ארצות הברית שנכשל 'לספק את הסחורה', וגרם ככל הנראה לתאונה במהלך קרבות באזור המזרח התיכון. הוא מחפש מחדש את מזלו באיי הוואי ומנהל מגעים עם קרסון וולש, איש עסקים אמיד שמקום משכנו בהונולולו. וולש מבקש ממנו לתכנן בניית בסיס צבאי לשיגור לוויינים. גילקרסט, שמנסה להשיב מחדש את כבודו האבוד, מחדש אמנם את הקשר עם אהבתו הישנה, אך מוצא שהוא נמשך יותר ויותר דווקא לטייסת חיל האוויר האמריקנית שמלווה אותו כאשת צוות ומדריכה אותו.

בזהב חם ב-14:10, המסתנן.
דרמת מתח בכיכובו של בריאן קרנסטון, המבוססת על סיפור אמיתי. סוכן סמוי של שירות המכס האמריקני מתחזה לאיש עסקים חלקלק, ומצליח להשתלב במערכת הלבנת הכספים של קרטל הסמים הידוע לשמצה בראשות פבלו אסקובר. גם עם ג'ון לגוויזאמו.

ג'וליאן מור, חוקי המשחק

ב-HBO חם ב-22:00, חוקי המשחק.
דרמה פוליטית שזכתה לשבחים מקיר לקיר כששודרה לפני חמש שנים. במיוחד שיבחו הביקורות את צוות השחקנים, ובראשם ג'וליאן מור שמצליחה לחקות עד לפרט הקטן ביותר את התנהגותה וגינוניה של שרה פיילין, מבלי להפוך אותה לרגע לקריקטורה או פרודיה. בין מפיקי הסרט אפשר למצוא את השחקו והבמאי זוכה האוסקר טום הנקס. ג'ון מקיין, אחד הפוליטיקאים הוותיקים ורבי העוצמה באמריקה, ניצב מול הקרב הפוליטי החשוב בחייו, והוא עמד להפסיד בו. הוא ראה כיצד המועמד שמתחרה מולו על תפקיד נשיא ארה"ב – סנטור צעיר, חסר ניסיון, שחור עור ובן לאב מוסלמי – עוקף אותו בסקרים ובגיוס הכספים לקמפיין, והבין שיש צורך במהלך דרסטי שישנה את המצב. יועציו טענו שמצאו את התשובה בקטע וידאו שראו ביוטיוב: ריאיון עם פוליטיקאית צעירה ואלמונית, מושלת אלסקה הרחוקה, שהראה אותה מלאה בכריזמה ובאנרגיה. אם היא תעמוד לצדו, היא תוכל להחזיר את קולות הצעירים ואת קולות הנשים, שעברו בהמוניהם אל ברק אובמה הכריזמטי. מקיין אמנם העדיף שורה ארוכה של פוליטיקאים ותיקים, אבל הסקרים הבעייתיים והבטחות היועצים הכריעו את הכף. שרה פייליין נבחרה להיות המועמדת לתפקיד סגנית נשיא ארה"ב. זו הייתה יריית הפתיחה לאחת ממערכות הבחירות המרתקות ביותר על התפקיד החשוב בעולם. דרך סיפור עלייתה המטאורית של שרה פיילין, והאופן שבה התמודדה עם המטלה העצומה שנחתה עליה – מתקבלת תמונה מבדרת אך מדאיגה של עולם התקשורת והפוליטיקה של ימינו, כשהחלטות הרות גורל מתקבלות על פי קריטריונים של תוכניות ריאליטי, דימויים הם שם המשחק ומה שחשוב הוא הקנקן ולא תוכנו. גם עם אד האריס ("פולאק"), וודי הרלסון ("רוצחים מלידה"), פיטר מק'ניקול, שרה פולסון.

בלוויין,
בכן 3 ב-16:44, גאון.
דרמה בכיכובם של קולין פירת', ג'וד לאו, ניקול קידמן, דומיניק ווסט וגיא פירס. סיפור ההיכרות והחברות הייחודית שנרקמה בין עורך הספרות הניו יורקי, מקס פרקינס, שחשף לעולם כמה מגדולי הכותבים של המאה ה-20 (בהם ארנסט המינגווי ופ. סקוט פיצג'רלד), והסופר הדרומי המבריק תומאס וולף.

בכן 3 ב-22:00, המסע אל האלכימאי: סיפורו של פאולו קאולו.
סיפור חייו של פאולו קאולו, סופר רב המכר ושובר שיא הגינס "האלכימאי". הסרט מתאר את חייו של אחת הדמויות האהובות בהיסטוריה של ברזיל, החל מילדותו המורכבת, התנגדות הוריו לחלומו להיות סופר ועד להפיכתו לאחד הסופרים המשפיעים והגדולים בעולם. עם חוליו אנדרדה, רבל אנדרדה.

ולא לשכוח:
בייבי דאדי 6 בכן קומדיה ב-17:25.
תוכנית אבא בכן קומדיה ב-17:50.
בחורה חדשה 6 בכן קומדיה ב-18:15.
המיק בכן קומדיה ב-18:40.
מרחבים סגורים בכן קומדיה ב-19:05.
ללא מילים בכן קומדיה ב-19:30.
עולם מופלא 2 בכאן 11 ב-21:00.
קוד בלאק בחם 3 ב-21:00.
מחשבות פליליות: חוצה גבולות 2 באזור חם ב-21:00.
הישרדות בערוץ 2 ב-21:15.
גב האומה בערוץ 10 ב-21:15.
שוטרים בדם 6 באזור חם ב-21:45.
גאון בנשיונל ג'יאוגרפיק ב-21:45.
כבודו בכן או ב-22:00.
הוואי חמש אפס 6 באזור חם ב-22:30.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו