המלצת היום – שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 16/06/2017 בקטגוריה ‏כללי

הו שלום בברודוויי

הו שלום בברודוויי, החווה, יחידת המתאבדים, איילים, ג'ק ריצ'ר 2, את אני היא, מכת נגד, המקום הטוב, חדשות מעולות, שיקגו ג'אסטיס, שקרניות קטנות.

שלל מהנכר: החווה, פרק אחרון לגמרי של ממלכה (Reign), וגם נאשוויל, מלכת הדרום, Private Eyes.

בנטפליקס, הו שלום בברודוויי (Oh, Hello On Broadway).
המחזה בכיכובם של ניק קרול וג'ון מולייני, שרץ במשך 138 הצגות רצופות וזכה לתשבחות רבות, מגיע כפי שהוא כספיישל קומי. סיפורם של שני רווקים אגדיים באפר ווסט סייד בניו יורק שיוצרים את יצירת האמנות הגדולה ביותר של המאה ה-21.

בנטפליקס, החווה (The Ranch).
עונה שלישית לקומדיה בכיכובם של אנשי "מופע שנות ה-70", אשטון קוצ'ר ודני מסטרסון.

בנטפליקס, את אני היא (You Me Her).
עונה שנייה לקומדיה בכיכובו של גרג פוהלר, על זוג שהכניס לחייו אישה שלישית.

בנטפליקס, מכת נגד (CounterPunch).
סרט תיעודי העוקב אחר מספר מתאגרפים צעירים שמנסים להצליח בזירה ולעשות לעצמם שם.

סרטים

בלוויין,
בכן 2 ב-22:00, יחידת המתאבדים.
להיט האקשן המושמץ מבית DC קומיקס. כאשר מכשפה רבת עוצמה נמלטת לחופשי ומגייסת כוח קטלני, יש צורך במעשים קיצוניים. לשם כך מגייסת סוכנת ממשלתית קשוחה את האסירים הכי מטורפים ומסוכנים – בהם המחסל הקטלני בעולם דדשוט וחברתו המטורללת והסקסית של הג'וקר – הארלי קווין – למשימה שהצלחתה תקנה להם חנינה. כשהחבורה מבינה שסיכוייהם לצאת מהעסק בשלום קלושים, על חבריה להחליט האם לנסות להציל את צווארם או להמשיך ביחד ולנסות להציל את העולם. עם וויל סמית', מרגו רובי, ג'ארד לטו, ויולה דיוויס, ג'יי קורטני, ג'ואל קינמן.

יחידת המתאבדים

בכן 3 ב-22:00, איילים.
זוכה הסרט הטוב ביותר במסגרת מבט מסוים בפסטיבל קאן. בקהילה חקלאית קטנה ומבודדת חיים שני אחים שלא דיברו זה עם זה כבר 40 שנה. כאשר תוקפת מחלה קטלנית את העדרים בעמק כולו, שני האחים צריכים לשתף פעולה כדי להגן על מה שבאמת יקר להם – עדר הכבשים שלהם.

בכבלים,
בזהב חם ב-22:00, ג'ק ריצ'ר: אין דרך חזרה.
פעולה בכיכובו של טום קרוז. ג'ק ריצ'ר, איש הצבא לשעבר שעובר ממקום למקום ולא מותיר אחריו עקבות, גיבור ספריו המפורסמים של לי צ'יילד. קצינה בכירה במחלק החקירות נעצרת באשמת ריגול. תחילה מסייע לה ריצ'ר להימלט ממאסר, ואחר-כך הוא מאגד איתה כוחות בניסיון לגלות מי הפליל אותה ומי העלים שניים מעמיתיה והטיל על כתפיה את האחריות למותם. ריצ'ר מגלה שבקנוניה המסובכת מעורבים בכיכרים בצבא ובממשל, אבל בנוסף לכך הוא אמור להתמודד גם עם גילוי נערה בת 15, שלפי כל הסימנים היא בתו הביולוגית, ועם רוצח שכיר בעל יכולות גבוהות לפחות כשלו. גם עם קובי סמולדרס, אלדיס הודג'.

ולא לשכוח:
שקרניות קטנות 7 ב' בחם 3 ב-17:15.
שיקגו ג'אסטיס בכאן 11 ב-22:00.
חדשות מעולות בכאן 11 ב-22:45.
המקום הטוב בכאן 11 ב-23:08.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו