המלצת היום – שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 09/06/2017 בקטגוריה ‏כללי

אגם שימר, קינגסמן השירות החשאי, המסתנן, קפה סוסייטי, המקום הטוב, חדשות מעולות, שיקגו ג'אסטיס, שקרניות קטנות.

שלל מהנכר: עונה חמישית במלואה של כתום זה השחור החדש (מחר גם ב'חם'). עונה שנייה לדרמת הפשע מלכת הדרום, על אישה צעירה שנאלצה לברוח ממקסיקו ולחפש מקלט באמריקה, ובמהרה הפכה לברונית סמים (בהמשך גם ב'כן').

וגם נאשוויל, ממלכה, Paula, Private Eyes, קרב הליפסינק (הפעם עם הקאסט של "Stranger Things").

השלמה מיום חמישי: עונה שנייה לקומדיה Nightcap של רשת הכבלים Pop, העוקבת אחרי מלהקת אורחים בתוכנית לילה (הקומיקאית אלי וונטוורת', השמופי של ג'רי בפרק "סופ נאצי" ב"סיינפלד"), שכחלק מעבודתה מתעסקת עם מיני כוכבים המגלמים את עצמם.

בנוסף סמוך על סול, מאסטרשף, The Carmichael Show, פארגו, Kingdom, Full Frontal With Samantha Bee.

סרטים

בנטפליקס, אגם שימר(Shimmer Lake).
מותחן פשע קומי המגולל לאחור, ועוקב אחר שריף מקומי הצד שלושה חשודים בשוד בנק שאחד מהם הוא אחיו. בכיכובם של בנג'מין ווקר, ריין ווילסון, אדם פאלי, ג'ון מייקל היגינס, רון לווינגסטון, רוב קורדרי, וויאט ראסל. כתב וביים אורן עוזיאל (תסריטאי "רחוב ג'אמפ 22").

בלוויין,
בכן 1 ב-21:30, קפה סוסייטי.
קומדיה רומנטית של וודי אלן, בכיכובם של ג'סי אייזנברג, קריסטן סטיוארט, סטיב קארל ובלייק לייבלי. בובי דורפמן הביישן מרגיש לכוד בקרב בני משפחתו בניו יורק ומחליט לעבור להוליווד הנוצצת של שנות ה-30, בתקווה שדודו יעזור לו להשתלב בה ולמצוא עבודה בתעשיית הקולנוע. מהופנט מהעיר והכוכבים הוא מכיר את המזכירה של דודו, בחורה צעירה ויפה, מתאהב בה במהירות ואט אט מגלה שהיא בעצם לא כל כך פנויה.

בכן 4 ב-22:00, המסתנן.
דרמת מתח בכיכובו של בריאן קרנסטון, המבוססת על סיפור אמיתי. סוכן סמוי של שירות המכס האמריקני מתחזה לאיש עסקים חלקלק, ומצליח להשתלב במערכת הלבנת הכספים של קרטל הסמים הידוע לשמצה בראשות פבלו אסקובר. גם עם ג'ון לגוויזאמו.

בכבלים,
בזהב חם ב-22:00, קינגסמן: השירות החשאי.
אקשן בריטי כיפי להפליא בכיכובם של קולין פירת' וסמואל ל. ג'קסון. לאורך המאה ה-20 זכתה האנושות לעזרה בלתי צפויה מצד ארגון סודי, המורכב מבריטים בעלי נימוסים ללא רבב, לבוש מחויט ויכולות לחימה קטלניות. אך כמובן שאת כל זה לא ידע אגזי, נער פורע חוק מהאזורים הפחות הגונים של לונדון, עד שסוכן מסתורי ואלגנטי הציל אותו ממאסר וגייס אותו לתוכנית אימונים ייחודית להצטרפות לארגון המיוחד. כל זה מתרחש במקביל לניסיון לעצור ארכי-נבל וגאון מחשבים, בעל תוכנית שטנית להשמיד את מרבית האנושות. גם עם מייקל קיין, טארון אגרטון, סמואל ל. ג'קסון, מארק סטרונג. ביים מת'יו ווהן (קיק-אס").

ולא לשכוח:
שקרניות קטנות 7 ב' בחם 3 ב-17:15.
שיקגו ג'אסטיס בכאן 11 ב-22:00.
חדשות מעולות בכאן 11 ב-22:45.
המקום הטוב בכאן 11 ב-23:08.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו