הישרדות 34.05: הצבע מוקדם, הצבע הרבה

פורסם ע"י ‏תתש‏
בתאריך 08/04/2017 בקטגוריה ‏סיכומי פרקים

הישרדות – עונה 34

ספוילר "הישרדות" עונה 34 פרק 5

אכן דבר שמעולם לא קרה, סנדרה מודחת מ"הישרדות". למרות שאף פעם לא הייתי ממעריציה וחשבתי שבשתי הזכיות שלה היה לה יותר מזל משכל (במיוחד בזכייה השנייה), אי אפשר שלא להעריך אותה כאחת מן ה"דמויות" הכי גדולות בתולדות הסדרה. במשחק בו 99% מהמתמודדים (גם המסטר-מיינדס כביכול) לפחות מנסים להדחיק את האישיות שלהם כדי לא להתבלט, סנדרה הייתה אחת מהבודדים שלא עשתה זאת, אלא השתמשה באישיות שלה כדי לקדם את עצמה (ובנוסף גם הייתה מבדרת ביותר). לעונה הזאת היא הגיעה עם המטרה הכי גדולה על גבה מבין כל שאר המתמודדים, היא הייתה צריכה ללכת כבר במועצת שבט הראשונה שלה. אם מישהו היה אומר לי שהיא תשרוד שלוש הצבעות מבלי לקבל אפילו קול אחד, לא הייתי מאמין לזה. אלמלא ערבוב השבטים האחרון, היא הייתה מגיעה לאיחוד ומי יודע עד כמה רחוק היא הייתה יכולה להתקדם (ומצד שני בלי הטוויסט שבו שני שבטים הלכו למועצת שבט ביחד, היא כנראה לא הייתה שורדת עד עכשיו).

עזיבתה של סנדרה (ושל ג'יי.טי, מלקולם וטוני לפניה), לא מבשרת טובות כלפי שארית המתמודדים שנתפשים כאיומים. אוזי הוא בן אדם מסומן, אני לא רואה מצב שבו שאר האנשים משבט שלו יתנו לו להגיע לאיחוד. סירי, שאחרי חמישה פרקים בהם בקושי ראינו אותה, מצבה לא נראה טוב. גם אוברי (שתליתי בה תקוות גדולות) לא משהו, היא איבדה שני בעלי ברית קרובים ולמרות שהיא עכשיו במצב יותר טוב מלפני הערבוב, היא בקלות יכולה למצוא את עצמה בחוץ אם היילי (הפתעת העונה עד עכשיו) תחליט ללכת עם קולפפר, טרויזן וסיירה.

איכס לגמרי על כמו מה שנראה הופעתו המתמשכת של קוקרן העונה הזאת. זה שקוקרן הוא התגלמות הפנטזיה של ג'ף לגבי איך מעריצים שרופים של הסדרה נראים/מתנהגים זה כבר ידוע, אבל אלוהים יודע למה פרובסט חושב שלאמריקאי הממוצע שצופה בסדרה הזאת אכפת ממנו. אם כבר לעשות את השטיק הדבילי הזה, יש בדיוק שלושה מתמודדים לשעבר – בוסטון רוב, רופרט וריצ'רד האץ' – שעוד אפשר איכשהו להצדיק את חזרתם.

תגיות:
© עידו ישעיהו