המלצת היום – רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 29/03/2017 בקטגוריה ‏כללי

הבריחה מג'ורג'יה (Underground)

הבריחה מג'ורג'יה, האפ ולנארד, אנימלס, מגידו, תופסת, אבודים, האמריקנים, הליצן העצוב, אחת במיסיסיפי, Taken, נופל וקם, חתונה ממבט ראשון, סופר נני בדרכים, כאילו אין מחר, דה וויס, בול, ג'יין הבתולה, אלמנטרי, הרשימה השחורה.

שלל מהנכר: Rebel – דרמה של BET שיצר הבמאי ג'ון סינגלטון ("החבר'ה מהשכונה", "מהיר ועצבני 2") העוסקת במתח גזעי ועוקבת אחר שוטרת במשטרת אוקלנד בארה"ב, הפורשת מהשירות אחרי שאחיה נורה על ידי שוטר והופכת לחוקרת פרטית. בין היתר מככבים ג'ינאקרלו אספוזיטו ("שובר שורות"), מייקלטי וויליאמסון ("פורסט גאמפ") ומת'וד מן ("הסמויה").

Brockmire – קומדיה חדשה בת שמונה פרקים של רשת הכבלים IFC, בכיכובו של האנק עזריה, המגלם את ג'ים ברוקמאייר, כרוז בייסבול אגדי בדיוני שמגלה כי אשתו בוגדת בו בקביעות וחוטף התמוטטות עצבים בשידור חי. אחריה הוא מנסה לשקם את הקריירה שלו ומתקרב אל בעליה של ליגת צעירים (אמנדה פיט).

בנוסף פרק אחרון לגמרי של בונז, פרק אחרון לעונה של מינדי. וגם האמריקנים, קטסטרופה, NCIS, שני פרקים של NCIS: ניו אורלינס, בול, שני פרקים של Trial and Error, דה וויס, Chicago Fire, בחורה חדשה, המיק, Legends of Tomorrow, The Flash, משפחת פוסטר, הוחלפו בלידתן, You Me Her, Outsiders, Schitt's Creek, Detroiters, The Detour, מתחזים.

בערוץ 1 ב-22:00, הבריחה מג'ורג'יה.
דרמת האקשן המצוינת "Underground" עושה עלייה, בלי עתיד בטוח במיוחד בהתחשב בעובדה שהתאגיד יתפוס את מקומה של רשות השידור החל ממאי. עד אז, סיפורם של עבדים המתכננים בריחה נועזת ממטע במדינת ג'ורג'יה שבארה"ב, בעזרת רשת מחתרתית ששימשה במאה ה-19 להברחת עבדים שחורים אל החופש. בדרכם עליהם לחמוק מידי רודפיהם שמשימתם להחזירם חיים או מתים, והם נעזרים בזוג לוחמים נגד העבדות המסייעים בחשאי לעבדים הבורחים מבעליהם. עם ג'רני סמולט-בל ("אורות ליל שישי"), אלדיס הודג' ("העוקץ", "המרגלים של וושינגטון"), כריסטופר מלוני ("חוק וסדר מדור מיוחד"), ריד דיאמונד ("רצח מאדום לשחור") ועוד.

ולא לשכוח:
האמריקנים 5 בכן VOD.
חטופה (Taken) באמזון פריים ישראל.
הרשימה השחורה בנטפליקס.
חתונה ממבט ראשון 2 בכן דרמה ב-20:30.
דה וויס 4 בערוץ 2 ב-21:00.
ג'יין הבתולה 3 בכן דרמה ב-21:15.
בול בכן פעולה ב-22:00.
כאילו אין מחר בכן דרמה ב-22:00.
אחת, במיסיסיפי בכן או ב-22:00.
בול בכן פעולה ב-22:00.
הליצן העצוב 2 בכן או ב-22:30.
אלמנטרי 5 בכן פעולה ב-22:45.
נופל וקם בכן או ב-23:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו