המלצת היום – חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 30/03/2017 בקטגוריה ‏כללי

Harlots

בוגד משלנו, שפים מול המדע, מתחת למיטה, הפנים החדשות שלי, הבריחה מג'ורג'יה, פרק אחרון לעונה של מדיצ'י, נבסו, משחקי השף אוטו אוכל, מלכת הדרום, Designated Survivor, המפענחת פשעים חמורים, 24 מורשת, החברים של נאור, בתולות, קוונטיקו, בנות טובות מורדות, פאודה שוב, המפצחת, אימפריה.

שלל מהנכר: Harlots – דרמה בת שמונה פרקים של הולו שנכתבה ובוימה כולה בידי נשים, ועוקבת אחר בורדל בלונדון של המאה ה-18. עם לזלי מאנביל ("הכל או כלום"), סמנתה מורטון ("הפנתרים האחרונים"), ג'סיקה בראון פינדליי ("אחוזת דאונטון").

Imaginary Mary – פרויקט חדש של יוצר "הגולדברגים", אדם גולדברג, המשלב לייב אקשן עם אנימציה. במרכזו ניצבת אליס (ג'נה אלפמן), אשת קריירה עצמאית ונחושה שחייה נכנסים לסחרור כשהיא פוגשת את אהבת חייה, אב גרוש לשלושה ילדים. העניינים מסתבכים עוד יותר כשהחבר הדמיוני שהמציאה כשהיתה ילדה קטנה חוזר כדי לנסות ולעזור לה לעשות סדר מחודש בחייה, רגע לפני שהיא הופכת לאשת משפחה.

Nobodies – כעת מגיעה הבכורה הטלוויזיונית לקומדיה מבית היוצר של הזוג מליסה מקארתי ובן פאלקון, שאף ביימו את פרק הבכורה. קבוצת חברים שעובדת ביחד בתוכנית ילדים מנסה לשכנע את חבריהם המפורסמים-יותר להשתתף בסרט שכתבו. בין האורחים בתפקיד עצמם: ג'ייסון בייטמן, מאיה רודולף, ג'ים ראש ואחרים.

בנוסף עונה שנייה לסיטקום Lopez של ג'ורג' לופז. פרק אחרון לעונה של Legion. גם שחור-כזה, הגולדברגים, משפחה מודרנית, Designated Survivor, הישרדות, מחשבות פליליות, מחשבות פליליות: חוצה גבולות, בליינדספוט, Chicago PD, חוק וסדר מדור מיוחד, Shots Fired, אימפריה, The 100, החץ, הבריחה מג'ורג'יה (Underground), האפ ולנארד, Greenleaf, המפענחת פשעים חמורים, Drunk History הבריטית, חוצה את הקווים (Rogue), הדרך, The Expanse, The Magicians, Full Frontal With Samantha Bee, The Quad, Benidorm.

בלוויין,
בכן תעו ב-22:00, הפנים החדשות שלי.
מבט מקרוב על האנשים שביצעו את השינויים הקוסמטיים ההזויים ביותר בבריטניה. ג'ורדן כבר הוציא 100,000 פאונד כדי להראות כמו האלילה שלו קים קרדשיאן, קית' כיסה את כל גופו בקעקועים, סטאר נחושה להיפטר מפניה המקומטות גם אם זה כרוך בסיכון בריאותי, ולהת'ר יש כבר 11 טבעות פירסינג על הפנים וכעת היא רוצה גם לתקן את אוזניה ולקעקע את עיניה.

בכבלים,
בחם 8 ב-22:30, שפים נגד המדע: אתגר הבישול הגדול.
תעו-אוכל. האם אפשר להפוך את האוכל לטעים יותר בעזרת כמה טיפים מהמדע? מהנדס החומרים והמדען, מארק ראודובניק, מתחרה נגד השף בעל שני כוכבי מישלן, מרקוס וורינג, בבישול תפריט בן שלוש מנות – מי יבשל את המנה הטעימה ביותר. התפריט כולל מרק עגבניות, סטייק ופירה, ופונדנט שוקולד.

סרטים

בלייפטיים ב-22:00, מתחת למיטה.
סרט בהשראת סיפור אמיתי, המתאר אישה צעירה שמנסה להתגבר על פרידה טרייה. מה שהיא לא יודעת הוא שעוקב אחריה אדם אובססיבי שמתיידד איתה ברשתות החברתיות ומחליט לפלוש לדירתה ולגור מתחת למיטתה. עם האנה ניו ("מפרשים שחורים"), בוורלי דיאנג'לו. ביים דניאל מייריק ("פרויקט המכשפה מבלייר").

בכבלים,
בפעולה חמה ב-22:00, בוגד משלנו.
מותחן ריגול על פי ספרו של ג'ון לה קארה, בכיכובם של יואן מקגרגור, נעמי האריס, דמיאן לואיס וסטלן סקארסגארד. במהלך חופשה מתחבר זוג בריטי עם אוליגרך הנמצא תחת איום המאפיה הרוסית. בניסיון לסייע לו, הם נקלעים לתוך עולם הביון המסוכן.

ולא לשכוח:
Designated Survivor בנטפליקס.
בתולות 2 בחם 3 ב-20:15.
קוונטיקו 2 בסלקום TV ובחם 3 ב-20:45.
פאודה שוב בערוץ 1 ב-21:00.
משחקי השף: אוטו-אוכל בערוץ 2 ב-21:00.
מלכת הדרום בכן דרמה ב-21:15.
הבריחה מג'ורג'יה בערוץ 1 ב-21:40. גם היום.
החברים של נאור בערוץ 10 ב-22:00.
מזכירת המדינה 3 בכן דרמה ב-22:00.
המפענחת: פשעים חמורים 5 בכן פעולה ב-22:00.
המפצחת 6 בערוץ 1 ב-22:25.
נבסו בערוץ 2 ב-22:40.
24: מורשת בכן פעולה ב-22:45.
פרק אחרון לעונה של מדיצ'י בכן או ב-23:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו