המלצת היום – ראשון

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 26/03/2017 בקטגוריה ‏כללי

תזמורת ממוחזרת

תזמורת ממוחזרת, אנשי התרנגולות, הנותרים, תובעת על עקבים, הקלפן והיצאנית, הסופרנוס, צ'אנס, חוק וסדר מדור מיוחד, טאבו, המתים המהלכים, בנות, הדרך, סקנדל, הומלנד, האח הגדול, עד עצם היום הזה, מזכירת המדינה, החץ.

שלל מהנכר: מפרשים שחורים, הטובות לקרב (The Good Fight), סמוראי ג'ק, דה וויס הבריטית.

בכבלים,
ב-HBO חם ב-21:10, הנותרים.
לקראת העונה השלישית, שתי העונות הראשונות לראשונה בחם בשידור יומי.

בחם 8 ב-22:00, תזמורת ממוחזרת.
סרט תיעודי עטור פרסים וחביב פסטיבלים. בתוככי המזבלה הענקית של קטאורה, פרבר עני במיוחד של בירת פרגוואי, מתרחש נס: קבוצה של ילדים מנגנת מוזיקה משובחת על כלי נגינה שעשויים כולם מפחים, לוחות מתכת, צינורות וחפצים שהושלכו לערימות האשפה. התזמורת היא גם ביתם השני של הילדים, שנולדו במקום שבו 'אין לך זכות לחלום'. המוזיקה עבורם היא כרטיס כניסה לעולם חדש, מוזר ומסעיר: לראשונה בחייהם הם עוזבים את תחומי המזבלה שממנה מתפרנסות משפחותיהם, ומוצאים את עצמם מופיעים על במות ברחבי אירופה, יפן וארה"ב, באולמות קונצרטים קלאסיים ולצד להקות רוק נודעות כמו מטאליקה ומגהדת'. כששיטפון אדיר מחריב לחלוטין את שכונת מגוריהם, המוזיקאים הצעירים מוצאים את עצמם בתפקיד המשענת שמעניקה תקווה לקהילה כולה.

ב-HBO חם ב-22:55. הסופרנוס.
הסדרה מההתחלה בשידור יומי.

בלוויין,
בכן דרמה ב-22:00, תובעת על עקבים.
הדרמה המשפטית המבוטלת בכיכובה של היילי אטוול ("הסוכנת קרטר").

בכן תעו ב-22:00, אנשי התרנגולות.
המילה עופות מעוררת אצל רוב בני האדם קונוטציה לאוכל, אך בשביל אנשים מסוימים עופות הם אהבת חייהם. הסרט המשעשע מביא את סיפורם של האנשים שגידול עופות כחיית מחמד הוא מרכז חייהם. הם מגדלים זנים איכותיים במיוחד במטרה להשתתף איתם במופעים ובתחרויות, כשגולת הכותרת היא תחרות העופות הבינלאומית המתקיימת מדי שנה בקולומבוס, אוהיו. מבין עשרות אלפי העופות האקזוטיים המגיעים מכל רחבי אמריקה לתחרות – עוקב הסרט אחרי שלושה מתחרים ומביא את סיפורם האישי לצד גידול עופות המחמד שלהם.

סרטים

בלוויין,
בכן 3 ב-22:00, הקלפן והיצאנית.
סרטים שחייבים לראות. המערבון עמוס התככים של רוברט אלטמן, עם המוזיקה הנהדרת של לאונרד כהן. וורן בייטי מגלם קלפן שמקים בית בושת בעיירה נידחת. תחת ניהולה של מאדאם בריטית קשוחה (ג'ולי כריסטי, שהייתה מועמדת לאוסקר על תפקידה), העסק משגשג, אך עם ההצלחה מגיעות גם צרות בדמות איש עסקים מפוקפק שמסרב לקבל לא כתשובה. הסרט נבחר כאחד מעשרת המערבונים הטובים ביותר של כל הזמנים על ידי מכון הסרטים האמריקאי. ארה"ב, 1971.

ולא לשכוח:
הדרך 2 בסלקום טלוויזיה.
מזכירת המדינה בכן VOD.
סקנדל 6 בחם 3 ב-20:45.
האח הגדול בערוץ 2 ב-21:00.
עד עצם היום הזה 6 בכן דרמה ב-21:15.
החץ 5 בכן פעולה ב-22:00.
טאבו בכן או ב-22:00.
חוק וסדר מדור מיוחד 17 בערוץ 1 ב-22:45.
צ'אנס בכן או ב-23:00.
בנות 6 בחם HBO ב-5:00.
הומלנד 6 בכן או ב-5:00.
המתים המהלכים 7 בכן או ב-6:00.
מיליארדים 2 בכן או ב-7:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו